ניסור בטון בקרית גת

שירותי ניסור בטון הטובים ביותר בקרית גת

בטון קאט ביצענו עשרות פרוייקטים מוצלחים באזור קרית גת. זמינות 12 שעות ביממה.

קרית גת היא אחת הערים הבולטות באזור הדרום, ולא קשה להבין מדוע. היא מתפתחת בצעדי ענק: אם כיום אוכלוסיית העיר מונה כ-50,000 תושבים, ההערכות הן שמספר התושבים ישלש את עצמו עד שנת 2035 לערך. קרית גת מציע אזור תעשייה מפותח בכל קנה מידה, מיקום גיאוגרפי מצוין ושילוב של נוף טבעי בסביבה האורבנית. כל אלו מביאים לביקוש משמעותי להקמת נכסי נדלן בקרית גת ולשיפוץ רבים אחרים, בין אם ביוזמה פרטית של בעלי הנכס ובין אם במסגרת התחדשות עירונית ופרויקט תמא 38.

למרות שלכל פרויקט בתחום הבנייה והשיפוצים יש בוודאי חוקים משלו, ניתן להצביע על מכנה משותף של רבים מהם: הצורך בשילוב עבודה מקצועית של ניסור בטון, על ידי חברה הפועלת בשדה המשחק. חברה כמו בטון קאט.

מחפשים עבודות ניסור בטון בקרית גת והסביבה? מצאתם!

בטון קאט, המתמחה בביצוע עבודות ניסור וקידוח בטון ביהלום, תשמח לעמוד לשירותכם. החברה פועלת בכל רחבי מדינת ישראל, מצפון ועד לדרום, באמצעות מספר צוותי עבודה. עובדה זו מאפשרת לבצע כל פעולה, כולל כמובן ניסור בטון בקרית גת, בזמינות גבוהה ותוך עמידה בלוחות הזמנים.

מאז הקמתה החברה פועלת בסטנדרט אחר ומחמיר במיוחד בביצוע העבודה, בלי קשר לסוגה או לסדר הגודל שלה. החברה מחזיקה בציוד הניסור המתקדם ביותר, בראשו כמובן מכונות חיתוך חזקות במיוחד, עם ראשי יהלום שלא תמצאו חדים מהם. בדרך זו אפשר לבצע את מלאכת הניסור במקסימום יעילות ובמינימום מאמץ, ללא סדקים, שברים ונזקים אחרים לתשתיות המבנה החשובות.

העובדה שהחברה מספקת את מעטפת השירותים הרחבה ביותר, כולל הכנת האתר לעבודה, פינוי פסולת וכן הלאה, תורמת בוודאי לשקט הנפשי של הלקוחות. החברה מתנהל בשקיפות מלאה מול הלקוחות, כך שהם יודעים בדיוק ממה נובעת הצעת המחיר שהם מקבלים ומהם שלבי ותנאי ביצוע העבודה. ואפרופו מחירים: שמה של החברה הולך לפניה בכל הנוגע למחירים ההוגנים של העבודות השונות, מבלי שהדבר בא על חשבון איכות ומקצועיות העבודה.

רוצים להתייעץ איתנו? להזמנת שירות ניסור בטון באזור קרית גת חייגו 050-8005688

מדוע חשוב לבצע עבודות ניסור בטון?

בטון, כידוע, הוא חומר חזק בכל קנה מידה. לכן ברור מדוע עבודות של ניסור או חיתוך בטון חייבות להתבצע באמצעות ציוד ייעודי ומתקדם. החדשות הטובות הן שיש בטבע חומר שנחשב לחזק אפילו בהשוואה לבטון, והוא עונה לשם יהלום. ניסור בטון מתבצע ברוב המקרים באמצעות דיסק יהלום, כלומר, מסור אשר בקצהו תמצאו שיניים העשויות משבבי יהלום. מנוע חשמלי גורם לסיבוב גלגל המתכת המשונן, במהירות גבוהה שתביא ליצירת חיתוכים בבטון עצמו.

אחד היתרונות הגדולים של ניסור בטון הוא רמת הדיוק הגבוהה, שתתקבל כאשר בוחרים באמצעי ניסור בעל צורה, קוטר והספק המתאימים לסוג הבטון ולאופי המשימה. אם שיטות אחרות עלולות להביא להרס מאסיבי של תשתיות המבנה, ניסור בטון בשיטת היהלום יאפשר לבצע חיתוך מאסיבי ללא תופעות הלוואיבשאר חלקי המבנה. באמצעות תכנון נכון של הניסור – ומדובר כאן בתכנון אדריכלי לכל דבר ועניין, הדורש מחשבה עמוקה וניסיון רב שנים של החברה המבצעת – ניתן יהיה לבצע את הניסור בצורה יעילה, מהירה ובטוחה. בכך נמנע נזק משמעותי למבנה, הכרוך בהוצאות גבוהות עד שניתן יהיה להשיב את המצב לקדמותו.

ניסור בטון מצמצם למינימום את הנזק הסביבתי, הלכלוך והאבק שנחשבים לנפוצים מאוד בשיטות מסורתיות דוגמת חציבה באמצעות פטיש. מעבר לרמת הדיוק הגבוהה שבעבודות, הן נעשות תוך שילוב מים המביא לכך שהאבק והלכלוך אינם מצטברים או מתפזרים להם בסביבת העבודה. חברות בולטות בתחום, דוגמת בטון קאט, אף מתחייבות בפני הלקוחות על השארת סביבת עבודה נקייה.

מחירון שירותי ניסור בטון בקרית גת מעודכן לשנת 2023

שירותמחיר
ניסור של פתיחת דלת בקרית גתהחל מ – 1100 שקלים
ניסור של פתיחת פתח בקרית גתהחל מ – 220 שקלים
ניסור של גג בטון בקרית גתהחל מ – 180 שקלים
מחיר לניסור של מטר אורך בקרית גתהחל מ – 150 שקלים. המחיר עלול להשתנות בהתאם לעובי המשטח
ניסור של מסתור כביסה בקרית גתהחל מ – 800 שקלים
ניסור למטרת הרחבת חלון בקרית גתהחל מ – 400 שקלים
חיתוך של מדרגות מבטון בקרית גתהחל מ – 480 שקלים
ניסור של פתח למדרגות בקרית גתהחל מ – 1300 שקלים
ניסור של רצפת בטון בקרית גתהחל מ – 200 שקלים
ניסור בטון ביהלום בקרית גתהחל מ – 190 שקלים
ניסור להרחבת דלת בקרית גתהחל מ – 700 שקלים
פינוי בטון לאחר ניסור בקרית גתהחל מ – 700 שקלים

עולם שלם של אפשרויות

על רקע ההתבססות הכמעט מוחלטת על הבטון בעולם הבנייה כיום, והיתרונות המשמעותיים של ניסור על פני פתרונות אחרים, סבירות גבוהה שגם עבודת השיפוצים או הבנייה הבאה שלכם תכלול בתוכה ניסור בטון.

ניסור בטון יכול להשתלב בשלל פעולות הקשורות להקמת, לשיפוץ או אפילו להריסת מבנים. אם נכנסים בעובי הבטון, יש כמה תרחישים מקובלים בהם נהוג לשלב עבודת ניסור בטון. זה מתחיל עם הריסת קירות או חלק מתשתיות המבנה האחרות. ניסור הבטון יכול לשמש לעשיית פתחים, עבור דלת, חלון, פיר מעלית וכן הלאה.

הניסור מהווה לא פעם חלק מעבודות תשתית רחבות יותר, למשל התקנה של מזגן בחדרי ממד, ביצוע שינויים נקודתיים בתשתיות החשמל או המים וכן הלאה. ואגב, לא רק קירות ניתן לנסר אלא גם רצפות, תקרות וכל תשתית אחרת העשויה מבטון.

ניסור בטון בקרית גת

ההחלטה המתבקשת: חברות בפריסה ארצית

שאלה שצריכה להישאל היא איך בדיוק בוחרים מומחי ניסור בטון בקרית גת. במילים אחרות: האם חובה לבחור בבעל מקצוע שפועל אך ורק בתחומי העיר, או לכל היותר באזור הדרום בלבד? ממש לא בטוח. הסיבה הראשונה היא שהיצע החברות המבצעות עבודות בטון בקרית גת לבדה הוא מצומצם, בטח אם מחפשים חברות מהשורה הראשונה, העומדות בחוד החנית בתחומן.

בניגוד לעבודות של קבלן בניין שיכולות להימשך גם חודשים ארוכים, עבודות ניסור בטון מסתיימות בדרך כלל תוך פרק זמן קצר, שיכול בהחלט לעמוד על שעות ספורות. את העבודות נהוג לסיים בפעם אחת, מבלי שיש צורך לחזור לשטח פעם אחר פעם. המשמעות היא שבאפשרות הקבלן להגיע לשטח בכל נקודה בישראל ולבצע את המלאכה ביעילות האפשרית.

חשוב מאוד שלא להתפשר בבחירת החברה שלוקחת על עצמה את עבודת ניסור הבטון. עבודה שאינה מקצועית עלולה להביא לפגיעה בתשתיות המבנה, ובמקרים הקיצוניים גם לסכנת קריסה ולסיכון חיי אדם. עליכם לוודא שהחברה אליה אתם פונים היא קבלן מורשה לביצוע עבודות ניסור וקידוח בבטון, כשרצוי מאוד שהחברה תפעל אך ורק בתחום הבטון. לצד הציוד הייעודי יש לוודא שכוח האדם של החברה מחזיק בהסמכות ובהכשרות הנדרשות בתחום, החל מביצוע עבודות בטון ועד להיתר כללי יותר לביצוע עבודות בגובה.

תוכן עניינים
5/5 - (1 vote)
אלישיב רוימי

אלישיב רוימי

מנכ"ל חברה שעוסקת ניסור וקידוח בטון בפריסה ארצית, עבודה בסטנדרטים מחמירים – חברת בטון קאט אשר נוסדה על ידי אלישיב רוימי, עוסקת בעבודות הריסה, עבודות ניסור וקידוח למגזר הפרטי והעיסקי. חברתנו מתחייבת לעבודה מקצועית ובמחירים הוגנים ותוך הצגת אמינות ושקיפות.

השאירו פרטים
שירותים נוספים

שלח טופס להצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן