ניסור בטון בחיפה

ניסור בטון בחיפה קריות והסביבה

חברת בטון קאט ניסור וקידוח מבצעת ניסור בטון בחיפה ובסביבה. מלבד עבודות ניסור בטון, אנו מעניקים מגוון שירותים בתחום הניסור וקידוח בטון. בעזרת המכשור המתקדם הקיים לרשותנו, אנו מסוגלים לבצע כל סוג עבודה, ברמה הגבוה ביותר, בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר.

חברתנו מספקת מגוון שירותים נרחב מעבר לניסור בטון בצפון. אנו עובדים בפריסה ארצית, מאילת ועד ראש הנקרה.

בין שירותנו תוכלו למצוא:

ועוד מגוון רחב של שירותים. אנו מחזיקים שלושה צוותים מיומנים ומנוסים בתחום. חברתנו בטון קאט הוקמה בשנת 2005 על ידי אלישיב רואימי, אלישיב (מנכ"ל החברה) מאמין במתן  שירות אדיב, איכותי, מקצועי ואמין. אנו מספקים אחריות מלאה לעבודתנו.

אנו מגיעים לכל נקודה בארץ ומביאים אתנו את הציוד החדיש, כגון מכשירים בעלי ראש יהלום, מכשירים אלו בעלי ראש יהלום, מספקים עבודה מדויקת, ללא נזק משנתי ונזק סיבבתי. מעבר לכך, מכשירים אלו מבצעים את העבודה בחצי זמן שהיה לוקח עם הציוד המיושן, שתי גורמים אלו, מציבים אותנו למעלה מהמתחרים ומציגים באופן מובהק את היתרון שלנו על פני שאר המתחרים בשוק. כמובן שרזומה החברה, הפועלת משנת 2005 (למעלה מעשור) גם היא פקטור בבחירת החברה המבצעת המגויסת לפרויקט בו אתם שותפים.

צור קשר

צריכים ניסור בטון בחיפה? בטון קאט ניסור וקידוח יבצעו זאת עבורך במחיר הטוב ביותר עבורך. התקשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, לשאלות או לייעוץ מקצועי. מענה 24/6 במיוחד עבורכם, התחייבות בעמידה בלוח הזמנים, מחיר בהתאם לתקציב העומד לרשותכם ואחריות מלאה לעבודתנו, הנם חלק מהשירות המקובל בחברתנו.

האם ניתן לבצע עבודות ניסור בטון בחיפה לרצפת בטון?

ניסור רצפת בטון היא עבודה מורכבת המצריכה בחינה של התשתיות והנדסת המבנה לצורך חיתוך מדויק ללא פגיעה בתשתיות וללא סיכון מיותר. בחירת קבלן ניסור בטון בחיפה חייבת להתבצע ממאגר קבלנים מורשים ומנוסים בלבד העובדים עם ציוד מתאים ומחויבים לבטיחות מלאה.

האם קבלן ניסור בטון בחיפה יבצע גם עבודות קידוח ויצירת תעלות לכבלים?

עבודות ניסור בטון הן מגוונות וכוללות למעשה את כל העבודות הנדרשות על גבי משטחי בטון, לרבות קידוח, רביעת חורים מבוקרים, יצירת מעברים ותעלות לתשתיות תקשורת וכבלים.

איך ניתן לבצע עבודות ניסור בטון בחיפה למדרגות בטון המצויות בשטח משותף?

ניסור מדרגות בטון מצריך תכנון קפדני ועבודה מקצועית ומדויקת שתיצור מעבר בטיחותי ויציב. כאשר מדובר בשטח משותף לדיירים פרטיים נדרשת הסכמה של כלל הדיירים והשתתפות של כולם במימון. כאשר מדובר בשטח המצוי בשליטה מוניציפלית יש לפנות לרשות המקומית.