קידוח בטון

בכל הנוגע לקידוחי וניסורי בטון אתם חייבים לקבל את השירות אך ורק מקבלן מורשה קבלן בטון. בכל פרויקט יש מספר קבלני משנה אשר כל אחד מהם נוגע בתחום אחר, האחראי על הפרויקט עצמו הוא מהנדס בנייה והוא פונה למעשה לכל בעלי המקצוע האחרים, למעט מקרים בהם יש לו את הידע הנדרש. קבלן בטון פועל עם אמצעים מתקדמים כדי לבצע את המלאכה בצורה תקינה, בטיחותית ומהירה.

מה זה קידוח בטון?

עבודות קידוח בטון הוא עבודות המחייבות אותנו להחזיק בציוד מתאים, מקדחה ומסור בטון. ברוב המקרים לא מדובר על מקדחה סטנדרטית, אלא מקדחה עם כוס יהלום בגדלים כאלה ואחרים. הגדלים נקבעים בהתאם למידות צול. כוס יהלום היא למעשה להב משוננת בצורה מעוגלת אשר מתברגת על גבי מקדחה ייעודית. אופן ביצוע המלאכה ברוב המקרים יהיה בשלט רחוק. זאת אומרת, בעל המקצוע ממקם את המקדחה במקום המתאים ומייצב אותה על גבי מסילה ומייצבים אחרים. לאחר מכן, בעל המקצוע מתרחק מהאזור ומפקח במרחק ראיה ושולט במקדחה

הסיבה לריחוק ממקום העבודה היא כמובן מטעמי בטיחות. במהלך העבודה עשויים לעוף באוויר חלקיקי בטון זעירים שיכולים לגרום לפגיעה. עם זאת, לכל מקדחה ייעודית יש גם מערכת קירור שבין היתר מקררת את המנוע וגם מונעת פיזור חלקיקי בטון. חשוב להדגיש, על אף שהמלאכה עשויה להישמע פשוטה יש הרבה דגשים שנמצאים "מאחורי הקלעים" וגם בפועל. לכן, בחירת בעל המקצוע חייבת להיות בהתאם לחוק רק קבלן בטון כשיר לבצע עבודות כאלה ונדרש אישור קונסטרוקטור בנוסף.

קצת עלינו

חברת בטון טופ היא מבין החברות המובילות בתחום ניסור וקידוח בטון. כאשר אנחנו בוחרים חברה נרצה לקבל את המכלול המושלם, חברה מקצועית עם ציוד מתאים וניסיון. חברת בטון טופ עם ניסיון של 15 שנים בתחום הזה, היא מחזיקה בקבלני בטון מנוסים ושירותיה בפריסה ארצית. הדגש העיקרי של החברה הוא בכל הנוגע לבטיחות, זאת אומרת שגם נשמור גם על חיי אדם וכמובן על הנכס שלכם.

רוצים להתייעץ איתנו? להזמנת שירות קידוח בטון  חייגו 050-9990592

מתי קידוח בטון שימושי?

קידוח בטון שימושי לצורך העברת תשתיות. לדוגמא, אתם מעוניינים להתקין מזגן חדש? חור לקמין? מעוניין להתקין מכונת כביסה ואפילו ממ"ד? לכל הסיבות האלה אנחנו צריכים סיוע של קבלן בטון. קידוח בטון הוא יצירה של חורים גדולים בקירות, באמצעות אותם חורים ניתן להעביר את התעלות של הכבלים, צנרות וכד'. קידוח בטון מגיע במגוון רחב של מידות, המידה נקבעת לפי צול (קוטר). 

ההבדל בין ניסור לקידוח בטון הוא שקידוח בטון הוא במטרה ספציפית להעברת תעלות (בדרך כלל). מצד שני, ניסור בטון נועד כדי ליצור פתחים גדולים ובצורה יותר חופשית. לדוגמא, אם אנחנו רוצים לייצר זוויות ועוד. השימוש הפופולרי ביותר לניסור בטון הוא בשביל לקצר בטון, ליצור פתחים ולחצות או לפרק לחלוטין כלונסאות בטון.

קידוח בטון הכנות

אילו הכנות נדרשות לפני קידוח בטון? ההכנה משתנה בהתאם לפרויקט. כאשר מדובר על יצירת פתחים למכונת כביסה או קידוח חור למזגן לדוגמא, אתם צריכים לפנות לקבלן משנה המתמחה בניסור וקידוח בטון. חשוב להדגיש, יש מקרים בהם נדרש אישור קונסטרוקטור, מקרים בהם יש להתייעץ עם בעל המקצוע ומקרים בהם אין צורך. אם אין לכם תרשים של המבנה ומידות הקיר הספציפי בו תבצעו את המלאכה יש לפנות לקונסטרוקטור, כמו כן כאשר מדובר על קידוח בטון עבה או בקוטר גדול.

ההכנות כוללות מעבר על התרשים, הגעה עם הציוד הרלוונטי בהתאם לגודל הפתחים הנדרשים, פינוי אזור העבודה והגעה עם משאית ייעודית לפינוי פסולת. פינוי בטון הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך, יש לפנות את הפסולת לאתרים מורשים בלבד.

כמה עולה קידוח בטון?

המחיר של קידוח בטון משתנה בהתאם להיקף העבודה. ככל שהיקף העבודה רחב יותר כך המחיר יהיה בהתאם. המחיר נקבע לפי יחידת צול. לדוגמא, כאשר מדובר על חיתוך של 2 צול המחיר יהיה החל מ-100 ש"ח. כאשר יהיה מדובר על קדיחה מסיבית של 16 צול המחיר יהיה החל מ-400 ש"ח. יש מקרים מסוימים בהם המחיר נקבע לפי פרויקט, כמו קדיחת חור לקמין שם המחיר הוא החל מ-400 ש"ח גם כן

יש לקחת בחשבון שיקולים נוספים שעשויים לייקר את המחיר, אם אינם כלולים במחיר הפרויקט. מעבר לעבודת הקידוח עצמה, בעל המקצוע לוקח בחשבון עלויות נוספות של הבאת מחולל חשמל כאשר אין שקע תלת פאזי ייעודי, הבאת מכולה ייעודית ופינוי פסולת. כדי לקבל מחיר עבור הפרויקט כולו יהיה עליכם לבחור בעל מקצוע שייתן לכם הצעת מחיר לאחר בחינת הפרויקט על כל גווניו.

קבלן משנה המתמחה בקידוח בטון חייב לקבל אישור קונסטרוקטור בפרויקטים מסוימים מכיוון שרק לקונסטרוקטור יש את ההכשרה להעריך סיכוני עבודה. כמו כן, בעל המקצוע רשאי לתת הערות מסוימות לביצוע המלאכה. כאשר אין אישור, מדובר על עבירה על החוק.

רוב קבלני בטון יגישו לרוב הצעת מחיר מסודרת אשר בסופה תראו מחיר כולל לפרויקט כולל מע"מ. המחיר אמור לכלול פינוי פסולת, אך חשוב לוודא זאת מול בעל המקצוע. המחיר של פינוי פסולת נע בטווח של 500 עד 1500 ש"ח בהתאם לסדר גודל הפסולת והציוד הנדרש כדי להוביל לאתרים מורשים.

הבחירה שלכם בחברת קידוח בטון מקצועית צריכה להתבסס על פי שלושה גורמים: ניסיון, בטיחות ומחיר. כאשר אחד מהגורמים אינו קיים, אנחנו ממליצים למצוא את האפשרות הבאה שלכם. מלבד לכך, אתם תרצו גם חברה שזמינה לכם ולא תאלצו להמתין זמן רב עד לביצוע העבודה

תוכן עניינים
5/5 - (1 vote)
בטון טופ

בטון טופ

מנכ"ל חברה משה אדרי שעוסקת ניסור וקידוח בטון בפריסה ארצית, עבודה בסטנדרטים מחמירים – חברת בטון טופ אשר נוסדה על ידי משה אדרי, עוסקת בעבודות הריסה, עבודות ניסור וקידוח למגזר הפרטי והעיסקי. חברתנו מתחייבת לעבודה מקצועית ובמחירים הוגנים ותוך הצגת אמינות ושקיפות.

השאירו פרטים
שירותים נוספים

שלח טופס להצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן