ניסור בטון בירושלים המדריך המלא

ניסור בטון בירושלים המדריך המלא

עבודות הבניה, הפיתוח ועבודות שיקום המבנים זוכות לתנופה רבה בעיר ירושלים, אחת הערים העתיקות והפופולריות, אשר מחזיקה במבנים מסורתיים שנבנו לפני עשרות שנים. יופייה של העיר ירושלים טמון בנוף המרהיב שלה, בשכיות החמדה והאתרים הייחודיים בה ולא מעט גם בשיטות הבנייה והמראה האותנטי המרהיב שאף זכה לכינוי ושם בעולם העיצוב והבניה: בנייה ירושלמית.

מאז מלחמת ששת הימים, מלחמה שלאחריה אוחדו שני חלקי העיר, החלק המערבי והחלק המזרחי, לעיר אחת, העיר ירושלים עוברת התפתחות נדל"נית מואצת. נבנו בה שכונות חדשות עם בתי מגורים רבים, כבישים רחבים ומהירים, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים, מפעלי תעשייה ועוד. בניינים קטנים וישנים נהרסו ובמקומם הוקמו בניינים רבי קומות המשנים את קו הרקיע של העיר. כחלק מעבודות השיפוץ, החידוש ושיקום המבנים נדרשות לא אחת עבודות ניסור בטון בירושלים – עבודה מקצועית המחייבת קבלן ניסור בטון ייעודי ומנוסה בתחומו, לתכנון העבודה ולביצועה.

חברת "בטון טופ" לוקחת חלק חשוב בפיתוח המואץ של העיר ומבצעת עבודות של ניסור בטון, במקצועיות, ביעילות, בזהירות ובדייקנות מרבית. אנו מצוידים בכל הציוד העדכני והחדש הנדרש לעבודות אלו, אם אתם מחפשים עבודה מקצועית ומושלמת, צרו אתנו קשר!

ניסור בטון בירושלים – 10 דברים שחשוב לדעת

ניסור בטון זו טכניקת בנייה מתקדמת ביותר שהביאה למהפכה בענף הנדל"ן. באמצעות ניסור בבטון אנחנו יכולים לבצע עבודות חיתוך מדויקות גם בחומר הבטון הנחשב לאחד החומרים החזקים בענף הבנייה. בעבר הטכניקה של ניסור בטון שימשה כמעט רק את המגזר התעשייתי, אך בשנים האחרונות היא משמשת גם את המגזר הפרטי, בעיקר לשיפוצים של דירות, משרדים, חדרי ביטחון ועוד.

הבטון הוא חומר חזק אשר מורכב מתערובת של חומרים מסוגים שונים כמו חצץ, מלט, מים ועוד. הבטון משמש אותנו כבסיס למבנים רבים ולבניית תשתיות. כאשר נדרשת עמידה בעומסים כבדים, מוסיפים לבטון גם מוטות ברזל אשר מחזקים את היציבות שלו.

הטכניקה של ניסור הבטון הגיעה אל ענף הנדל"ן ממחצבות השיש. חוצבי השיש חיפשו חומר חזק שיוכל לחצוב בקלות את השיש החזק ומצאו את היהלום. חומר היהלום הוא מינרל קשה אשר יכול לחתוך בקלות, בדייקנות וביעילות חומרים קשים במיוחד כמו השיש וכמו קירות הבטון. לאחר ההצלחה הגדולה בחיתוך חומר השיש החלו לנסות את השימוש בחומר היהלום גם בניסור קורות הבטון, והצליחו.

לפני שהחלו להשתמש בטכניקה של ניסור בטון באמצעות יהלום, היו שוברים את קירות הבטון באמצעות פטיש אוויר או קונגו. זו הייתה עבודה קשה וסיזיפית אשר הביאה לתוצאות לא מדויקות ולרמת גימור נמוכה. השימוש בפטיש האוויר או בקונגו גרם לא אחת לפגיעה בסביבה הקרובה, בעיקר בקירות הצמודים והביא לשברים, סדקים ולפיצוצים בקירות אלו. חיסרון נוסף, העבודה באמצעות כלים אלו פגעה באיכות הסביבה, גרמה ללכלוך רב ולענני אבק שלא אחת, סיכנו את בריאות האנשים שנמצאו בסביבה הקרובה.

עבודות של ניסור בטון הצעידו את ענף הנדל"ן לעולם חדש. מהיום, אין חשש מפגיעה באיכות הסביבה, מנזקים לסביבה ולקירות הצמודים. באמצעות מסור היהלום, העבודה מתבצעת במהירות, בקלות בדייקנות, כמעט ללא אבק ולכלוך ורמת הגימור גבוהה.

ניסור בטון מתבצע באמצעות מספר כלים כאשר המכנה המשותף לכולם הוא חומר היהלום. מסור היהלום, לדוגמא, הוא מסור פלדה בעל להב חזק ומשונן המצופה בשבבי יהלום. היהלום, הידוע כאחד החומרים החזקים בטבע, מסוגל לחתוך בהצלחה חומרים קשים במיוחד וביניהם גם את חומר הבטון המזוין.

ניסור יהלום בירושלים זו עבודה של מקצוענים. חומר הבטון הוא חומר גלם קשה שקשה לחדור אליו ולבצע חיתוכים וקידוחים מדויקים. רק בעלי מקצוע שרכשו ידע רב בתחום וצברו ניסיון רב שנים יודעים לבצע את העבודה בדייקנות מרבית וללא טעויות. ניסור לא מקצועי של חומר הבטון עלול לעלות ביוקר ובמקרים קיצוניים אפילו לסכן חיי אדם, ולכן לא מומלץ לבצע את העבודה לבד וחשוב לשכור בעל מקצוע מיומן ומקצועי.

יש הבדל בין ניסור יהלום לבין קידוח יהלום. אלו שני סוגים שונים של עבודות המשמשות למטרות שונות ומתבצעות באמצעות כלים שונים. ניסור הבטון מיועד לחיתוך של קורות בטון ואילו קידוח הבטון מיועד ליצירת פתחים קטנים בקורות הבטון. עבודות אלו מתבצעות באמצעות כלים שונים, הכלי העיקרי המשמש לניסור הבטון הוא מסור היהלום ואילו קידוח הבטון נעשה באמצעות מקדחה ייעודית.

היהלומים המשמשים אותנו לניסור או לקידוח בבטון שונים מהיהלומים המשמשים לתעשיית התכשיטים, אומנם המקור של שני סוג היהלומים זהה, אך היהלומים לתעשייה הם יהלומים המיוצרים באמצעות דחיסה של פחמן בלחץ גבוה, הם הרבה פחות נוצצים ומבריקים והמחיר שלהם זול בהרבה מהיהלומים המשובצים בתכשיטים.

כדי למנוע אבק רב, בעת ביצוע עבודות הניסור משתמשים במים. את הקירות המיועדים להריסה מרטיבים במים כדי למנוע ככל האפשר אבק ובעיקר למנוע את התפשטות האבק.

במה שונות עבודות ניסור בטון מעבודות ניסור ובינוי אחרות?

רבים שואלים למה למעשה להזמין קבלן ניסור בטון בירושלים, או בכל פרויקט בינוי בכל מקום בארץ, כאשר באתר לרוב קיימים אנשי מקצוע מנוסים וכלים כבדים המבצעים במקום עבודות שונות, בניהן ניסור של קירות ומשטחים. התשובה טמונה בחומר עצמו והתנהגותו הייחודית: הבטון הוא חומר חזק במיוחד אולם גם בעל נטייה להתבקע ולהתפורר. עבודות ניסור בטון מחייבות תכנון אדריכלי בחינה של אופי המשטח: גודל, עובי ומשקל, ותכנון קפדני של נקודות הקידוח והניסור. עבודה לא אחראית בבטון עשויה להביא לקריסת הקיר ו/או המשטח ואף לסכן את עמידות המבנה כולו בתנאים מסוימים.

נוסף לזאת: עבודות ניסור בטון מתבצעות באמצעות כלים מכניים ייעודיים למטרה זאת הכוללים מנוע עוצמתי וחזק וראשי ניסור וקידוח חדים וחזקים במיוחד. החומר המוביל בתעשיית ייצור ראשים לניסור ולקידוח בבטון הוא חומר היהלום – הידוע כחומר החזק בטבע. ניסור בטון באמצעות ראשי ניסור מיהלום יביאו לתוצאה המדויקת ביותר, למיעוט ביצירת פסולת בניה ולרמת גימור מושלמת של עבודת החיתוך והתוצאה הסופית.

ניסור בטון – מושגים שחשוב להכיר

בטון – זהו אחד החומרים הנפוצים ביותר בעולם הבנייה. זהו חומר המורכב משילוב של חצץ, מים וטיט. החומר הנוצר מתרכובת זו הוא חומר חזק במיוחד, יש לו כושר התנגדות, ולכן הוא משמש כאחד החומרים העיקריים בבנייה. חומר הבטון מתחיל את דרכו כנוזל, כחומר גמיש שאפשר לשלוט בו, מתקשה וכעבור זמן קצר והופך להיות חומר חזק מאוד, עמיד ויציב. כאשר חומר הבטון מתקשה, כבר אי אפשר לעשות בו שינויים וכדי לבצע כל שינוי או הריסה נדרשת טכניקה מיוחדת, טכניקה של ניסור בטון.

בטון מזוין – זהו בטון שהוטמעו בו חומרים נוספים וחזקים, בדרך כלל מוטות פלדה, כדי להשיג שתי מטרות, האחת חוזק ויציבות, השנייה, גמישות. הפלדה היא חומר בעל גמישות רבה ולכן היא עמידה גם כאשר מופעלים עליה לחצים. כאשר חומר הבטון המזוין מתחמם או מתקרר, הוא לא נסדק, לא מתעוות ועל אף שיש בו פלדה, הוא מוגן מפני קורוזיה הודות למרכיבי הבטון הייחודיים.

ניסור בטון – זוהי טכניקה חדשנית ועדכנית שבאמצעותה אפשר לנסר משטחי בטון עבים וחזקים במיוחד. ניסור הבטון מתבצע באמצעות חומר היהלום הנחשב לאחד המינרלים החזקים והקשים בטבע אשר הודות לחוזק שלו הוא מסוגל לנסר בהצלחה גם חומרים קשים ועמידים במיוחד כמו חומר הבטון ועוד. בעולם העיצוב משתמשים בטכניקות של ניסור בחומר הבטון כדי ליצור נישות מיוחדות, פינות דקורטיביות ופתחים אסתטיים.

חיתוך בטון – זוהי טכניקה הדומה לניסור בבטון, טכניקה שבה משתמשים להריסת מבנים, להריסה של בתים ובניינים ישנים, להריסת גשרים, להריסת עמודי בטון, סלעים גדולים ומשטחים קשיחים נוספים. באמצעות הטכניקה העדכנית אפשר לבצע את הפעולות האלו מתוך השגחה קפדנית ונקיטת אמצעי זהירות כדי למנוע מפולות העלולות לגרום לאסון.

כבל יהלום – זהו כבל שבקצה שלו משובצים יהלומים המיועדים לתעשייה. את הכבל מצמידים אל מקום החיתוך וכאשר הוא מסתובב, היהלומים חוצבים בבטון ומנסרים אותו.

מקדח יהלום זהו מקדח ייחודי המשמש אותנו לקידוחים בקירות הבטון העבים. כאשר רוצים ליצור חורים עגולים או פתחים מעוגלים ואסתטיים, כדי, למשל, להעביר כבלי תקשורת, חוטי חשמל, ליצור תעלות אוורור למערכת המיזוג, לצנרת הגז או תעלה להוצאת מי השטיפה ממכונת הכביסה, משתמשים במקדח יהלום.

ביקוע בטון – זוהי פעולה אשר נועדה להריסה מבוקרת של מבנים. טכניקת הביקוע מאפשרת להרוס סלעים גדולים, כבישים ומדרכות, בניינים רבי קומות, גשרים, עמודים, מגדלי מים ועוד. כאשר מבקעים את הבטון במקצועיות ונוקטים בכל אמצעי הזהירות, פעולת הביקוע אינה מסוכנת ואפילו ידידותית לסביבה ואפקטיבית.

קורה תומכת היא אחד האמצעים בבנייה שמטרה לשאת את המשקל הכבד של המבנה. רק קורה חזקה ויציבה העשויה מבטון מזוין וחזק תוכל לשאת את משקל המבנה ולגרום לו ליציבות.

ניסור בטון מהן שיטות העבודה הנפוצות

יש שיטות רבות המשמשות אותנו לניסור וחיתוך הבטון, בחרנו מבניהן את חמש השיטות הנפוצות ביותר.

ניסור קירות בטון זוהי פעולה אשר יכולה להתבצע רק באמצעות להבים גדולים המותקנים על מכונות גדולות. המכונות הייעודיות יכולות לטפס במעלה הקיר ולחתוך הן את הקיר והן את התקרה. שיטה זו מתאימה לחיתוך וניסור של קירות בעובי שבין שלושים סנטימטר ועד לתשעים סנטימטר.

בניסור בטון יש שתי שיטות של ניסור, ניסור יבש וניסור רטוב. ניסור רטוב הוא שיטת ניסור המלווה את הניסור במים קרים המיועדים לשתי מטרות, הם מקררים את להב המסור ומונעים מהאבק להתפשט. השימוש בשיטת הניסור הרטוב נחשב לבטיחותי יותר.

קידוח בליבהזוהי דרך נפוצה ויעילה ליצירת חורים עגולים ומדויקים. מקדחות הליבה הן מקדחות העטופות ברסיסי יהלומים אשר מתגברים על חומר הבטון הקשה ומייצרים פתחים להעברת צינורות, כבלי תקשורת, חוטי חשמל, תעלות אוורור ועוד. כדי לבצע את קידוח הליבה יש צורך במומחיות רבה ובציוד מתאים.

חיתוך יהלום זהו חיתוך המתבצע באמצעות מסורי יהלום, מסורים מהירים המסוגלים לנסר קירות של בטון מזוין, מוטות ברזל וסוגים נוספים של מתכת.

חיתוך שטחיכאשר רוצים לחתוך או לנסר מדרכות, כבישים או רצפות, לחתוך תעלות אינסטלציה משתמשים בחיתוך שטחי הנקרא גם "חיתוך לוחות". המסורים אשר חותכים את המשטחים הקשים ממוקמים על עגלה שאותה דוחף המפעיל מאחור. שיטה זו מאפשרת לנסר כל משטח קשה וגם להגיע אל צינורות או כבלים פגומים הנמצאים בתוך רצפת בטון.

חיתוך כבלים זוהי שיטה שבה משתמשים במקרים שבהם אף שיטה אחרת אינה עובדת או שאי אפשר ליישם אותה. החיתוך מתבצע באמצעות מכונה ייעודית המכילה כבל עטוף ברסיסי יהלומים שסביבו כרוכות גלגלות המחוברות למקור כוח חזק במיוחד. אנשי המקצוע מיישמים את השיטה כאשר נדרשות עבודות חיתוך בסדר גודל גדול במיוחד.

מהם כלי העבודה הנדרשים ולמה הם משמשים

מסור סולר הנקרא גם מסור כביש משמש לניסור משטחי בטון אופקיים כמו כבישים, מדרכות, מרצפות ועוד.

כבל היהלום זהו כבל פלדה שעליו משובצים רסיסי יהלומים לתעשייה. כבל היהלום אינו מתאים לכל סוג של ניסור בבטון, הוא משמש בעיקר רק כאשר יש צורך לנסר בטון מזוין בעובי של שישים סנטימטרים ומעלה כמו עמודי בטון, כלונסאות בטון, גשרים, קירות בטון עבים ועוד.

מקדח היהלום מגיע בגדלים שונים ומשמש לקידוח בקירות הבנויים מבטון עבה, ליצירת חורים עגולים מדויקים, ולקידוח תעלות בקיר. לכל סוג של עבודה ולכל עובי של הקיר יש להתאים את גודל המקדח.

מסור יהלום זהו מסור שהדסקית שלו משובצת ברסיסי יהלומים תעשייתיים. מסור היהלום משמש ליצירה של פתחים קטנים כמו פתחים להתקנת מזגנים, פתחים לארובות, לכבלי חשמל, לתשתיות ביוב, תקשורת, גז ועוד.

דיסק יהלום הוא דיסק השייך למשפחת המקדחים, אך בשונה ממקדחים אחרים הוא אינו משמש לקידוח עמוק, אלא לקידוח ישר וסימטרי.

מכונת ניסור זוהי מכונה גדולה המזכירה במראה שלה מכונת פוליש לרצפה. בתחתית המכונה יש דיסק גדול והוא מנסר בקלות משטחי בטון קשיחים.

ניסור בטון בעבודות שיפוץ מתי הן נדרשות

הבטון זכה למוניטין של החומר החזק ביותר בתעשיית הבנייה ולא בכדי. הבטון אינו חומר טבעי כי אם תערובת של טיט, מים, חול וחומרים צמנטיים היוצרים יחד חומר חזק במיוחד המשמש לבנייה, לחיזוק ולמיגון ובולט במיוחד גם בתעשיות הביטחוניות. פיתוחים בתחום שיטות העבודה עם הבטון יצרו את האפשרות להחלקת בטון ולצביעתו, מה שמאפשר את השימוש בו לכלל מטרות, בניהן חיפוי קירות, משטחי עבודה ועיצוב פנים.

למחירון 2019 מעודכן – ניסור בטון מחיר

ניסור בטון משמש אותנו לעבודות שיפוצים. כאשר אנו מעוניינים לשפץ את הבית, להרוס קירות בטון כדי להרחיב את החללים הקיימים, לפתוח בקיר פתחים לחלונות או לדלתות או להגדיל פתחים קיימים, להתקין מערכת של מיזוג אוויר ולבנות תעלות להנחת הצנרת, להכין תשתיות למערכת האינסטלציה, לצנרת הגז, לפתוח פתח למעלית או למדרגות, הטכניקה של ניסור בבטון תאפשר לנו לבצע את העבודות האלו בדייקנות ובמקצועיות.

עבודות ניסור בטון נדרשות כאשר קיימים משטחים או קירות בטון הנדרשים לשינוי, אך לא להרס מוחלט. משטחי עבודה מבטון במטבח יצריכו עבודות ניסור לצורך פתיחת פתח להתקנת כיור, כיריים וכדומה, קיר מבטון זקוק לניסור לצורך קביעת חלון או הגדלה של חלון או דלת, מערכת זיגוג מבטון תנוסר לצורך קביעת פתחי תאורה כמו גם פתרונות רבים נוספים.

בנייה טרומית היא חלק בלתי נפרד מהבנייה המודרנית. כאשר רוצים לבצע שינויים בקיר טרומי כמו לחתוך את הקיר או לפתוח בו פתחים או כאשר רוצים ליצור שינויים בקירות של חדרי הביטחון הבנויים מבטון מזוין, הדרך הקלה, היעילה והמקצועית ביותר לביצוע פעולות אלו היא באמצעות הניסור בבטון.

ניסור בבטון למטרת הריסת מבנים – הריסת מבנים זוהי פעולה הנדסית המחייבת ציוד ייעודי, ידע הנדסי, רישיון והיתר בנייה מאת הרשות המקומית. בעבר הריסת מבנים התבצעה באמצעים ידניים, אך כיום היא מתבצעת באמצעים טכנולוגיים חדשים וציוד מיוחד, משוכלל ומודרני. יש מספר שיטות להריסת המבנה, אך השיטה הנפוצה ביותר היא באמצעות ניסור בבטון. בשיטה זו מנסרים את המבנה בצורה מבוקרת כדי למנוע אסונות. לפני תחילת ההריסה קושרים את החלק המיועד לניסור, למנוף ורק אחר כך מנסרים. כך אפשר לשמור על היציבות של המבנה, הוא אינו נתון בסכנת קריסה ואפשר למנוע אסון.

הריסת מבנים מתבצעת מסיבות שונות, כאשר המבנה ישן ומהווה מפגע לציבור, כאשר רוצים להרוס מבנה קטן וישן ולבנות במקומו מבנה גדול וחדש יותר ועוד.

ניסור בבטון לצורך עבודות גדולות – כאשר רוצים לנסר גשרים, כבישים, סלעים גדולים וחזקים ועוד משתמשים בטכניקה של ניסור וחיתוך בבטון. גם עבודות אלו דורשות פיקוח הנדסי והיתר מיוחד מהרשות המקומית.

ניסור בטון בעת אסון – יחידת החילוץ של פיקוד העורף בצה"ל ומחלצים נוספים ברחבי העולם משתמשים בניסור בטון בעת אסונות קשים כמו למשל ברעידות אדמה או באסון שהיה באולמי וורסאי בירושלים ועוד. בעת פעולות החילוץ נעזרים המחלצים בבעלי מקצוע בתחום ניסור הבטון אשר מבצעים ניסור בבטון במיומנות ובעדינות. במצבים אלו כמעט תמיד אין אפשרות להשתמש בכלי עבודה מסיביים וגדולים, ולכן יש לבצע את פעולות החילוץ בכלים קטנים יותר, אך בעלי כוח ועוצמה רבה. הניסיון מלמד כי באמצעות השימוש בכלים אלו הצליחו המחלצים להגיע אל פצועים ולכודים בלי לפגוע בהם ובלי לגרום להתמוטטות נוספת.

איך בוחרים חברה לעבודות ניסור בטון בירושלים

בירושלים תעשיית הבנייה היא ענפה והחיפוש אחר אנשי מקצוע מניב תוצאות רבות, בניהן של אנשי מקצוע מוסמכים ומקצועיים לצד שיפוצניקים כלליים ובעלי "ידיים טובות" המבקשים להשתלב בתעשייה. בתחום ניסור בטון ובעבודות באתרי בניה בכלל אין להתפשר על פחות מעבודה עם קבלן מקצועי על פי הפרמטרים המובילים:

קבלן מורשה בלבד – קבלן מורשה המתמחה בעבודות ניסור וקידוח בטון בלבד. רשום באיגוד הקבלנים, בעל עסק רשום וחוקי, עובד ומספק הצעת מחיר כתובה ומחייבת וחשבונית. כל העובדים עובדים מוסמכים, מורשים ועובדים כחוק.

בטיחות – עולם הבנייה ואתרי הבנייה מהווים מפגע בטיחותי וטומנים בחובם לא מעט סיכונים. על מנת להגן על חיי אדם נקבעו בתקנות הבנייה לא מעט הנחיות, קפדניות ומחמירות, אשר נועדו להבטיח עבודה בטוחה באתר. קבלן ניסור בטון מקצועי מחויב בתקנות אלה כמו כל עובד או מנהל אחר באתר. יש לוודא כי כל העובדים המגיעים לאתר עברו הכשרות בטיחות כנדרש, כי העבודה מתבצעת עם ציוד מקצועי ותקין וכי העובדים זוכים לפיקוח בטיחותי על תנאי עבודתם.

זמני עבודה – במבנים ארגוניים, משרדיים, תעשייתיים וגם במבנים פרטיים ישנה חשיבות גדולה לניהול לוחות הזמנים באתר. פעמים רבות עבודתו של בעל מקצוע אחד מותנית בסיום העבודה על ידי האחר ועיכוב של אחד מעכב את ביצוע הפרויקט כולו. בתחום ניסור בטון ניתן לזמין קבלן המספק שירותים בשעות עבודה לא שגרתיות מחוץ לשעות הפעילות הרגילות של האתר, במטרה לקדם את הפרויקט. בכל פניה אל קבלן ניסור בטון בירושלים יש לוודא כי התחייבות ללוחות הזמנים מופיעה כחלק מהתחייבות הקבלן בהצעת העבודה והמחיר המאושרת. קבלן אשר אינו מסוגל להתחייב ללוחות זמנים מדויקים עשוי להביא לפגיעה ולהתנהלות לא מותאמת ומוטב לוותר על שירותיו.

כדי לבצע עבודות של ניסור או חיתוך בבטון יש צורך בשלושה גורמים, פועלים מקצועיים, ידע ושימוש בכלי עבודה חדישים ועדכניים. לכן לפני שאתם בוחרים חברה לעבודות ניסור יש לברר מהם כלי העבודה המשמשים אותם לביצוע העבודה. רק עבודה בעזרת ציוד חדש ועדכני תאפשר לבצע את העבודה, בדייקנות, באסתטיות, במקצועיות וברמת גימור גבוה.

בקשו המלצות – כמו בכל תחום גם בתחום של ניסור וחיתוך בבטון כדאי לבקש המלצות לפני שאתם שוכרים את בעלי המקצוע. נסו לבקש המלצות מגורמים הפועלים בענף הנדל"ן מקבלני בניין, מקבלני שיפוצים, מיזמים ועוד. אם אינכם מכירים בעלי מקצוע מענף הנדל"ן תוכלו לדלות מידע מאתרי האינטרנט העוסקים בתחום, מפורומים ייעודיים ומפורטלים העוסקים בתחום. מצאתם בעל מקצוע מומלץ? אל תתעצלו, בקשו לראות עבודות שהוא ביצע, גשו אל השטח, דברו עם בעלי הדירה או הפרויקט וקבלו את כל המידע הנחוץ לבחירה טובה.

כדאי לערוך סקר שווקים ולהשוות בין הצעות המחיר השונות. שימו לב שהעלויות של עבודות הבטון משתנות ביחס לסוג העבודה. מחיר העבודה נקבע בהתאם לכמות הקידוחים שיש לבצע, למשך הזמן, לסוג העבודה, לעובי קיר הבטון שאותו יש לנסר ועוד. כאשר אתם משווים בין המחירים, הקפידו להשוות אותם על בסיס נתונים שווים.

אל תחסכו כסף ואל תתפתו למחירים זולים במיוחד. מחיר נמוך עלול לאותת על בעל מקצוע בלתי מיומן ועל ביצוע העבודה ללא שימוש בציוד ובכלים חדשנים ועדכניים. בעלי מקצוע חסרי ניסיון עלולים לבצע עבודה רשלנית ולגרום לכם נזקים.

חשוב לבדוק האם החברה משאירה סביבת עבודה נקייה בסיום העבודה. עבודות בניסור בטון גורמות ללכלוך רב לפסולת רבה ולא בטוח שאתם תצליחו להשתלט לבד על הניקיון. לכן חשוב לבחור חברה אשר מפנה את הפסולת לאתרי פסולת מורשים ומשאירה סביבת עבודה נקייה.

כאן תוכלו לבדוק את מחירי ניסור בטון לשנת 2023 – ניסור בטון מחיר

ניסור בטון שישה טיפים חשובים

כאשר אתם חותמים על חוזה עבודה הקפידו להכניס סעיף המבטיח כי חברה תפנה את הפסולת בסיום העבודה אל אתרי פסולת מורשים ותשאיר סביבת עבודה נקייה.

יש הבדל בין עבודות של ניסור בטון לעבודות של קידוח בבטון. אלו אינן עבודות זהות וכל אחת מהן מיועדת למטרות אחרות. עבודות הניסור מיועדות ליצירת פתחים גדולים בקירות, ניסור משטחים קשים במיוחד, הריסת מבנים ועוד, ואילו עבודות הקידוח מתאימות לקידוח פתחים קטנים המיועדים להעברת חוטי חשמל, לכבלי תקשורת, לצינורות ועוד. במקרים רבים יש צורך לשלב בין שני סוגי העבודות, ולכן כאשר אתם בוחרים בעלי מקצוע בתחום חשוב לוודא שהם מיומנים גם בעבודות הניסור וגם בעבודות הקידוח.

לפני שמתחילים לבצע את העבודות יש לוודא כי בשטח המיועד לניסור אין חוטי חשמל ותשתיות חשובות נוספות. לעתים, כדי להיות בטוחים וכדי להימנע מנזקים רבים כדאי להיעזר בבעל מקצוע שיבדוק את האזור המיועד לניסור ויאשר שהניסור העתידי לא יפגע בתשתיות מרכזיות ולא יגרום לנזקים. אם אתם עומדים לנסר עמודים תומכים או קירות מרכזיים, חשוב לקבל אישור ממהנדס מומחה המאשר כי עבודות הניסור לא יפגעו ביציבות המבנה ולא יגרמו לו נזקים.

הריסת מבנים היא עבודה של מקצוענים שלא כל בעל מקצוע יכול לבצע אותה. לפני שמבצעים הריסת מבנים יש לקבל רישיון הריסה מהרשות המקומית. את המבנה המיועד להריסה יש לגדר, לאחר מכן יש לפנות מהאזור את כל החומרים והרכיבים העלולים להוות סכנה כמו לוחות אזבסט, זכוכית, חומרים דליקים ועוד. יש לנתק את המבנה המיועד להריסה ממערכות התשתיות העירוניות כמו מערכת הביוב, החשמל, התקשורת ועוד.

אם אתם מבצעים שיפוצים בבית ונעזרים בטכניקה של ניסור או קידוח בבטון, מומלץ להכין את השטח המיועד שיהיה נקי וסטרילי ככל האפשר, להרחיק את התכולה מהאזור ולכסות את כל החפצים בכיסוי מגן כדי למנוע אבק.

זכרו, לבחירת החברה המבצעת עבודות של ניסור בטון בירושלים ובמקומות נוספים יש השפעה קריטית על התוצאות ועל מניעת נזקים. חברת "בטון טופ" צברה ניסיון רב ומבצעת בהצלחה פרויקטים רבים וגדולים במגזר הציבורי, במגזר הפרטי ובמגזר העסקי. אנו מחויבים לשירות מקצועי ואדיב ולעבודה איכותית בסטנדרטים מחמירים במיוחד. כבר ביצענו עבודות מאתגרות ומושלמות לעשרות לקוחות והם חוזרים ובוחרים בנו שוב ושוב. צרו קשר והצטרפו גם אתם אל משפחת הלקוחות המרוצים.

תוכן עניינים

5/5 - (1 vote)
בטון טופ

בטון טופ

מנכ"ל חברה משה אדרי שעוסקת ניסור וקידוח בטון בפריסה ארצית, עבודה בסטנדרטים מחמירים – חברת בטון טופ אשר נוסדה על ידי משה אדרי, עוסקת בעבודות הריסה, עבודות ניסור וקידוח למגזר הפרטי והעיסקי. חברתנו מתחייבת לעבודה מקצועית ובמחירים הוגנים ותוך הצגת אמינות ושקיפות.

השאירו פרטים
שירותים נוספים

שלח טופס להצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן