ניסור בטון – עם המומחים של בטון קאט

מחירון – ניסור בטון קידוח בטון מעודכן לשנת 2023

כמובן שזו רק הערכה לפי עבודות בשטח המחירים יכולים להשתנות על סמך תנאי השטח ופרמטרים נוספים

חברת קאט בטוןשמחה להציג בפניכם מחירון שיעשה סדר בשוק עבודות ניסור בטון ויעזור לכם למצוא את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.

המחירים המובאים בכתבה אינם המחירים הסופיים. אלו מחירים משוערים שיעזרו לכם להעריך את המחיר הסופי של עבודות הניסור, וכמו בתחומים רבים אחרים גם בעבודות ניסור הבטון לכל עבודה יש את המאפיינים הייחודיים שלה העלולים להשפיע על המחיר הסופי.

רוצים לקבל הצעת מחיר מקצועית ומדויקת, צרו קשר. אחרי שנבין את מהות העבודה ואת כל התנאים הייחודיים נוכל לתת לכם הצעת מחיר הוגנת במחירים אטרקטיביים וללא התחייבות!

קצת עלינו

סטנדרטים מקצועיים – עבודה בסטנדרטים מחמירים – חברת בטון קאט אשר נוסדה על ידי אליישיב רוימי, מנכ“ל החברה בפועל, עוסקת בעבודות הריסה, ניסור וקידוח בטון. אחד היתרונות הבולטים של חברתנו היא הקפדה עד סטנדרטים גבוהים ומחמירים במיוחד בביצוע של כל סוגי העבודות, מקטנות ועד גדולות.

בטיחות – חברת בטון קאט מספקת עבודות ניסור בטון, קידוח בטון והריסת מבנים, באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר ובשילוב תנאי ומוצרי המיגון המוקפדים ביותר הקיימים בשוק.

עמידה בזמנים – חברת בטון קאט מעסיקה מאגר של אנשי מקצוע, מן הטובים בתחום, במבנה ארגוני הכולל שבעה צוותי עבודה המוכנים לכל קריאה ומספקים מענה מותאם אישית ומקצועי בסטנדרטים גבוהים במיוחד

רוצים להתייעץ איתנו? להזמנת שירות ניסור וקידוח בטון  חייגו 050-8005688

מחירון ניסור בטון 2023 – מבט מהיר על המחירון של חברת קאט בטון

אלו הם רק חלק מהמחירים והם, כאמור אינם סופיים.

שירותמחיר
ניסור של פתיחת דלתהחל מ – 1100 שקלים
ניסור של פתיחת פתחהחל מ – 220 שקלים
ניסור של גג בטוןהחל מ – 180 שקלים
מחיר לניסור של מטר אורךהחל מ – 150 שקלים. המחיר עלול להשתנות בהתאם לעובי המשטח
ניסור של מסתור כביסההחל מ – 800 שקלים
ניסור למטרת הרחבת חלוןהחל מ – 400 שקלים
חיתוך של מדרגות מבטוןהחל מ – 480 שקלים
ניסור של פתח למדרגותהחל מ – 1300 שקלים
ניסור של רצפת בטוןהחל מ – 200 שקלים
ניסור בטון ביהלוםהחל מ – 190 שקלים
ניסור להרחבת דלתהחל מ – 700 שקלים
פינוי בטון לאחר ניסורהחל מ – 700 שקלים
חיתוך קורות בטוןהחל מ – 450 ש”ח
חיתוך צינור מבטוןהחל מ – 500 ש”ח
חיתוך עמודים מבטוןהחל מ – 500 ש”ח
ניסור כלונסאות מבטוןהחל מ – 350 ש”ח
ניסור קרניזהחל מ – 120 ש”ח
ניסור מנול בטוןהחל מ – 150 ש”ח
ניסור ויטרינההחל מ – 1200 ש”ח
ניסור פתח למדרגות החל מ – 1300 ש”ח
ניסור פתח אוורורהחל מ – 700 ש”ח
ניסור קיר בטוןהחל מ – 150 ש”ח
ניסור פתח לחללהחל מ – 1000 ש”ח
ניסור צינורות בטוןהחל מ – 400 ש”ח
ניסור אספלטהחל מ – 120 ש”ח
ניסור הרחבת ויטרינההחל מ – 800 ש”ח

ניסור בטון מחיר 2023

מהם הגורמים המשפיעים על עלות העבודה?

זמן הוא אחד הגורמים המשמעותיים לקביעת המחיר הסופי של העבודה. ככל שיידרש יותר זמן לביצוע העבודה, כך גם המחיר יהיה יקר יותר.

היקף העבודה – ככל שמדובר על עבודה גדולה יותר, כך המחיר יהיה זול יותר. בעבודות קטנות המחיר ייקבע לפי מספר המטרים ויהיה יקר יותר מאשר המחיר של עבודה בהיקף רחב.

מורכבות העבודה – אין להשוות חיתוך של קיר בטון דק לחיתוך של קיר בטון עבה או לעבודה הדורשת עבודה עם מנוף להנפת התקרה.

נגישות נגישות קלה ונוחה אל אזור העבודה תשפיע על המחיר ועשויה להוזיל אותו. כאשר העבודה מתבצעת בקומות הגבוהות ויש צורך בכלים ואביזרי עזר כמו מנוף, מעלית חיצונית, פיגומים, במת הרמה ועוד, כל הגורמים האלו יובאו לידי ביטוי בשקלול הסופי של המחיר.

פינוי הפסולת – פינוי הפסולת אל אתרי פינוי מורשים מתבצע בעזרת משאית ולעתים גם בעזרת מנוף, גורמים המייקרים את המחיר.

חשמל ומים כלי העבודה הייחודיים מצריכים מקור חשמל וכמויות גדולות של מים. אם באזור העבודה אין אפשרות לחיבור למים או לחשמל, החברה תמצא פתרון, אך סביר להניח שהפתרונות שיימצאו ייקרו את המחיר הסופי.

המחיר הסופי יכלול את מספר השעות הנדרשות לביצוע הפרויקט, את מספר העובדים הלוקחים חלק בעבודה ואת הציוד הנדרש לביצוע העבודה.

צפו בסרטון איך אנחנו מבצעים ניסור בטון בשטח

YouTube video

איך אפשר להוזיל את המחירים?

בקשו הצעות מחיר ממספר חברות והשוו ביניהן. אך שימו לב, את ההצעות יש להשוות על בסיס נתונים שווים. ההשוואה בין הצעות העבודה צריכה להתבסס על מפרט עבודה זהה, על משך זמן העבודה ועל השימוש בכלים חדשניים. שימו לב האם הצעת העבודה כוללת את פינוי הפסולת.

אם קיבלתם הצעת מחיר הזולה באופן משמעותי ממחירי השוק, צריכה להידלק לכם נורה אדומה. לעתים הצעת עבודה זולה במיוחד מאותתת על חברה בלתי מקצועית וחסרת ניסיון ועל שימוש בכלי עבודה ישנים המביאים לתוצאות לא מדויקות ועוד .

אם לבעל המקצוע אין את הידע והניסיון ואין את הכלים הנדרשים לביצוע העבודה, בחרו חברה אחרת!

חתמו על הסכם עבודה ברור ומסודר. הקפידו לוודא שכל הפרטים וכל התשלומים נכללים בהסכם, כך תוכלו להימנע מאי הבנות העלולות לגרור עלייה במחיר העבודה ברגע האחרון או תוך כדי העבודה.

חברת קאט בטוןמעניקה הנחה לקבלני בניין ולקבלני שיפוצים אשר עובדים אתה באופן קבוע. אם אתם מעוניינים במחירים נוחים, צרו אתנו קשר. אנו מגיעים לכל מקום מבצעים כל סוג של עבודות ניסור וקידוח בבטון.

ניסור בטון מחירים

 

מחירון קידוח בטון מעודכן לשנת 2023

שירותמחיר
קידוח 2 צולהחל מ – 99 ש”ח
קידוח 3 צולהחל מ – 99 ש”ח
קידוח 4 צולהחל מ – 110 ש”ח
קידוח 5 צולהחל מ – 110 ש”ח
קידוח 6 צול החל מ – 120 ש”ח
קידוח 7 צול החל מ – 130 ש”ח
קידוח 8 צול החל מ – 140 ש”ח
קידוח 9 צול החל מ – 170 ש”ח
קידוח 10 צול החל מ – 190 ש”ח
קידוח 11 צול החל מ – 200 ש”ח
קידוח 12 צול החל מ – 220 ש”ח
קידוח 13 צול החל מ – 250 ש”ח
קידוח 14 צול החל מ – 300 ש”ח
קידוח 16 צול החל מ – 400 ש”ח
קידוח לקמין החל מ – 250 ש”ח
פתיחת נקודות ניקוז החל מ – 200 ש”ח
יצירת חור למזגןהחל מ – 250 ש”ח
חור למכונת כביסה החל מ – 250 ש”ח
קידוח חור למייבש החל מ – 300 ש”ח
קידוח חור לקמין החל מ – 400 ש”ח
פתיחת מעבר לארובה החל מ – 450 ש”ח
קידוח לניקוז גג החל מ – 200 ש”ח
קידוח לחלל החל מ – 250 ש”ח
קידוח ונטההחל מ – 200 ש”ח
ניסור אספלטהחל מ – 120 ש”ח
ניסור הרחבת ויטרינההחל מ – 800 ש”ח
קידוח לנקודת גז החל מ – 150 ש”ח

עלות עבודות ניסור בטון נקבעות לפי עובי משטח הקיר המיועד לניסור, הנגישות אליו וגודל השטח הנדרש לניסור על פי מטר. יצירת מסתור כביסה מצריכה תכנון של גובה, רוחב ונגישות למסתור בהמשך, כמו גם יצירת פתח הניתן לסגירה מודולרית באמצעות חלון. מומלץ לקבל הצעת מחיר מדויקת על פי אופי העבודה מקבלן ניסור בטון מומחה.

קבלן שיפוצים הזקוק באופן תדיר לשירותיו של קבלן ניסור בטון לעבודות שונות לרוב יזכה למחיר נוח יותר למטר, בהתאם להיקף העבודה. מומלץ לקבלני שיפוץ ואנשי מקצוע הנעזרים בקבלן משנה להתקשרות קבועה לבוא בהסכם עם קבלן ניסור מומחה, הפועל בפריסה רחבה ומספק שירות מקצועי בזמינות גבוהה.

קביעת מחיר של ניסור בטון תלויה במספר פרמטרים בניהם גודל העבודה, כמות השטח הנדרש לניסור ולפינוי פסולת. המחיר מתחיל מ – 99 שקל למטר ומגיע ל-800 שקל למטר במשטחי בטון עבים יותר. המחיר נקבע על פי מטרים רבועים ומגלם בתוכו את כל ההוצאות הנלוות.

עלות עבודות ניסור בטון מחושב לפי מטר כאשר ככל שכמות שהמטר עולה המחיר למטר יורד. פרמטרים משפיעים אחרים הם עובי המשטח הנדרש לניסור ואופי המכשור הנדרש, כמו גם מורכבויות אחרות בעבודה דוגמת ניסור בטון במים, בגובה או במקומות בעלי מגבלת נגישות.

גודל העבודה – שעות עבודה וכמות הכלים והעובדים הדרושים לביצוע עבודת הניסור פינוי פסולת – מתחלק לשנים. פינוי פסולת הניסור למכולה שבחוץ ומהמכולה שבחוץ למקום בו מפנים את הפסולת

לא תמיד, תלוי בסוג העבודה. בעבודות שבהן יש חשש לערעור היציבות של המבנה חשוב לעבוד בליווי ובפיקוח של מהנדס בניין מומחה.

עבודות ניסור בטון דורשות מקצועיות וידע. אם אתם מעוניינים לבצע חיתוכים ישרים ומדויקים ואסתטיים וברמת גימור גבוהה, אפשר לבצע זאת רק באמצעות כלי עבודה ייעודיים ועובדים מקצועיים.

עבודות רבות דורשות שימוש בניסור בטון, כאשר רוצים לבצע שינויים בשלד הבניין במהלך העבודה, כאשר רוצים להגדיל חלונות בקיר הבטון, כאשר רוצים להתקין מזגן בחדרי הממד או לבצע בהם שינויים אחרים, כאשר רוצים לפתוח פתח לפיר המעלית, למדרגות, לפתוח פתח ליציאה אל הגג או לעליית גג ועוד.

מסור היהלום זהו מסור חזק ועוצמתי, מסור שהלהב שלו מצופה בשבבי יהלומים. רק חומר חזק כמו היהלום יצליח לנסר בדייקנות חומר חזק וקשה כמו הבטון.

לא. אנו בחברת קאט בטוןמצוידים בכלי עבודה שונים המאפשרים לנו לנסר כל משטח בטון בכל עובי.

כי אנו מתמחים בעבודות של ניסור בטון ואנו גובים מחירים נוחים ואטרקטיביים. אנו מצוידים בכל האישורים הנדרשים, מקפידים על כללי העבודה ומשתמשים בכלי העבודה ובשיטות הטכנולוגיות החדשניות והעדכניות ביותר בתחום.

לקוחות ממליצים

שירה קליין
Read More
מקצוענים מאד. שירות מכל הלב. הזמנתי שירות קידוח בטון למזגן, העבודה הייתה איכותית הם היום נחמדים ואדיבים למרות המחיר בהצעת מחיר הם באו לקראתנו אנחנו מאוד מרוצים תודה רבה.
משפחת ויינברג
Read More
בטון קאט צוות אחראי ומקצועי. אלישיב והצוות שלו הגיעו אלינו לירושלים לדירה פרטית ופתחו לנו פתח לדלת בקיר. השירות והעבודה היה מאוד מקצועי והמחיר היה הוגן. ממליץ בחום
אייל פנחסי מהנדס בנייה
Read More
שמי אייל מהנדס בנייה שכרתי את שירותי חברת קאט לפרוייקט קידוח בטון במבנה. העבודה הייתה מדויקת ומקצועית, עמידה בלוח זמנים והחברה עמדה בכללי הבטיחות ללא ספק חברה מקצועית אני ממליץ בחום
חנן לוי
Read More
אין לי אלא להגיד רק מילים טובות על בטון קאט. נזקקתי לקידוח בטון. הם מקצועיים מאוד והיה מסוגל לענות על הצרכים שלי. אני מרוצה מאוד מהתוצאה. אני מאוד ממליץ על העסק שלהם. כבר הפניתי את העסק שלהם לחברים בתחום. גם הם מרוצים מן השירותים שהם מקבלים בטון קאט.
נדב לוי
Read More
הם עשו עבודה מדהימה בהריסת מבנה ופינוי הפסולת. הוא גם עשה עבודה נהדרת לתקשר איתנו לאורך כל התהליך וענה על כל שאלה. הצוות שלו היה מנומס ומקצועי, הוא וידא שכל הלך בצורה חלקה גם כאשר העבודה היה צריך להיות קצת מורכבת. ממליץ לכל אחד שזקוק להריסת מבנים לעבוד עם בטון קאט.
אריק לוין
Read More
השתמשנו בחברת בטון קאט עבור ניסור בטון בבניין. ההצעת מחיר שלהם היה דומה למספר הצעות שקיבלנו, ולכן המחיר היה תחרותי. הצוות של בטון קאט היה נוח לעבוד איתם, דייקנים, מאורגנים, מקצועיים, ידידותיים ואדיבים. אני מאוד מרוצה ממליץ מאוד.
5/5 - (92 votes)
אלישיב רוימי

אלישיב רוימי

מנכ"ל חברה שעוסקת ניסור וקידוח בטון בפריסה ארצית, עבודה בסטנדרטים מחמירים – חברת בטון קאט אשר נוסדה על ידי אלישיב רוימי, עוסקת בעבודות הריסה, עבודות ניסור וקידוח למגזר הפרטי והעיסקי. חברתנו מתחייבת לעבודה מקצועית ובמחירים הוגנים ותוך הצגת אמינות ושקיפות.

השאירו פרטים
שירותים נוספים

שלח טופס להצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן