קידוחי יהלום

מה תרצו לדעת?

קידוחי יהלום בבטון הם נפוצים, סביר להניח שאתם לא מכירים את התהליך אבל בכל בית יש צורך בקידוחי יהלום. קידוחי יהלום בבטון מבוצעים באמצעות ציוד מתקדם שדורש הסמכה וידע של קבלן ניסור בטון והמחיר עבור העבודה נקבע לפי צול. ריכזנו עבורכם את כל המידע הנדרש כדי להבטיח שאתם תדעו לבחור את בעל המקצוע בצורה חכמה.

מה זה קידוחי יהלום בטון?

נתחיל בתוצאה, התוצאה של קידוחי יהלום בטון היא יצירת חורים עגולים בתוך בטון, בין אם מדובר על קיר של 20 ס"מ ובין אם מדובר על קידוחי יהלום בממ"ד שם העבודה מורכבת יותר. קידוחי יהלום בטון מבטיחים תוצאה מדויקת ולכן יש להיעזר בציוד מקצועי מקדחת יהלום. לא מדובר על מקדחה סטנדרטית ברוב המקרים, במיוחד כאשר מדובר על קידוח תשתיות. קידוח יהלום בטון מבוצע בקירות, רצפות, תקרות, משטחים ובעבודות תשתית עירוניות, מסחריות, ציבוריות ופרטיות.

למה מכונה המקדח מקדח יהלום? על גבי המקדח מונח להב עליו יש שבבי יהלום, אבקת יהלום וחומרים אחרים עשויים יהלום מלאכותי לרוב. הבחירה ביהלום מובנת, יהלום הוא החומר הטבעי החזק ביותר וכדי לבצע חורים בקירות בטון נרצה להשתמש בחומר עמיד מספיק שלא ירסק את הבטון מצד אחד ומצד שני יצליח לבצע את העבודה בצורה מושלמת. השימוש במקדח יכול להיות בשלט רחוק באמצעות חיבור לציר מדויק או באופן ידני, תלוי במורכבות העבודה ובעובי הקיר והחור.

למה אנחנו צריכים קידוחי יהלום?

לאחר יציקת בטון צריך ליצור פתחים עגולים שיוכלו להכיל בתוכם צינורות, כבלים ואחרים שיוכלו לעבור בצורה שאינה גלויה לעין. לדוגמא, אם אתם רוצים ליצור התקנה של קווי טלפון תצטרכו להיעזר בקידוחי יהלום, כמו כן בנוגע לפתחי מיזוג אוויר, אינסטלציה ואחרים. חשוב להדגיש שהמקדח דורש הרבה חשמל ולא תמיד החשמל הביתי מספק את הצורך ובמקרים כאלה בעל המקצוע מביא איתו גנרטור עם חיבור תלת פאזי.

מהם היתרונות של קידוחי יהלום?

  1. דיוק היתרון המרכזי והבולט של קידוחי יהלום בבטון הוא רמת הדיוק. רוב הקבלנים מעדיפים לעבור על קידוחי יהלום מכיוון שהעבודה אינה מורכבת לרוב, והיא יוצרת את הדיוק המתאים לביצוע העבודה תוך פרק זמן קצר יחסית. תוכלו להנות מחתכים מדויקים והקידוח אינו יוצר כאוס ובלגן, אלא פעולה נקודתית ומדויקת.

  1. ניקיון בסופו של דבר כאשר אנחנו קודחים בבטון אנחנו לא מצפים לניקיון ברמה כזו או אחרת. עם זאת, בהשוואה לקידוחים שאינם נעשים עם קידוחי יהלום אפשר לראות פער בסדר. הסיבה לכך היא שהציוד המקצועי תורם לשמירה על הניקיון בשתי דרכים. הדרך הראשונה היא פעולה נקודתית וברורה. הדרך השנייה היא באמצעות מערכת מים שתוך כדי הקידוח גם מקררת את הציוד וגם מונעת מאבק להתפזר בחלל.

  1. ניידות מקדח יהלום נחשב למבין האמצעים הפופולרים ביותר בענף הבנייה. ניתן לנייד את המקדחה ולעשות בה שימושים שונים, אבל במקרים מסוימים שימושים מתחת לפני המים. מכיוון שמדובר על אמצעי שאינו בעל ממדים גדולים ניתן לנייד אותו בקלות ולבצע פעולות גם במקומות מסובכים ולא נגישים.

  1. עוצמה אפשר להבין כבר שמדובר על כלי עוצמתי, בעיקר בזכות שבבי היהלום. יהלום הוא חומר הגלם הקשה ביותר ולכן השימוש בו פופולרי נגד בטון. קידוח יהלום אינו רק עבור בטון, אלא גם ניתן ליצור חור מדויק בברזל, רצפות, אבן ואחרים. מכיוון שמדובר על חומר גלם כל כך חזק, השימוש בו אינו רק עבור יצירת פתחים, אלא גם עבור שיפוץ והריסת בטון.

על חברת בטון טופ

כשאנחנו מחפשים חברה שתבצע עבורנו עבודות ניסור וקידוח בטון אנו צריכים להיות קפדניים בבחירה שלנו. כיום יש לא מעט חברות המציעות שירותים אלו, אבל חשוב לבחור בחברה עם ניסיון והסמכה מתאימה על פי חוק. חברת בטון טופ היא חברה עם ניסיון רחב וותק של 15 שנים. החברה עובדת בפריסה ארצית ומציעה שירותים למגזר הפרטי, הציבורי והמסחרי. החברה עובדת עם קבלני ניסור בטון מקצועיים ומנוסים וכמובן דוגלת בשקיפות מלאה מול מגוון לקוחותיה כדי להגיע לתוצאה המדויקת ללקוח

יש מקרים בהם תוכלו לבצע את העבודה באופן עצמאי. חשוב להזכיר שקידוחי יהלום בטון נעזרים בציוד מקצועי שעולה עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים. אם מדובר על נקודה קטנה להעברת כבל רשת מחדר לחדר תוכלו לעשות זאת לבד, אבל כאשר מדובר על פרויקט מורכב יותר מומלץ ואף חובה להיעזר בקבלן בטון.

המחיר של קידוח יהלום בבטון או בכל חומר אחר מושפע מגורמים שונים. המחירים נעים לפי מידות צול, המחירים יכולים להתחיל מעשרות שקלים בודדים לצול ועד למאות שקלים. המחיר תלוי בהיקף הפרויקט, מורכבות הפרויקט ותוספות של פינוי, חשמל ואחרים.

כמובן. נדרשת הסמכה כדי להיות קבלן ניסור וקידוח יהלום, ולכן כאשר אתם בוחרים את בעל המקצוע זה הדבר הראשון שתרצו לבדוק את ההסמכה של בעל המקצוע. חשוב להדגיש שיש לא מעט עבודות שדורשות גם אישור קונסטרוקטור כדי להבטיח את בטיחות העבודה.

5/5 - (1 vote)
בטון טופ

בטון טופ

מנכ"ל חברה משה אדרי שעוסקת ניסור וקידוח בטון בפריסה ארצית, עבודה בסטנדרטים מחמירים – חברת בטון טופ אשר נוסדה על ידי משה אדרי, עוסקת בעבודות הריסה, עבודות ניסור וקידוח למגזר הפרטי והעיסקי. חברתנו מתחייבת לעבודה מקצועית ובמחירים הוגנים ותוך הצגת אמינות ושקיפות.

השאירו פרטים
שירותים נוספים

שלח טופס להצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן