ניסור בטון

חברת בטון טופ מביאה ניסיון בן קרוב לשלושה עשורים, בעבודות ניסור, קידוח בטון והריסת מבנים, מלווה קבלנים וחברות בניה כקבלן משנה אמין ומקצועי, עומדת לרשות לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים, תוך מתן שירות יעיל בכל פרויקט, מקטן ועד גדול, לשביעות רצונם המלאה של כל לקוחותיה

קבלן ניסור בטון - בטון טופ

חברת בטון טופ מציע מגוון שירותי ניסור וקידוחי בטון. החברה נותנת מענה לרחב בתור קבלנית משנה וקבלן ראשי לניסור בטון, יצירת פתחים למזגנים, חלונות, דלתות, חיתוך עמודי בטון, משטחים, רצפות, תקרות וקירות. חברת "בטון טופ" עובדת עם חומרי הגלם המובילים בתחום עם הציוד המתקדם ביותר. החברה מציעה שירותי קבלן ניסור בטון למגזר הפרטי, הציבורי והמסחרי כאחד. החל מעבודות תשתית במגזר הציבורי ועד לפתחי דלתות וחלונות לבתים פרטיים.

חברת בטון טופ עובדת על פי הנהלים הכתובים בחוק, עם ההסמכות הנדרשות בחוק לעבודות קבלן. בנוסף, החברה מעניקה אחריות כוללת לכל פרויקט בהתאם לעופי שלו, עובדת עם הסמכה לעבודות בגובה ותעודה של קבלן ניסור בטון מוסמך. חברת בטון טופ עובדת בפריסה ארצית ונותנת מענה למגוון הרחב של השירותים בתחום ניסור וקידוח בטון

עבודות ניסור וקידוח שאנו מבצעים

לקבלת הצעת מחיר

בטון טופ בעבודה בשטח

ניסור בטון מחיר

מהם הגורמים המשפיעים על מחיר עבודת ניסור בטון?

בין המאפיינים המשפיעים על עלות עבודות ניסור בטון:

סוג הבטון

עובי משטח הבטון

כמות החיתוכים הנדרשים

סוג הציוד הנדרש לביצוע העבודה

היקף צוות העובדים

משך העבודה

דרכי גישה, קומה, אתגרי נגישות

מאפייני עבודות פינוי הפסולת עם סיום העבודה

שירות  מחיר 
ניסור של פתיחת דלת החל מ – 1100 ₪
ניסור של גג בטון החל מ – 180 ₪
ניסור של רצפת בטון החל מ – 200 ₪
ניסור בטון ביהלום החל מ – 190 ₪
חיתוך קורות בטון החל מ – 450 ₪
ניסור פתח למדרגות החל מ – 1300 ₪
ניסור פתח אוורור החל מ – 700 ₪
ניסור קיר בטון החל מ – 150 ₪
ניסור פתח ליצירת חלל החל מ – 1000 ₪
ניסור צינורות בטון החל מ – 400 ₪

איך לבחור קבלן ניסור בטון

בחירת קבלן ניסור בטון היא צעד חשוב בתהליך כדי להבטיח שהפרויקט יבוצע בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר. כאשר בוחרים קבלן ניסור בטון יש להתחשב בפרמטרים שונים כמו ניסיון, ציוד מקצועי והיכולת של בעל המקצוע להתמודד מול סיטואציות מורכבות ותנאי עבודה שונים. ריכזנו עבורכם את כל המידע המקצוע על איך לבחור קבלן ניסור בטון.

בטיחות בעבודה בשטח

נדמה שבטיחות בעבודה הוא דבר שקשור רק לעובדים, אבל למעשה הדברים קריטיים גם ללקוח מהיבטים שונים הקשורים בסופו של דבר למקצועיות החברה ואחריות. עבודות ניסור בטון נעשות עם ציוד גדול, עוצמתי ומסוכן ולכן, ישנם דגשים מאוד קפדניים לשמירה על בטיחות בעבודה בשטח. לפניכם כל המידע המלא על ניסור בטון ואיך מתמגנים כראוי.

איך מתבצע תהליך ניסור בטון

תהליך ניסור בטון לא צריך להיות מורכב מדי כל עוד אתם בוחרים את בעל המקצוע המתאים. יש מספר שלבים וכל שלב עומד באופן עצמו וחשוב לבצע אותו כראוי. ריכזנו לפניכם את כל השלבים בתהליך של ניסור בטון, לבסוף נסביר על המחיר וכיצד הוא מושפע מהתהליך עצמו - לפניכם המדריך המלא

המלצות

image

מקצוענים מאד. שירות מכל הלב. הזמנתי שירות קידוח בטון למזגן, העבודה הייתה איכותית הם היום נחמדים ואדיבים למרות המחיר בהצעת מחיר הם באו לקראתנו אנחנו מאוד מרוצים תודה רבה.

שירה קליין
image

בטון טופ צוות אחראי ומקצועי. משה והצוות שלו הגיעו אלינו לירושלים לדירה פרטית ופתחו לנו פתח לדלת בקיר. השירות והעבודה היה מאוד מקצועי והמחיר היה הוגן. ממליץ בחום

משפחת ויינברג
image

שמי אייל מהנדס בנייה שכרתי את שירותי חברת בטון טופ לפרוייקט קידוח בטון במבנה. העבודה הייתה מדויקת ומקצועית, עמידה בלוח זמנים והחברה עמדה בכללי הבטיחות ללא ספק חברה מקצועית אני ממליץ בחום

אייל פנחסי מהנדס בנייה
image

אין לי אלא להגיד רק מילים טובות על בטון טופ. נזקקתי לקידוח בטון. הם מקצועיים מאוד והיה מסוגל לענות על הצרכים שלי. אני מרוצה מאוד מהתוצאה. אני מאוד ממליץ על העסק שלהם. כבר הפניתי את העסק שלהם לחברים בתחום. גם הם מרוצים מן השירותים שהם מקבלים מבטון טופ

חנן לוי
image

הם עשו עבודה מדהימה בהריסת מבנה ופינוי הפסולת. הוא גם עשה עבודה נהדרת לתקשר איתנו לאורך כל התהליך וענה על כל שאלה. הצוות שלו היה מנומס ומקצועי, הוא וידא שכל הלך בצורה חלקה גם כאשר העבודה היה צריך להיות קצת מורכבת. ממליץ לכל אחד שזקוק להריסת מבנים לעבוד עם בטון טופ.

נדב לוי
19 מרץ 2024

קידוחי יהלום

מה תרצו לדעת?   קידוחי יהלום בבטון הם נפוצים, סביר להניח שאתם לא מכירים את התהליך אבל בכל בית יש...

19 מרץ 2024

קידוחי בטון מחיר

מה תרצו לדעת?   קידוחי בטון שונים מניסור בטון ולרוב מדובר על עבודות נקודתיות. עם זאת, השימוש במקדח בטון אינו...

איך מתבצע תהליך ניסור בטון
19 מרץ 2024

ניסור בטון מחיר

מה תרצו לדעת?   ניסור בטון הוא שלב פופולרי בתהליך בנייה ושיפוץ. ניסור בטון נועד כדי לתת לנו מענה ליצירת...

שאלות ותשובות

עלות עבודות ניסור בטון נקבעות לפי עובי משטח הקיר המיועד לניסור, הנגישות אליו וגודל השטח הנדרש לניסור על פי מטר. יצירת מסתור כביסה מצריכה תכנון של גובה, רוחב ונגישות למסתור בהמשך, כמו גם יצירת פתח הניתן לסגירה מודולרית באמצעות חלון. מומלץ לקבל הצעת מחיר מדויקת על פי אופי העבודה מקבלן ניסור בטון מומחה.

קבלן שיפוצים הזקוק באופן תדיר לשירותיו של קבלן ניסור בטון לעבודות שונות לרוב יזכה למחיר נוח יותר למטר, בהתאם להיקף העבודה. מומלץ לקבלני שיפוץ ואנשי מקצוע הנעזרים בקבלן משנה להתקשרות קבועה לבוא בהסכם עם קבלן ניסור מומחה, הפועל בפריסה רחבה ומספק שירות מקצועי בזמינות גבוהה.

קביעת מחיר של ניסור בטון תלויה במספר פרמטרים בניהם גודל העבודה, כמות השטח הנדרש לניסור ולפינוי פסולת. המחיר מתחיל מ – 99 שקל למטר ומגיע ל-800 שקל למטר במשטחי בטון עבים יותר. המחיר נקבע על פי מטרים רבועים ומגלם בתוכו את כל ההוצאות הנלוות.

עלות עבודות ניסור בטון מחושב לפי מטר כאשר ככל שכמות שהמטר עולה המחיר למטר יורד. פרמטרים משפיעים אחרים הם עובי המשטח הנדרש לניסור ואופי המכשור הנדרש, כמו גם מורכבויות אחרות בעבודה דוגמת ניסור בטון במים, בגובה או במקומות בעלי מגבלת נגישות.

גודל העבודה – שעות עבודה וכמות הכלים והעובדים הדרושים לביצוע עבודת הניסור פינוי פסולת – מתחלק לשנים. פינוי פסולת הניסור למכולה שבחוץ ומהמכולה שבחוץ למקום בו מפנים את הפסולת

לא תמיד, תלוי בסוג העבודה. בעבודות שבהן יש חשש לערעור היציבות של המבנה חשוב לעבוד בליווי ובפיקוח של מהנדס בניין מומחה.

עבודות ניסור בטון דורשות מקצועיות וידע. אם אתם מעוניינים לבצע חיתוכים ישרים ומדויקים ואסתטיים וברמת גימור גבוהה, אפשר לבצע זאת רק באמצעות כלי עבודה ייעודיים ועובדים מקצועיים.

עבודות רבות דורשות שימוש בניסור בטון, כאשר רוצים לבצע שינויים בשלד הבניין במהלך העבודה, כאשר רוצים להגדיל חלונות בקיר הבטון, כאשר רוצים להתקין מזגן בחדרי הממ"ד או לבצע בהם שינויים אחרים, כאשר רוצים לפתוח פתח לפיר המעלית, למדרגות, לפתוח פתח ליציאה אל הגג או לעליית גג ועוד.

מסור היהלום זהו מסור חזק ועוצמתי, מסור שהלהב שלו מצופה בשבבי יהלומים. רק חומר חזק כמו היהלום יצליח לנסר בדייקנות חומר חזק וקשה כמו הבטון.

לא. אנו בחברת "בטון טופ" מצוידים בכלי עבודה שונים המאפשרים לנו לנסר כל משטח בטון בכל עובי.

כי אנו מתמחים בעבודות של ניסור בטון ואנו גובים מחירים נוחים ואטרקטיביים. אנו מצוידים בכל האישורים הנדרשים, מקפידים על כללי העבודה ומשתמשים בכלי העבודה ובשיטות הטכנולוגיות החדשניות והעדכניות ביותר בתחום.

בטון טופ

בטון טופ

מנכ"ל חברה משה אדרי שעוסקת ניסור וקידוח בטון בפריסה ארצית, עבודה בסטנדרטים מחמירים – חברת בטון טופ אשר נוסדה על ידי משה אדרי, עוסקת בעבודות הריסה, עבודות ניסור וקידוח למגזר הפרטי והעיסקי. חברתנו מתחייבת לעבודה מקצועית ובמחירים הוגנים ותוך הצגת אמינות ושקיפות.

4.2/5 - (341 votes)

שלח טופס להצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן