ניסור בטון מחיר – שירותי ניסור וקידוח בטון מקצועיים

חברת בטון קאט מביאה ניסיון בן קרוב לשלושה עשורים, בעבודות ניסור, קידוח בטון והריסת מבנים, מלווה קבלנים וחברות בניה כקבלן משנה אמין ומקצועי, עומדת לרשות לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים, תוך מתן שירות יעיל בכל פרויקט, מקטן ועד גדול, לשביעות רצונם המלאה של כל לקוחותיה.

כל המידע הרלוונטי לענף ניסור בטון

שירותי ניסור וקידוח בטון באים לתת מענה לצרכים רבים, בין אם בתהליכי בינוי עבור קבלנים ובין אם כמענה לצרכי שיפוץ, שינוי, התאמה ושינויים במבנים קיימים. קיר בטון במבנה אינו מגבלה, וחשוב להכיר את מגוון הפתרונות המקצועיים הניתנים בחברתנו, לכל צורך.

עלויות ומחירים של שירותי ניסור בטון

תכנון תקציב הוא חלק בלתי נפרד מכל עבודת בינוי ושיפוץ, ולצד בחירה בקבלני שירות וביצוע המספקים עבודה מקצועית, חשוב לנהוג צרכנות נבונה ולבצע השוואת מחירים, הערכת עלות כוללת לעבודה, ושילוב עבודות ניסור הבטון בתקציב הכולל. בעת ההשוואה חשוב לקבל מן הקבלן המיועד הערכה כתובה ומפורטת, הכוללת פירוט של אופי העבודה, היקף, לוחות זמנים לביצוע ועלות כוללת. המחיר לעבודות ניסור בטון נקבע על פי מרונע בטווח 150-400 ₪ למר.

חברת בטון קאט פועלת באמצעות צוותי עבודה מקצועיים בפריסה ארצית, ומספקת שירות איכותי במחירים הוגנים ותחרותיים.

ניסור בטון מחיר 2023 – מבט מהיר על המחירון של חברת קאט בטון

להורדת מחירון ניסור קובץ PDF >>> לחצו כאן

שירות ניסור בטון

מחיר ניסור בטון

ניסור של פתיחת דלת

החל מ – 1100 ₪

ניסור של פתיחת פתח

החל מ – 220 ₪

ניסור של גג בטון

החל מ – 180 ₪

מחיר לניסור של מטר אורך

החל מ – 150 ₪. המחיר עלול להשתנות בהתאם לעובי המשטח

ניסור למטרת הרחבת חלון

החל מ – 400 ₪

חיתוך של מדרגות בטון

החל מ – 480 ₪

ניסור של פתח למדרגות

החל מ – 1300 ₪

ניסור של רצפת בטון

החל מ – 200 ₪

ניסור בטון ביהלום

החל מ – 190 ₪

ניסור להרחבת דלת

החל מ – 700 ₪

פינוי בטון לאחר ניסור

החל מ – 700 ₪

חיתוך קורות בטון

החל מ – 450 ₪

חיתוך צינור בטון

החל מ – 500 ₪

חיתוך עמודים מבטון

החל מ – 500 ₪

ניסור כלונסאות מבטון

החל מ – 350 ₪

ניסור קרניז

החל מ – 120 ₪

ניסור מנול בטון

החל מ – 150 ₪

ניסור ויטרינה

החל מ – 1200 ₪

ניסור פתח למדרגות

החל מ – 1300 ₪

ניסור פתח אוורור

החל מ – 700 ₪

ניסור קיר בטון

החל מ – 150 ₪

ניסור פתח ליצירת חלל

החל מ – 1000 ₪

ניסור צינורות בטון

החל מ – 400 ₪

ניסור אספלט

החל מ – 120 ₪

ניסור הרחבת ויטרינה

החל מ – 800 ₪

ניסור בטון מחיר לפי גודל

עד 5 מטר

עד 10 מטר

מעל 20 מטר

10 סנטימטר

החל מ – 180 ₪

החל מ – 310 ₪

החל מ – 249 ₪

20 סנטימטר

החל מ – 190 ₪

החל מ – 320 ₪

החל מ – 259 ₪

30 סנטימטר

החל מ – 200 ₪

החל מ – 330 ₪

החל מ – 279 ₪

40 סנטימטר

החל מ – 220 ₪

החל מ – 350 ₪

החל מ – 299 ₪

50 סנטימטר

החל מ – 240 ₪

החל מ – 370 ₪

החל מ – 310 ₪

60 סנטימטר

החל מ – 260 ₪

החל מ – 390 ₪

החל מ – 330 ₪

מהם הגורמים המשפיעים על מחיר עבודת ניסור בטון?

בין המאפיינים המשפיעים על עלות עבודות ניסור בטון:

סוג הבטון

עובי משטח הבטון

כמות החיתוכים הנדרשים

סוג הציוד הנדרש לביצוע העבודה

היקף צוות העובדים

משך העבודה

דרכי גישה, קומה, אתגרי נגישות

מאפייני עבודות פינוי הפסולת עם סיום העבודה

חשוב לציין:

עבודות ניסור בטון הן עבודות מקצועיות המתבצעות על ידי קבלני ביצוע מקצועיים, הפועלים בשוק פרטי וחופשי, והמחירים אינם מפוקחים. יחד עם זאת, מדובר בענף תחרותי, שירות הניתן בחלק ניכר מן המקרים כשירות משלים לקבלני בנייה, קבלני שיפוצים וחברות בענף, ומחייב את הקבלנים לשמירה על טווח מחירים הוגן ותחרותי.

העלות נקבעת על פי מטר מרובע, כאשר עבודות ניסור בטון בהיקף קטן במיוחד יביאו תמחור גבוה יותר למר, ואילו עבודות גדולות יזכו להנחת כמות ולמחיר נמוך יותר למר.

YouTube video

איך להשוואת מחירי ניסור וקידוח בטון

עבודות ניסור וקידוח בטון אינן נמכרות כמוצר מדף, ומצריכות תכנון מקצועי והיכרות עם מתווה השטח, אופי העבודה והדרישות המקצועיות. קבלן ניסור בטון מקצועי לא ימהר למסור מחיר בשיחת טלפון, ובוודאי שלא לספק הערכה מוטה כלפי מטה, מה שיביא לניפוח המחיר ולחריגה מן התקציב בעת גמר החשבון.

חברת בטון קאט נוהגת שקיפות מלאה ותיאום ציפיות, באמצעות שתי דרכים מקצועיות למתן הצעת מחיר לעבודות ניסור בטון:

  1. מסירת המידע המלא אודות מאפייני העבודה לקבלן בשיחה טלפונית: סוג העבודה והצורך, מיקום הנכס, נגישות וצרכים מיוחדים (מנוף, במת הרמה), עובי משטח הבטון וסוג הבטון (מחוזק, משוריין), מידות ומטרה (יצירת פתח לדלת ביטחון, חלון, סקיילייט, הורדת קיר בטון). הצעת המחיר תתבסס על מידע זה וככל שהמידע יהיה מדויק ומלא, תהווה אסמכתא מחייבת.

  2. ביקור של קבלן הבטון באתר העבודה, בחינת המאפיינים ודרישות העבודה ומתן הצעת מחיר כתובה, מפורטת ומחייבת.

בעת בחינת ספקים לעבודות ניסור בטון ו/או קידוח בטון, חשוב לבצע השוואה ישירה בין בעלי המקצוע השונים, תוך פירוט כל הפרמטרים האמורים, בהצעה מפורטת הכוללת את כל שלבי העבודה ומאפייניה. כמו כן יש לוודא כי הקבלן מתחייב בהצעה לעבודה באמצעות צוות עובדים מוסמכים, עמידה בלוחות זמנים ופינוי הפסולת כחוק.

לאיזה מטרה משמש ניסור בטון?

ענף העבודה בבטון נולד כענף משנה בתחום הבניה, ומתוך היכרות ומודעות למורכבות החומר ולצרכי הטיפול המקצועי בו.

בטון הוא החומר החזק ביותר בתעשיית הבניה, עמיד במיוחד ומשמש למגוון צרכים לחיזוק מבנים, ואף ליצירת חללים ומרחבים בטוחים לעתות מלחמה. יחד עם זאת, בטון הוא גם חומר כבד משקל, נוטה לבקיעה ולהתפוררות, וטיפול בו דורש ידע הנדסי והיכרות עם מאפייני החומר וסוגי הבטון השונים.

ניסור בטון אינו דומה לניסור קיר רגיל, ודורש עבודה בטכניקות ייחודיות ובכלים מתקדמים, בעלי עוצמת חיתוך, מהירות ורמת דיוק גבוהה.

בענף ניתן למצוא מגוון שירותים הנחלקים ל-3 קטגוריות עיקריות:

ניסור בטון ליצירת מפתחים מדויקים בקירות בטון, להורדת קירות ועמודי בטון, התאמת תשתיות בטון, עיצוב וטיפול בבטון אדריכלי ועוד.

קידוח בטון יצירת תעלות ומעברים בתשתיות בטון, לטובת העברת כבלים וחיווטים, תשתיות חשמל, תקשורת ואחרות.

הריסת מבניםהריסת מבני בטון בפעולה מבוקרת המסתמכת על תכנון הנדסי ויצירת קידוחים ממוקדים במיקומים אסטרטגיים, להפלה מבוקרת, בטוחה ותוך הפחתה משמעותית של נזקי רעש, זיהום ונזקים סביבתיים.

כל הפעולות האמורות מחייבות תכנון מוקדם, היכרות עם יסודות המבנה והתפקיד ההנדסי של משטח הבטון המיועד לעבודה, לצורך ביצוע הפעולה הנדרשת באופן ממוקד ותוך שמירה על יסודות המבנה והבטיחות.

רשימת שירותים תיאור השירות ואופן הביצוע

מה הוא ניסור בטון

ניסור בטון הוא שירות המתבצע לטובת יצירת מפתחים בקירות ובתשתיות בטון, דוגמת: פתיחת פתח להתקנת חלון ממד, ניסור ופתיחת פתח להתקנת דלת ביטחון, פתיחת פתח להצבת מזגן או מערכת סינון אוויר, הורדת קיר בטון פנימי באמצעות חיתוך מדויק ומבוקר, חיתוך עמודי בטון ועוד. עבודות ניסור בטון משלבות בין תכנון הנדסי, בחינת הקונסטרוקציה ואישור מהנדס בניה לביצוע השינוי, לבין עבודה מקצועית של קבלן ניסור בטון האחראי על סימון ומידות, ניסור בטון באמצעות מכשור וטכנולוגיה ייחודיים לעבודות ניסור בטון, ובהתאמה לצורך, ופינוי פסולת הבטון כחוק לאתרי פינוי מורשים.

ניסור בטון ביהלום

מאחר ובטון הוא החומר החזק ביותר בענף הבנייה, נדרשה התאמה של כלי החיתוך הן בעמידות וחוזק של דיסק החיתוך, והן במהירות החיתוך, הנמדדת על פי סלד (סיבובים לדקה). פיתוח מתקדם של מכשור וטכנולוגיות לחיתוך ולניסור בטון, יצרו את מכשירי הניסור בעלי דיסק אשר עשוי מיהלוםהחומר החזק ביותר לטבע, ובעלי עוצמת עבודה אדירה המספקת ניסור במהירות גבוהה במיוחד. השילוב בין דיסק יהלום לעוצמה ולמהירות, יוצר חיתוך ברמת דיוק שאין שניה לה, בפעולה אחידה ומהירה שמביאה לגימור מושלם, ותוך צמצום של הפסולת הטבעית אשר נוצרת בעת החיתוך.

חשוב לציין כי ניסור בטון ביהלום מצריך רכישה של ציוד יקר במיוחד, מספר רב של דיסקים וראשי קידוח מיהלום בהתאמה לכל צורך ולכל עובי ומשטח בטון, ולא כל קבלני ניסור בטון מספקים את השירות בטכנולוגיה האמורה.

ניסור קיר בטון

ניסור קיר בטון מתבצע לרוב בשלב הבינוי, כאשר קבלן הבניה והשלד יוצר את התשתית, וקבלן ניסור בטון משמש כקבלן משנה לניסור הקירות מן הבטון היצוק וליצירת מפתחים והתאמות אחרות. שירות כזה עשוי להידרש גם בזמן שיפוץ הבית, צורך בהרחבת מפתחים (רצון להגדיל חלון או דלת ממד, התאמה של הבית לבעלי מוגבלויות) ודורש תכנון והיתרים הנדסיים. ניסור קיר בטון מצריך עבודה עם מכשירים מתקדמים ודיסקים לניסור מחומרים עמידים ויקרים, ממתכות מובחרות ועד דיסק יהלום.

חיתוך בבטון איך זה מתבצע

חיתוך בבטון מתבצע למגוון שימושים וצרכים, ובאמצעות פעולות דוגמת ניסור בטון או קידוח בטון. שיטת החיתוך והכלים המתאימים לביצוע נקבעים בהתאם למאפייני התשתית ולצרכי העבודה. קידוח בטון ישמש יותר ליצירת חורים ולקביעת תעלות המיועדות להעברת תשתיות שונות, בעוד שעבודות הניסור נותנות מענה רחב יותר ויכולות לספק שינויים מבניים, קביעת מפתחים קטנים וגדולים, תוך תכנון הנדסי ושמירה על יציבות הקונסטרוקציה. עבודת החיתוך בבטון מתבצעת בצורה כירורגית וממוקדת, באמצעות מכשירים עוצמתיים, ראשי קידוח ודסקיות ניסור, ביעילות, מהירות ורמת דיוק גבוהה במיוחד

ניסור דלת בטון

ניסור דלת בטון הוא מונח אשר מתייחס למעשה לניסור קיר בטון קטן, לטובת יצירת פתח מתאים להתקנת דלת כניסה/יציאה, על פי מידות הדלת, כאשר לרוב מדובר יהיה בדלת ביטחון אשר עשויה מפלדה, כנדרש בחוק ובתקנות הבניה לממדים, מקלטים ומרחבי ביטחון אחרים.

סיבה נוספת לניסור לטובת דלת בטון, הוא הרחבה של דלת קיימת. במקרים רבים המפתחים המקוריים נוצרו בהתאם לסטנדרט קיים ומיושן, וניתן למצוא יותר ויותר בעלי בתים ודירות אשר בעת שיפוץ הבית, מנצלים את ההזדמנות להחליף את דלת הממד הפנימית לדלת נוחה יותר לשימוש, בטוחה, ואף גדולה יותר. ניסור דלת בטון מצריך מקצועיות ותכנון מידות, המביא בחשבון את יחסי הגובה, מידות המשקוף, החיבורים ואלמנטים נוספים. במידה ומרחב הביטחון ואזור דלת הביטחון קרובים לאזור מעבר תשתיות חשמל, מים או תקשורת, יש להביא זאת בחשבון, וליצור את ההתאמות הנדרשות למניעת פגיעה בתשתיות.

עבודות ניסור וקידוח בבטון מתבצעות באמצעות מכשירים מתקדמים ועוצמתיים, ובמרבית המקרים דורשים חיבור ייחודי לחשמל, המספק את העוצמה הדרושה באמצעות חיבור תלת פאזי, למניעת עומסים וקריסת מערכת החשמל. קבלן ניסור בטון מקצועי יוודא מראש את סוג החיבור ביחס לנדרש וידע לספק פתרונות, דוגמת גנרטור תלת פאזי, במקרה הצורך.

מחירון קידוח בטון מעודכן לשנת 2023

להורדת מחירון קידוח קובץ PDF >>> לחצו כאן

שירות קידוח בטון

מחיר קידוח בטון

קידוח 2 צול

החל מ – 99 ₪

קידוח 3 צול

החל מ – 100 ₪

קידוח 4 צול

החל מ – 110 ₪

קידוח 5 צול

החל מ – 115 ₪

קידוח 6 צול

החל מ – 120 ₪

קידוח חור לקמין

החל מ – 250 ₪

קידוח נקודות ניקוז

החל מ – 200 ₪

קידוח חור למכונת כביסה

החל מ – 250 ₪

קידוח חור למייבש

החל מ – 300 ₪

קידוח חור לקמין

החל מ – 400 ₪

קידוח לניקוז גג

החל מ – 200 ₪

קידוח חור לונטה

החל מ – 200 ₪

רוצים להתייעץ איתנו? להזמנת שירות ניסור וקידוח בטון  חייגו 050-8005688

תוכן עניינים

עלות עבודות ניסור בטון נקבעות לפי עובי משטח הקיר המיועד לניסור, הנגישות אליו וגודל השטח הנדרש לניסור על פי מטר. יצירת מסתור כביסה מצריכה תכנון של גובה, רוחב ונגישות למסתור בהמשך, כמו גם יצירת פתח הניתן לסגירה מודולרית באמצעות חלון. מומלץ לקבל הצעת מחיר מדויקת על פי אופי העבודה מקבלן ניסור בטון מומחה.

קבלן שיפוצים הזקוק באופן תדיר לשירותיו של קבלן ניסור בטון לעבודות שונות לרוב יזכה למחיר נוח יותר למטר, בהתאם להיקף העבודה. מומלץ לקבלני שיפוץ ואנשי מקצוע הנעזרים בקבלן משנה להתקשרות קבועה לבוא בהסכם עם קבלן ניסור מומחה, הפועל בפריסה רחבה ומספק שירות מקצועי בזמינות גבוהה.

קביעת מחיר של ניסור בטון תלויה במספר פרמטרים בניהם גודל העבודה, כמות השטח הנדרש לניסור ולפינוי פסולת. המחיר מתחיל מ – 99 שקל למטר ומגיע ל-800 שקל למטר במשטחי בטון עבים יותר. המחיר נקבע על פי מטרים רבועים ומגלם בתוכו את כל ההוצאות הנלוות.

עלות עבודות ניסור בטון מחושב לפי מטר כאשר ככל שכמות שהמטר עולה המחיר למטר יורד. פרמטרים משפיעים אחרים הם עובי המשטח הנדרש לניסור ואופי המכשור הנדרש, כמו גם מורכבויות אחרות בעבודה דוגמת ניסור בטון במים, בגובה או במקומות בעלי מגבלת נגישות.

גודל העבודה – שעות עבודה וכמות הכלים והעובדים הדרושים לביצוע עבודת הניסור פינוי פסולת – מתחלק לשנים. פינוי פסולת הניסור למכולה שבחוץ ומהמכולה שבחוץ למקום בו מפנים את הפסולת

לא תמיד, תלוי בסוג העבודה. בעבודות שבהן יש חשש לערעור היציבות של המבנה חשוב לעבוד בליווי ובפיקוח של מהנדס בניין מומחה.

עבודות ניסור בטון דורשות מקצועיות וידע. אם אתם מעוניינים לבצע חיתוכים ישרים ומדויקים ואסתטיים וברמת גימור גבוהה, אפשר לבצע זאת רק באמצעות כלי עבודה ייעודיים ועובדים מקצועיים.

עבודות רבות דורשות שימוש בניסור בטון, כאשר רוצים לבצע שינויים בשלד הבניין במהלך העבודה, כאשר רוצים להגדיל חלונות בקיר הבטון, כאשר רוצים להתקין מזגן בחדרי הממד או לבצע בהם שינויים אחרים, כאשר רוצים לפתוח פתח לפיר המעלית, למדרגות, לפתוח פתח ליציאה אל הגג או לעליית גג ועוד.

מסור היהלום זהו מסור חזק ועוצמתי, מסור שהלהב שלו מצופה בשבבי יהלומים. רק חומר חזק כמו היהלום יצליח לנסר בדייקנות חומר חזק וקשה כמו הבטון.

לא. אנו בחברת קאט בטוןמצוידים בכלי עבודה שונים המאפשרים לנו לנסר כל משטח בטון בכל עובי.

כי אנו מתמחים בעבודות של ניסור בטון ואנו גובים מחירים נוחים ואטרקטיביים. אנו מצוידים בכל האישורים הנדרשים, מקפידים על כללי העבודה ומשתמשים בכלי העבודה ובשיטות הטכנולוגיות החדשניות והעדכניות ביותר בתחום.

שירה קליין
Read More
מקצוענים מאד. שירות מכל הלב. הזמנתי שירות קידוח בטון למזגן, העבודה הייתה איכותית הם היום נחמדים ואדיבים למרות המחיר בהצעת מחיר הם באו לקראתנו אנחנו מאוד מרוצים תודה רבה.
משפחת ויינברג
Read More
בטון קאט צוות אחראי ומקצועי. אלישיב והצוות שלו הגיעו אלינו לירושלים לדירה פרטית ופתחו לנו פתח לדלת בקיר. השירות והעבודה היה מאוד מקצועי והמחיר היה הוגן. ממליץ בחום
אייל פנחסי מהנדס בנייה
Read More
שמי אייל מהנדס בנייה שכרתי את שירותי חברת קאט לפרוייקט קידוח בטון במבנה. העבודה הייתה מדויקת ומקצועית, עמידה בלוח זמנים והחברה עמדה בכללי הבטיחות ללא ספק חברה מקצועית אני ממליץ בחום
חנן לוי
Read More
אין לי אלא להגיד רק מילים טובות על בטון קאט. נזקקתי לקידוח בטון. הם מקצועיים מאוד והיה מסוגל לענות על הצרכים שלי. אני מרוצה מאוד מהתוצאה. אני מאוד ממליץ על העסק שלהם. כבר הפניתי את העסק שלהם לחברים בתחום. גם הם מרוצים מן השירותים שהם מקבלים בטון קאט.
נדב לוי
Read More
הם עשו עבודה מדהימה בהריסת מבנה ופינוי הפסולת. הוא גם עשה עבודה נהדרת לתקשר איתנו לאורך כל התהליך וענה על כל שאלה. הצוות שלו היה מנומס ומקצועי, הוא וידא שכל הלך בצורה חלקה גם כאשר העבודה היה צריך להיות קצת מורכבת. ממליץ לכל אחד שזקוק להריסת מבנים לעבוד עם בטון קאט.
אריק לוין
Read More
השתמשנו בחברת בטון קאט עבור ניסור בטון בבניין. ההצעת מחיר שלהם היה דומה למספר הצעות שקיבלנו, ולכן המחיר היה תחרותי. הצוות של בטון קאט היה נוח לעבוד איתם, דייקנים, מאורגנים, מקצועיים, ידידותיים ואדיבים. אני מאוד מרוצה ממליץ מאוד.

לקוחות ממליצים

4.2/5 - (340 votes)
אלישיב רוימי

אלישיב רוימי

מנכ"ל חברה שעוסקת ניסור וקידוח בטון בפריסה ארצית, עבודה בסטנדרטים מחמירים – חברת בטון קאט אשר נוסדה על ידי אלישיב רוימי, עוסקת בעבודות הריסה, עבודות ניסור וקידוח למגזר הפרטי והעיסקי. חברתנו מתחייבת לעבודה מקצועית ובמחירים הוגנים ותוך הצגת אמינות ושקיפות.

השאירו פרטים
שירותים נוספים

שלח טופס להצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן