ניסור בטון בקריית מלאכי

שירותי ניסור בטון הטובים ביותר בקריית מלאכי

בטון קאט ביצענו עשרות פרוייקטים מוצלחים באזור קריית מלאכי. זמינות 12 שעות ביממה.

קריית מלאכי שהוקמה בשנת 1950 הייתה בתחילת הדרך מעברת עולים, והתוכנית הייתה לפזר את המעברה לאחר שיימצא יישוב חלופי שיצליח לקלוט את העולים. אך במשך השנים הגיעו אל העיר גלי עלייה רבים כשכל גל תרם לביסוס ולפיתוח העיר עד שבשנת 1952 הוחלט להפוך את המקום ליישוב קבע ששמו ייקרא קריית מלאכי, כתרגום של העיר לוס אנגלס שאימצה את עיירת העולים.

שמאים וגורמים מרכזיים הפעילים בשוק הנדלן הארצי טוענים כי קריית מלאכי היא סינדרלה הנדלנית של השנים הקרובות. העיר ממוקמת במיקום תחבורתי מצוין, היא קרובה לכביש חוצה ישראל, יש בה שאטלים לתחנת הרכבת הסמוכה, אזורי תעסוקה מתפתחים והפשרה מסיבית של קרקעות לבנייה.

חברת בטון קאטמשתתפת בפיתוח המואץ של העיר. הבנייה המסיבית של שכונות חדשות, פיתוח אזורי התעשייה, צמיחת חיי המסחר והביקוש הגדול למשרדים וחנויות יוצרים ביקוש גדול לעבודות של ניסור בטון בקריית מלאכי.

החברה מבצעת מגוון של עבודות ניסור בבטון, הן למגזר הציבורי והן למגזר הפרטי. אנו מספקים פתרונות מתקדמים, מצוידים בציוד חדשני ועדכני ומנסרים את הבטון בטכנולוגיות חדישות המביאות לתוצאות מצוינות, לרמת גימור גבוהה ולעבודה ללא גרימת נזקים.

אנו מגיעים לקריית מלאכי ולכל מקום בארץ.

רוצים להתייעץ איתנו? להזמנת שירות ניסור בטון באזור קריית מלאכי חייגו 050-8005688

מחירון שירותי ניסור בטון בקריית מלאכי מעודכן לשנת 2023

שירותמחיר
ניסור של פתיחת דלת בקריית מלאכיהחל מ – 1100 שקלים
ניסור של פתיחת פתח בקריית מלאכיהחל מ – 220 שקלים
ניסור של גג בטון בקריית מלאכיהחל מ – 180 שקלים
מחיר לניסור של מטר אורך בקריית מלאכיהחל מ – 150 שקלים. המחיר עלול להשתנות בהתאם לעובי המשטח
ניסור של מסתור כביסה בקריית מלאכיהחל מ – 800 שקלים
ניסור למטרת הרחבת חלון בקריית מלאכיהחל מ – 400 שקלים
חיתוך של מדרגות מבטון בקריית מלאכיהחל מ – 480 שקלים
ניסור של פתח למדרגות בקריית מלאכיהחל מ – 1300 שקלים
ניסור של רצפת בטון בקריית מלאכיהחל מ – 200 שקלים
ניסור בטון ביהלום בקריית מלאכיהחל מ – 190 שקלים
ניסור להרחבת דלת בקריית מלאכיהחל מ – 700 שקלים
פינוי בטון לאחר ניסור בקריית מלאכיהחל מ – 700 שקלים

ניסור בטון בקריית מלאכי

מחפשים חברה מקצועית לניסור בטון, צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות.

ניסור בטון בקריית מלאכי – הבטיחות מעל הכול!

  • כמו בכל עבודות הבנייה גם את עבודת הניסור יש לבצע תחת הנחיות בטיחותיות קפדניות כדי למנוע אפשרות של פציעות או תאונות עבודה ונזקים לרכוש.
  • את עבודת הניסור רצוי לבצע על ידי שני אנשי צוות. הראשון יבצע את העבודה והשני יסייע לו ויאבטח את האזור.
  • כאשר מנסרים קיר בטון יש לבדוק האם הוא אינו קיר תומך בבניין. את הבדיקה רצוי לעשות יחד עם מהנדס מוסמך. כמו כן חשוב לבדוק שבקיר לא עוברות תשתיות חיוניות כמו מערכות חשמל, מערכת גז, כבלי תקשורת, אינסטלציה ועוד. אם בקיר קיימות מערכות חיוניות, חשוב להזמין בעל מלאכה מתאים כדי שיפנה את התשתיות.
  • את האזור הקרוב אל מקום העבודה יש לפנות מאנשים ומרכוש כמו מכוניות, למשל, ומחפצים נוספים מיותרים העלולים להיתקל בהם במהלך העבודה. אם העבודה מתבצעת במרחב החיצוני חשוב לתלות מודעה המזהירה את עוברי האורח ומבקשת מהם לא לעבור בזמן העבודה בקרבת המקום. חשוב לדעת כי במהלך העבודה עלולים להתפזר שבבי בטון וחתיכות בטון עלולות ליפול ולהתפזר, חלקי הבטון המנוסרים עלולים להיות כבדים וחדים ולפגוע באנשים או ברכוש.
  • אנשי הצוות העוסקים במלאכת ניסור הבטון צריכים להיות מצוידים באביזרי מגן כמו קסדה, משקפי מגן, כפפות מתאימות, נעליים גבוהות ובגדים ייחודיים שנועדו לעבודה זו. אם העבודה מתבצעת במרחב החיצוני רצוי להימנע עד כמה שאפשר מחשיפה לשמש, ללבוש בגדים ארוכים ולמרוח קרם הגנה נגד קרני השמש.
  • בפרויקטים גדולים של ניסור מבנים כדאי להצמיד לעובד מפקח שתפקידו לוודא שהעבודה נעשית מתוך הקפדה על תנאי הבטיחות.
  • כאשר רוכשים ציוד חדש לניסור הבטון, חשוב להעביר את צוות העובדים הכשרה ייחודית שתלמד אותם איך להפעיל נכון את הכלים ואיך להימנע מטעויות שעלולות במקרה הטוב לגרום נזק לרכוש ובמקרה אחר לגרום לפגיעות ולפציעות.
  • בסיום העבודה יש לפנות את הפסולת אל אתר פינוי פסולת מורשה כדי למנוע פגיעה מאנשים המסתובבים במקום וכדי להשאיר סביבת עבודה נקייה.

חברת בטון קאטמספקת שירותים מקצועיים בתחום ניסור הבטון מתוך הקפדה על רמת בטיחות גבוהה במיוחד. עובדי החברה עברו את כל ההכשרות הנדרשות בתחום הבטיחות לרבות עבודה לגובה, הם מצוידים בציוד מגן איכותי ומלווים בפיקוח צמוד בתהליך העבודה.

צריכים לבחור חברה לניסור בטון – 6 טיפים להצלחה!

חשוב לבחור חברה שצברה ניסיון בתחום. הניסיון רב השנים הוא אחד הכלים החשובים המבטיח הצלחה של העבודה. ולכן, לפני שאתם בוחרים חברה העוסקת בניסור הבטון בקריית מלאכי, חשוב לברר מהו הניסיון שלה והאם היא עוסקת בסוג העבודה שלה אתם זקוקים.

חשוב לדעת שלא כל חברת ניסור העוסקת בעבודות שיפוצים תדע לבצע עבודות גדולות ומורכבות כמו ניסור מבנים לקראת פרויקט פינוי בינוי, ניסור גשרים ועוד. ניסור בטון זוהי עבודה הדורשת ידע ומיומנות ולא כל שיפוצניק ידע לעשות אותה.

חברת בטון קאטפועלת בתחום ניסור הבטון למעלה מחמש עשרה שנה. החברה צברה ניסיון רב בפרויקטים ציבוריים, מסחריים ופרטיים בקריית מלאכי ובכל רחבי הארץ.

הציוד המקצועי הוא פרמטר חשוב בהצלחת העבודה. כדי לבצע את העבודה בדייקנות ולהגיע לרמת גימור גבוהה יש צורך בכלי עבודה עדכניים וייעודים.

המלצות הן כלי עוצמתי כדי לקבל מידע על אודות החברה שבחרתם. לפני שאתם חותמים חוזה עבודה עם חברה העוסקת בתחום ניסור הבטון, בקשו מבעלי החברה שמות של ממליצים. אל תתעצלו ודברו אתם, לפעמים אפילו כדאי להגיע אליהם כדי להתרשם בעצמכם מאיכות העבודה. בנוסף, חפשו המלצות וחוות דעת ברשת. בעלי חברות רבות מפרסמים המלצות באתר האינטרנט של החברה, קראו אותן. חפשו גם חוות דעת באתרי מדרג ובפורומים ייעודיים העוסקים בתחום. אתם יכולים לבקש המלצות גם מבעלי מקצוע הפועלים בשוק הנדלן, מקבלנים, מאדריכלים, מיזמים וכו‘.

צרו קשר, אנחנו נשמח להפנות אתכם אל אינספור לקוחות מרוצים שישמחו להמליץ עלינו!

אל תחסכו כסף ואל תחפשו חברות המציעות מחירים זולים. אף אחד לא אוהב לשלם מחירים גבוהים, אך בניסור בטון המחיר אינו הפרמטר הקובע, אלא המקצועיות, איכות העבודה. ושימו לב, מחיר זול במיוחד עלול לאותת על חוסר ניסיון, על עבודה חובבנית ועל שימוש בשיטות עבודה ישנות המביאות לתוצאות לא מדויקות ולא אסתטיות.

חברת בטון קאטמעניקה אחריות על כל עבודה ומציעה מחירים הוגנים. אנו מקפידים על תיאום ציפיות מלא עם כל לקוח ועל עמידה בלוח הזמנים.

תוכן עניינים
5/5 - (1 vote)
אלישיב רוימי

אלישיב רוימי

מנכ"ל חברה שעוסקת ניסור וקידוח בטון בפריסה ארצית, עבודה בסטנדרטים מחמירים – חברת בטון קאט אשר נוסדה על ידי אלישיב רוימי, עוסקת בעבודות הריסה, עבודות ניסור וקידוח למגזר הפרטי והעיסקי. חברתנו מתחייבת לעבודה מקצועית ובמחירים הוגנים ותוך הצגת אמינות ושקיפות.

השאירו פרטים
שירותים נוספים

שלח טופס להצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן