ניסור בטון בבית שמש

ניסור בטון בבית שמש והסביבה

עבודות ניסור בטון בבית שמש ובכל פרויקט ברחבי הארץ מחייבות קבלן ניסור בטון מקצועי ומנוסה בעל ציוד מתאים. קבלני מפתח, קבלני בינוי, קבלני שיפוצים ויצרנים של מטבחים ומוצרים מתחום הבטון האדריכלי זקוקים מעת לעת לעבודות ניסור בטון של משטחי בטון קיימים, באמצעות כלים ומיומנויות של אנשי מקצוע מובילים בתחום.

הבטון הוא החומר החזק ביותר בענף הבניה, ועל כן משמש לא אחת חיזוק מבנים וליצירת חדרי ביטחון מסוג ממ"ד, ממ"ק ומקלטים משותפים. כאשר נולד צורך ליצירת חלון על גבי קיר בטון, יצירת פתח מעבר, הרחבה של פתח קיים, יצירת פתח תאורה או כל מטרה אחרת הדורשת תכנון ודיוק - עבודות ניסור בטון באמצעות כלים מדויקים ויד מיומנת תספק מענה.

מהו בטון אדריכלי?

הבטון האדריכלי הוא למעשה מהפך שנוצר בתחום הבינוי, האדריכלות ועיצוב הבית, כאשר הבטון יצא מתדמיתו כחומר מתועש, אפרורי ובעל פונקציונליות של חוזק בלבד, ומספק מענה לשלל שימושים ועיצובים דוגמת ריצוף, חיפוי קירות ויצירת משטחים לכל מטרה. השינוי נעשה בזכות שיטות עבודה חדשניות ומתקדמות עם הבטון אשר מאפשרות החלקה מלאה של החומר, הטבעה של דוגמאות בבטון, יצירת משטחי בטון מוחלק ומוטבע, בטון אטום למים המתאים לחדרים רטובים ולמשטחים חיצוניים.
חשוב לזכור כי הבטון אינו חומר טבעי כי אם תרכובת, מה שמאפשר שליטה בהרכב החומר, בגמישותו ובתכונותיו. הבטון עשוי משילוב בין חול, מים וחומרים צמנטיים לצד חומרי איטום וחיזוק, ולעתים כולל גם מתכות ופלדה במטרה ליצור בטון משוריין ומחוזק במיוחד.

הבטון הוא חומר רך וגמיש במיוחד לעבודה אשר לאחר התייבשות נוצר חומר קשה ועמיד במיוחד.
בטון מוקשה נוטה להתבקע ולהתפורר בעת הפעלת לחץ עליו, מה שמצריך היכרות טובה עם החומר וכלי עבודה מקצועיים כאשר נדרשת עבודה מדויקת. לצורך הרס כולל ניתן לעשות שימוש בכלים מאסיביים דוגמת כדור הרס, קונגו או כלי צמ"ה.

ניסור בטון בבית שמש

ניסור בטון בבית שמש- קבלנים

חיפוש אחר קבלן ניסור בטון בבית שמש לרוב יפנה לבעלי מקצוע מקומיים, מתחום הבינוי והשיפוצים ולאו דווקא מתחום ניסור בטון. חשוב לדעת כי עבודות ניסור בטון בבית ובמשרד, בהזמנה פרטית או במסגרת שיפוץ כולל, הן עבודות המבוצעות בתוך שעות אחדות, כולל פינוי הפסולת מן האתר, ולרוב אינן דורשות המשכיות. אין מניעה להזמין קבלן ניסור בטון ראשי העובד בפריסה רחבה ומציע אזורי שירות, ובתנאי כי מדובר בקבלן רשום וזה הוא תחום עיסוקו העיקרי.
בטיחות

אחד האלמנטים החשובים ביותר בהזמנת בעל מקצוע לבית/ לאתר העבודה הוא בחירה בבעל מקצוע המקפיד קלה כחמורה על הנחיות הבטיחות. עבודות ניסור בטון עשויות להתבצע בגובה, במים (שינויים בבריכות שחיה ומקוואות), תוך שימוש בכלים חדים בעלי מהירות סיבוב גבוהה במיוחד, כלים כבדים, חשיפה לניצוצות ולאבק בכמות גבוהה. אי הקפדה על הנחיות בטיחות עשויה להביא לפגיעה ברכוש, פגיעה בגוף ואף סיכון חיי אדם.
כמו כן יש לוודא כי כל העובדים המועסקים תחת קבלן ניסור הבטון מבוטחים בביטוח תאונות מקצועיות כנדרש.

מחיר לעבודות ניסור בטון

עבודות ניסור בטון בבית שמש, בירושלים ובסביבה ובכל עיר אחרת בארץ, מתומחרות על פי קביעת מחיר למטר מרובע. המחיר למ"ר נקבע על ידי מספר פרמטרים:
עובי הקיר- עובי קיר הבטון קובע את המכשור הנדרש ומן העבודה אשר יידרש לביצוע הניסור וככל שמדובר בקיר בטון או במשטח עבה יותר כך גם מחיר העבודה יעלה.
לרוב קיים מחיר למשטחי בטון עד 20 ס"מ עובי ולמשטחים עבים מ-20 ס"מ. עוביים מיוחדים יזכו להצעת מחיר פרטנית.

סוג הבטון

בטון עשוי להיות מתרכובת חומרי הבטון בלבד או כאמור לכלול יחידות ופרופילים מפלדה וחיזוקים אחרים. בטון משוריין ומזויין ובטון מחוזק יצריכו מאמץ ומשאבים שונים ומחיר העבודה יעלה בהתאם.

היקף העבודה

 ככל שהיקף עבודת ניסור בטון יהיה גדול יותר כך יפחת המיר למ"ר הכולל את הגעת הצוות, שינוע הציוד, הכנת השטח ופינוי הפסולת שנוצרה לאחר ביצוע העבודה לאתרי פסולת בניה מורשים.

חברת בטון קאט מספקת שירותי ניסור בטון מקצועיים באמצעות שבעה צוותים מצוידים ומנוסים, הפועלים בפריסה ארצית מלאה ובזמינות גבוהה. בבטון קאט מבצעים את כל סוגי עבודות הניסור, הקידוח בבטון והריסת מבנים בצורה מבוקרת, אחראית ובטוחה.

קיבלתי הצעות מחיר מכמה חברות של ניסור בטון בבית שמש, אך הן יקרות. האם אוכל לקנות מסור יהלום ולבצע את העבודה בעצמי?

לא מומלץ. כדי לבצע את העבודה בדייקנות ובמקצועיות לא מספיק להצטייד בציוד המתאים, יש צורך גם בניסיון ובמיומנות. ועוד, יש סוגים שונים של מסורים ולהבים, ורק איש מקצוע מנוסה ידע לבחור את כלי העבודה הנכון ולהתאים אותו לסוג הבטון, לעובי ולסוג העבודה.

מה היתרונות של ניסור הבטון?

ניסור בטון מאפשר לנו לבצע בדייקנות, במקצועיות וברמות גימור גבוהה כל סוג של עבודה, בכל סוג של בטון ובכל עובי של קיר. העבודה באמצעות מסור היהלום אינה משאירה את סביבת העבודה מלוכלכת ומונעת, ככל האפשר, את התפשטות האבק.

האם עבודות הניסור בקיר הבטון עלולות לפגוע בקירות סמוכים?

לא. השיטה של ניסור בטון באמצעות להב יהלום או כבל יהלום היא שיטה חדשנית ועדכנית המאפשרת לנו לבצע את העבודות בדייקנות בלי לגרום נזקים לסביבה ובלי לפגוע בקירות סמוכים כמו, למשל, לגרום לשברים בקיר, לסדקים, לפיצוצים ועוד.