ניסור בטון בירושלים על ידי חברת בטון קאט

להזמנת שירות ניסור בטון באזור ירושלים חייגו 050-8005688

מחפשים עבודות ניסור בטון בירושלים? ניסור בטון הוא חלק בלתי נפרד מתהליך שיפוץ ובנייה. רק בעל מקצוע מורשה יכול לבצע עבודות בטון, נדרש היתר בנייה לרוב סוגי העבודות. ריכזנו עבורכם את המידע המקיף לגבי שירותי ניסור בטון: מה זה ניסור בטון, למי זה מתאים, מחירים ואיך בוחרים חברה מקצועית.

ניסור בטון בירושלים

מהו ניסור בטון?

ניסור בטון היא טכניקה לשיפוץ הבית. לרוב משתמש בעל המקצוע במסור בטון אשר על הדיסק שלו יש אבקת יהלום או חלקיקי יהלום. יהלום הוא חומר הגלם החזק ביותר ולכן הוא מדויק ועובד כראוי עם חיתוך בטון. העבודה מתבצעת לרוב בשלט רחוק, היא חלק בלתי נפרד מתהליך שיפוץ הבית ובניית יסודות הבית. בעבר היו משתמשים בפטישים בצורה ידנית, פטישי אוויר, מקדחים או מסורי דיסק. כל השיטות האלו כן יכולות לשבור את בטון, אבל לא בצורה מדויקת, מהירה ונקייה כמו ניסור בטון יהלום.

מה כלול בשירות ניסור בטון?

שירות ניסור בטון בירושלים כולל מגוון רחב של פעולות: ניסור קורות בטון, ניסור קירות בטון, קידוחי בטון לתשתיות, צינורות ומעברים שונים, ניסור גגות, ניסור רצפות ולמעשה כל חומר גלם עשוי בטון יהיה ניתן לשינוי באמצעות ניסור בטון. עבודות שיפוץ תמיד יכללו מעורבות של בטון, לכן כאשר אנחנו בוחרים בעל מקצוע נרצה לוודא שיש לו את כלי הציוד המוביל - ניסור בטון יהלום שנחשב למדויק, יעיל ואינו יוצר לכלוך ובלאגן.

ניסור בטון בירושלים - מחירון

עבודות ניסור בטון בירושלים הן מגוונות, המחיר לרוב ייקבע לפי שטח עבודה ובהתאם לעובי בטון. מעבר לכך, יש עלויות נוספות שכלולות במחיר לרוב כמו פינוי בטון. טווח המחירים משתנה בהתאם לכמות העבודה, ככל שכמות העבודה נרחבת כך המחיר למטר פוחת.

היקף פרויקט (עובי בטון) 1-25 מטר רץ 25-40 מטר רץ
15-20 ס"מ 200-400 ש"ח 150-220 ש"ח
25-30 ס"מ 220-400 ש"ח 200-250 ש"ח
35-40 ס"מ 300-560 ש"ח 220-300 ש"ח
45-50 ס"מ 420-800 ש"ח 320-400 ש"ח

מחירון שירותי ניסור בטון בירושלים מעודכן לשנת 2023 

שירותמחיר
ניסור של פתיחת דלת בירושליםהחל מ - 1100 שקלים
ניסור של פתיחת פתח בירושליםהחל מ - 220 שקלים
ניסור של גג בטון בירושליםהחל מ - 180 שקלים
מחיר לניסור של מטר אורך בירושליםהחל מ - 150 שקלים. המחיר עלול להשתנות בהתאם לעובי המשטח
ניסור של מסתור כביסה בירושליםהחל מ - 800 שקלים
ניסור למטרת הרחבת חלון בירושליםהחל מ - 400 שקלים
חיתוך של מדרגות מבטון בירושליםהחל מ - 480 שקלים
ניסור של פתח למדרגות בירושליםהחל מ - 1300 שקלים
ניסור של רצפת בטון בירושליםהחל מ - 200 שקלים
ניסור בטון ביהלום בירושליםהחל מ - 190 שקלים
ניסור להרחבת דלת בירושליםהחל מ - 700 שקלים
פינוי בטון לאחר ניסור בירושליםהחל מ - 700 שקלים

 

למה משתמשים בניסור בטון?

ניסור בטון בירושלים

ניסור בטון בירושלים הוא תהליך המבוצע במגוון רחב של מקרים. המקרים הנפוצים ביותר הם בשלבי בניית יסודות המבנה או לצורך שיפוצים. מעוניינים להרחיב את חלל הבית? מעוניין להוריד קיר בטון בבית כדי להרחיב חדר? מעוניינים להרחיב את המשרד? בשביל לעשות את הדברים האלה אנחנו חייבים להשתמש בניסור בטון ביהלום כדי לקבל את התוצאה המדויקת ביותר.

עבודות ניסור מדויקות יכולות לתת לכם להנות משינויים מהותיים בחלל הבית. מוטב להדגיש, בשביל לבצע ניסורים לצורך הרחבת החדר או כל הורדה של בטון בבית יש צורך באישור קונסטרוקטור. חברת בטון קאט מציעה את שירותיה בליווי של קבלני ניסור בטון מורשים אשר מבצעים את העבודה הנדרשת בהתאם לתקנות הכתובות בחוק. שימו לב שהחברה אותה אתם בוחרים שתעבוד לצידכם מחזיקה בכל האישורים, פעולה ללא רישיון והיתר מסכנת חיים.

איך תתכוננו לעבודות ניסור?

תוכנית העבודה מבוצעת ברובה על ידי בעלי המקצוע, מהנדס וקבלן ניסור בטון. כמובן שגם לכם יש חלק בבחירה, אתם בוחרים את העיצוב הסופי אליו אתם מצפים. בשביל להכין את הבית לעבודות ניסור יש מספר דברים שאתם צריכים לוודא:

 

  1. ניסור בטון מחייב אותנו להשתמש בחיבור חשמל תלת פאזי, אם אין לכם אפשרות לחיבור כזה עליכם יהיה לדאוג למחולל חשמל או גנרטור. תוכלו לדאוג בעצמכם לציוד הזה או להתעדכן מול החברה ובתוספת מחיר היא תדאג לזה.

 

  1. אם אין לכם חיבור למים בבית (לדוגמא כאשר מדובר על מבנה שנמצא בשלבי בניית יסודות) יהיה עליכם לדאוג למים. מסור בטון עובד עם מערכת קירור מתקדמת אשר מתיזה מים בכל פעם כדי לשמור על המנוע ועל חומר הגלם עצמו המיועד לחיתוך

 

  1. בטיחות לפני הכל. כל חברה שמכבדת את עצמה דואגת לכל אמצעי הבטיחות וכמובן שגם אתם נדרשים לשמור על עצמכם. אין להתקרב לאזור העבודה, בדרך כלל הפעולות יתבצעו בשלט רחוק ובנוסף, כפי שכבר ציינו חובה לקבל אישור קונסטרוקטור לפני ביצוע המלאכה. האישור הוא על ידי מהנדס שבוחן לפי תשתיות המבנה האם השינויים כשירים או לא

על חברת בטון קאט

חברת בטון קאט הינה חברה מובילה בתחום ניסור בטון בירושלים ובכלל בפריסה ארצית. החברה בעלת ניסיון של 15 שנה, בראשה עומדים קבלני ניסור בטון מקצועיים אשר יפרטו לכם בצורה ברורה על כל שלב בתהליך. הדגש המרכזי של החברה הוא בטיחות ומקצועיות

מי מזמין שירותי ניסור בטון בירושלים?

שירותי ניסור בטון מיועדים לרוב לקבלני שיפוצים, קבלני הריסות וקבלני בינוי בפרויקטים שונים. בעלי מקצוע שונים עשויים להזדקק לשירותי ניסור בטון בנסיבות מסוימות, ואף צרכנים פרטיים המבצעים שיפוץ, שינוי וחידוש במבנה ביוזמה עצמית.

מה העלות של שירותי ניסור בטון בירושלים?

קביעת עלות עבודה בתחום ניסור בטון מושפעת ממספר משתנים בניהם היקף העבודה, גודל השטח הנדרש לניסור ולפינוי, הכלים המכניים הנדרשים וכמות העובדים. המחיר עומד על בין 400 שקל למטר במשטחי בטון עד 20 סנטימטר ומגיע ל-800 שקל למטר במשטחי בטון עבים יותר. המחיר נקבע על פי מטרים רבועים ומגלם בתוכו את כל ההוצאות הנלוות.

מי אחראי על פינוי הפסולת אשר נוצרת בתהליך ניסור בטון?

ניסור בטון הוא שירות פרטי אשר ניתן על ידי קבלנים מומחים בתחום ללקוחות מתעשיית הבינוי ולפרטיים. כל השירותים הנלווים מבוצעים על פי המוסכם בין הצדדים מומלץ לעבוד עם קבלן ניסור טון אשר מספק את כל השירותים מא' ועד ת', ומתחייב בהסכם כתוב על פינוי הפסולת מן האתר.

האם ניתן לבצע עבודות ניסור בטון בגובה?

עבודת ניסור בטון ניתנת ליישום בכל אר ובכל גובה, על פי רישיון הקבלן והאמצעים העומדים לרשותו. כאשר נדרשת עבודת ניסור בטון בגובה חשוב לציין זאת, ולאפשר לקבלן המבצע לבחון את האתר ולתכנן את העבודה ואת כלי הנגישות (לרבות מנוף במקרה הצורך) מבעוד מועד.

מהם המקדחים הטובים ביותר לעבודות ניסור בטון?

קיימים מגוון רחב של סוגי מקדחים ודסקיות המיועדים לניסור בטון, כאשר התאמה מתבצעת בהתאם לעובי המשטח, לחוזק הבטון היצוק ולהיקף העבודה. מקדחים ודסקיות מסוג יהלום הם השם המוביל בתחום ניסור בטון, עמידים לעומסים ובלחץ גבוה במיוחד ומאפשרים ניסור בטון מדויק ברמת גימור גבוהה במיוחד.