כל מה שכדאי לדעת על יציקת בטון בחצר

כל המידע על יציקת בטון בחצר

בטון הוא אחד החומרים הנפוצים ביותר בענף הבנייה. בעבר השתמשנו בחומר הבטון בעיקר ליציקת תקרות או לבנייה של חדרי הביטחון, אך בשנים האחרונות חומר הבטון עבר מהפך, יותר ויותר אדריכלים ומעצבי פנים בוחרים במשטחי הבטון כדי לתת מראה שונה, מראה ייחודי ומרשים. אחד המקומות הנפוצים שבו אנו משתמשים בחומר הבטון הוא חצר הבית.

קרא עוד

בדיקות חובה לפני ניסור

בדיקות חובה לפני הזמנת ניסור בטון

בכל פעם שתרצו לפתוח פתח בקיר הבטון, לחלון או לדלת, להרחיב חללים פנימיים ולנסר את קירות הבטון הקיימים, לפתוח או להרחיב פתח לעליית הגג, להתקין מזגן בחדר הממד ועוד, תידרשו לפנות אל מנסרי בטון מקצועיים.

קרא עוד

ניסור כללים והנחיות

ניסור בטון – כללים והנחיות לניסור בטוח

שלומית ואריאל ושלושת ילדיהם הם משפחה צעירה שירשה בית ישן באחד המושבים בדרום. לפני שהם נכנסו לגור בבית שירשו הם החליטו לשפץ אותו. הם רצו לפתוח פתחים לחלונות ודלתות, להגדיל פתחים קיימים, לשבור קירות כדי להגדיל את החללים ולקדוח תעלות כדי לעביר בהם צנרת לתשתיות שונות כמו כבלי תקשורת, כבלי חשמל, אינסטלציה ועוד. מאחר והבית הישן היה בנוי ברובו מבטון, הם נדרשו לשירותים של קבלן ניסור בבטון.

קרא עוד

ניסור בטון בירושלים מחיר

חברת בטון קאט ניסור וקידוח בטון מבצעת עבודות ניסור בטון בירושלים ובכל רחבי הארץ. משרדי חברתנו נמצאים ביישוב כוכב יעקב שבחבל בנימין, ולכן רוב עבודתנו וניסיוננו בתחילת הדרך התרחשו בעיר הבירה ירושלים. במאמר הבא נפרט עבור שירות ניסור בטון בירושלים מחיר

קרא עוד

קידוח בטון בירושלים

מה צריך לדעת לפני שמזמינים ניסור וקידוח בטון

ניסור וקידוח בטון

ניסור בטון זוהי טכנולוגיה המאפשרת לנו לבצע שינויים בחללי הבית, בעיקר כאשר הקירות או עמודי התמיכה בנויים מבטון. הטכניקה המתקדמת של ניסור בטון מאפשרת לנו ניסור מדויק בלי לגרום לנזקים לקירות או לעמודים הצמודים למקום שאותו אנחנו רוצים לנסר.

הטכניקה המתקדמת של ניסור בקורות הבטון מתבצעת באמצעות שרשרת יהלום או מסור. היהלום נחשב לאחד החומרים החזקים ביותר בטבע, ולכן הוא מסוגל לנסר כל קיר בטון, בכל עובי, בקלות ובדייקנות.

המשך קריאה

ניסור כל מה שחשוב לדעת על חומר הבטון

כל מה שחשוב לדעת על חומר הבטון

בטון הוא אחד מחומרי הגלם המבוקשים ביותר בתעשיית הבנייה בתחום הניסור בטון. בעבר ייצור הבטון התבצע בעיקר באתר הבנייה, אך בשנים האחרונות עיקר הייצור שלו עבר למפעלים המתמחים בייצור בטון, והוא כונה בשם "בטון מובא" כדי להדגיש את ההבדל בין הבטון המיוצר באתר הבנייה לבין הבטון המובא אליו.

לבטון המובא יש מספר יתרונות, אפשר לדייק במרכיבים של תערובת הבטון ואפשר לבצע ייצור מקביל של סוגי בטון שונים לצרכים ולשימושים שונים.

חומר הבטון נחשב לחומר עמיד וחזק במיוחד, ולכן כדי לנסר אותו יש צורך בטכניקות שונות כאשר הטכניקה המובילה היא ניסור בטון באמצעות מסור יהלום

המשך קריאה

ניסור בטון ביהלום בירושלים

בואו להכיר את הצד השני של הבנייה, ניסור ופירוק!

ניסור בטון ופירוק

יותר ויותר בניינים ומבנים נבנים לאחרונה מחומר הבטון בשל האיכויות שלו ובשל החוזק שלו מול אסונות טבע כמו רעידות אדמה, כמו הגנה מפני רסיסים והדף בזמן מלחמה ועוד.

בעוד שהעבודות בחומרים אחרים, פחות חזקים, נחשבות לפשוטות וקלות יותר, עבודות של ניסור בטון או קידוח בבטון מורכבות וקשות הרבה יותר. כאשר אנו נדרשים להריסת מבנים שלמים העשויים מבטון, או להריסה חלקית של קירות, לפתיחת פתחים בקיר הבטון או הגדלה של פתחים קיימים, לחיתוך של מדרכות וכבישים, ליצירת תעלות לכבלים, לצנרת או להתקנת מזגנים ועוד. אנו נדרשים לנסר בקיר בטון החזק.

המשך קריאה