ניסור מסתור כביסה

ניסור מסתור כביסה – המדריך המלא!

ברוב הבניינים מסתור הכביסה הוא מתקן חיצוני הבנוי בדרך כלל מבטון. לא אחת הוא כבר ישן, הוא צבר לכלוך ובמקרים רבים יש אפשרות לנצל את השטח שלו ולהגדיל את החללים בתוך הדירה.

אם החלטתם לנצל את השטח של מסתור הכביסה למטרות שונות כמו למחסן, למזווה, לפינת עבודה קטנה ועוד או אולי החלטתם להרוס את המסתור הישן ולהחליף אותו במסתור כביסה חדש העשוי מאלומיניום, השלב הראשון עובר דרך חברה לניסור בטון.

חברת "קאט בטון" צברה ניסיון רב בתחום ניסור מסתור הכביסה. אנו מצוידים בכלי עבודה חדשניים ומשתמשים בטכניקות עדכניות המאפשרות לנו לבצע כל ניסור בבטון, במהירות, בדייקנות, ללא אבק ולכלוך רב ולהגיע לרמת גימור גבוהה.

מחפשים חברה מומחית לניסור בטון? צרו קשר, אנו מנסרים את כל סוגי הבטון, מחויבים למחירים הוגנים ולעבודה מקצועית ומגיעים לכל מקום בארץ.

ניסור מסתור כביסה – שישה דברים שחשוב לדעת

עבודות ניסור בבטון נדרשות למגוון של עבודות, לשיפוצים בבית, לשבירה של משטחי בטון כמו מדרכות, גשרים, מבנים ישנים ועוד. בעבר כאשר נדרשנו לחתוך או להרוס את הבטון עבדנו בכלים ידניים, בפטיש, בפטישון חשמלי או גם בקונגו.

במאה העשרים ואחת מנסרי הבטון משתמשים בכלים חדשניים המסייעים להם להתמודד בקלות עם משטחי הבטון החזקים שבמקרים רבים, נוסף על החוזק הטבעי הם מחוזקים גם בברזלים ובפלדה.

לעזרת קבלני הניסור עומדים מגוון כלים כמו מקדח יהלום, מסור יהלום או מכונת ניסור. המכנה המשותף לכל הכלים האלו הוא דיסק היהלום. דיסק היהלום זהו דיסק ששיניו מצופות בשבבי יהלומים אשר מצליחים להתגבר על החוזק של משטחי הבטון.

השימוש בחומר היהלום הגיע אל קבלני הניסור מחוצבי השיש שחיפשו חומר חזק שיצליח לגבור על החוזק של השיש ולאפשר להם לחתוך אותו בקלות. הם מצאו את חומר היהלום הנחשב לחומר החזק בטבע, ניסו והצליחו. לאחר ההצלחה במחצבות השיש ניסו גם מנסרי הבטון להשתמש בחומר היהלום וההצלחה שלהם גרמה למהפכה בתחום הנדל"ן.

מהיום אין צורך לשבור את קירות הבטון באמצעות פטיש או קונגו. העבודה עם הכלים הישנים גרמה לאבק, ללכלוך רב, התוצאות לא היו מדויקות ואסתטיות, העבודה נמשכה זמן רב ולא אחת נגרמו נזקים גם לקירות או למבנים הסמוכים.

ניסור בעזרת חומר היהלום קיצר באופן משמעותי את משך העבודה ומנע אבק רב ולכלוך. העבודה נעשתה בקלות רבה יותר, במהירות והתוצאות היו מדויקות וברמת גימור גבוהה במיוחד.

אנו בחברת "קאט בטון" מצוידים בכלים חדשנים ועובדים בשיטות טכנולוגיות חדשניות, שיטות המובילות בענף ניסור הבטון. אנו מצוידים בסוגים שונים של מסורים ודיסקים המאפשרים לנו לחתוך את כל הסוגים של משטחי הבטון ובכל עובי של קיר בטון.

ניסור מסתור כביסה זוהי עבודה הדורשת התמודדות עם חומר חזק ועוצמתי ועם כלים מסוכנים בעלי להבים חדים. לכן חשוב מאוד להקפיד על הוראות הבטיחות.

  • על העובדים להתמגן היטב, ללבוש נעלי עבודה מתאימות, כפפות, קסדת מגן אוזניות לאוזניים ועוד .
  • רק מפעיל מיומן יודע איך להפעיל את הכלים הייחודיים. עובדים לא מיומנים עלולים לגרום לפגיעה פיזית במפעיל או במי שנמצא בסביבה ולגרום נזקים לרכוש.
  • עבודה חובבנית של ניסור מסתור הכביסה עלולה לפגוע בשלד הבניין, ביציבות שלו ובמקרים חמורים אף להביא להתמוטטות הבניין. לכן חשוב מאוד לבחור חברה ותיקה ומנוסה ובמצבים מורכבים יותר כדאי להיעזר בפיקוח ובליווי של מהנדס בניין מוסמך.
  • מטבע הדברים, עבודת הניסור והחיתוך של הבטון גורמות לכלוך ולאבק רב העלול לפגוע בדרכי הנשימה ולהזיק לעיניים של כל מי שנמצא בסביבה. כדי למזער עד כמה שאפשר את התפשטות האבק, מומלץ לבצע את העבודה בשיטת הניסור הרטוב. בשיטה זו מלווים את העבודה באמצעות הזרקת מים אשר מונעת, ככל האפשר, את התפזרות האבק.
  • כאשר ניסור מסתור הכביסה מתבצע בקומות גבוהות יש להיעזר במנוף או בבמת הרמה. כדי לבצע את העבודה בגובה יש צורך באישור של עבודה לגובה. רק עובד שעבר הכשרה בתחום העבודה לגובה ורכש מיומנות יוכל לבצע את העבודה ללא פגיעה ברכוש ובאנשים הנמצאים בסביבה.

חברת "קאט בטון" הפועלת בהתאם לכל כללי הבטיחות. העובדים עוברים הכשרות אחת לתקופה, הם מקצועיים ומיומנים והם יודעים לבצע כל עבודה בהצלחה מתוך הקפדה על כללי הבטיחות.

צוות העובדים מצויד ברישיון עבודה לגובה ובפוליסת ביטוח המכסה את כל הנזקים העלולים להיגרם לרכוש, לעובדים ולכל מי שנמצא בסביבת העבודה.

כמה עולה ניסור של מסתור כביסה?

המחיר של ניסור מסתור כביסה עולה בממוצע כשמונה מאות שקלים.

חשוב לדעת כי המחירים של עבודות הניסור תלויים במספר גורמים ונקבעים בהתאם לנתונים הייחודים של כל עבודה.

היקף העבודה מהווה גורם משמעותי בקביעת המחיר. כאשר אנו נדרשים לבצע מספר ניסורים של מסתורי כביסה בבניין אחד, המחיר יהיה זול יותר מאשר ניסור בודד של מסתור כביסה יחיד.

הזמן הוא גורם משמעותי בקביעת המחיר, ככל שהעבודה תדרוש זמן רב יותר, כך גם המחיר יהיה בהתאם!

נגישות נוחה וקלה תוזיל את מחיר העבודה ואילו נגישות בעייתית יותר, תייקר את המחיר. אם, לדוגמה, יש צורך לנסר מסתור כביסה בקומה גבוהה, המחיר הסופי יכלול גם את העלות של השימוש במנוף או בבמת הרמה.

מורכבות העבודה – ניסור של קיר בטון דק הדורש שימוש בכלים פשוטים, יחסית, יהיה זול יותר מאשר ניסור של משטח בטון עבה הדורש שימוש בכלים כבדים ומורכבים יותר.

פינוי הפסולת - כאשר יש צורך לפנות את הפסולת אל אתרי פינוי מורשים באמצעות משאית, מחיר הפינוי יהיה כלול במחיר הסופי וייקר אותו.

חברת "קאט בטון" מחויבת למחירים הוגנים ואטרקטיביים ולביצוע עבודה מקצועית. רוצים לנסר את מסתור הכביסה, צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

5/5 - (1 vote)