הריסת מבנים כל המידע והנתונים של השירות

להזמנת שירות הריסת מבנים חייגו 050-8005688

עבודות הריסה מיועדים לאנשי מקצוע שונים ולקוות פרטיים. בדרך כלל עבודות אלו יעשו על מנת לבצע השמדת מבנה ישן בשביל לבנות מבנה חדש וגדול יותר על אותו מגרש אותו רוצה הלקוח לשפץ.

הריסת מבנים מתחלקת לכמה שלבי ביצוע ולכמה סוגי עבודה שונות.

על מנת לבצע עבודת הריסת מבנים בצורה מקצועית אמינה ואיכותית ניתן לפנות אלינו לקבלת מתן שירות אמין מקצועי ויעיל, ישנם כמה סוגי ביצוע לביצוע הריסת מבנים בצורה מקצועית.

הריסת מבנים בטון

 

 

האופציות העומדות לרשותנו לביצוע עבודות הריסת מבנים

  • הריסה באמצעות ניסור בטון ביהלום: האופציה הראשונה לביצוע עבודות הריסת מבנים  שעומדת לנגד עניינו היא בחיתוך ניסור בטון ביהלום המכונה ניסור בטון. העבודה בשיטה זו מתבצעת בצורה מדויקת ואיכותית, עלות עבודות הריסה בניסור בטון ביהלום עלולה לייקר את עלויות הפרויקט, מכיוון שלעיתים לא כל המבנה שלנו מיועד להריסה נוצר הצורך בביצוע חיתוך בטון ביהלום. ניסור בטון מעניק לנו קבלני הריסת מבנים את האפשרות לביצוע עבודה בצורה מדויקת ואיכותית. רמת גימור גבוהה מעבודות הריסה סטנדרטית ולכן שילוב של חיתוך בטון ביהלום מומלץ בעת עבודות הריסה.
  • הריסה באמצעות כלי צמ''ה: אופציה נוספת לביצוע עבודות הריסת מבנים היא בשימוש של כלים מכניים הנדסאים, אשר מבצעים הריסת מבנה בצורה יותר אגרסיבית ומהירה. חשוב להבין שמבנה שאנו רוצים להרוס צריך אישור מהגורמים המוסמכים אנחנו בטון קאט ניסור בטון ועבודות הריסה נוכל לסייע לכם בהשגת כל האישורים הנדרשים להריסת מבנים  המורשים מאשרים לנו את ביצוע העבודה, כמובן כאשר אנו מבצעים עבודת הריסת מבנה בצורה כזו אנו מפעילים ומשתמשים במקסימום אמצעי בטיחות חדשניים וייחודיים לאותו פרויקט אנו מבצעים בו עבודת הריסת מבנים. כאשר החלטנו לבצע את עבודת הריסת המבנה עם כלים הנדסאים העבודה מתבצעת בפחות דיוק אבל במהירות רמה מהרגיל להשוות לניסור בטון שהעבודה בצורה כזאת מתבצעת במדויק ולכן העבודה בכלים הנדסאים מקצרת לנו את זמן ביצוע עבודת הריסת המבנה ואת איכות העבודה.
  • הריסה באמצעות חומרי נפץ: ישנו אופציה נוספת להריסת מבנים שהיא בביצוע ייחודי ומשונה אבל מחייב שימוש במקרים מסוימים וקיצונים, עבודת הריסת מבנה בשיטה הזאת היא מתבצעת בהטמנת חומר נפיץ בקורות אשר מחזיקות את המבנה אותו אנו רוצים להרוס על מנת לחדש, עבודת הריסת מבנים בצורה כזו מתבצעת בצורה זהירה כאשר אנשי המקצוע שמבצעים עבודת הריסת מבנים בצורה כזו משתמשים במקסימום אמצעי בטיחות ובמינימום טעויות לכן על מנת לבצע עבודת הריסה מבנה בצורה כזו יש לבקש שירות רק מאנשי מקצוע אשר הוכשרו לכך ברשויות המסמיכות את מבצעי עבודת הריסת מבנים בצורה כזו ובשימוש אמצעי חומר נפיץ להריסת מבנים, עבודת הריסת מבנים בצורה כזו מתבצעת בפעימה אחת שעל מנת לבצע את אותה פעימה יש להכין את המקום לביצוע עבודת הריסת מבנים מסוג "חומר נפיץ" להריסת מבנים, כאשר אנו מבצעים את הכנות לביצוע עבודה מסוג כזה אנו מקבלים יעוץ והכוונה מגורמים ומהנדסים אשר הוסמכו על הרשויות המסמיכות לבצע עבודה מסוג זה.

מחירון הריסת מבנים מעודכן לשנת 2022

שירותמחיר
הריסת קירותהחל מ – 99 ש”ח למטר
הריסת קיר בטוןהחל מ – 120 ש”ח למטר
הריסת קיר גבסהחל מ – 60 ש”ח למטר
הריסת קיר בטון עובי 20החל מ – 90 ש”ח למטר
הריסת קיר בטון עובי 25החל מ – 100 ש”ח למטר
הריסת קיר בטון עובי 30החל מ – 120 ש”ח למטר
הריסת קיר בטון עובי 35החל מ – 130 ש”ח למטר
הריסת קיר בטון עובי 40החל מ – 150 ש”ח למטר
הריסת קיר בטון עובי 45החל מ – 170 ש”ח למטר
הריסת קיר בטון עובי 50החל מ – 200 ש”ח למטר
הריסת קיר בטון עובי 55החל מ – 230 ש”ח למטר
הריסת קיר בטון עובי 60החל מ – 260 ש”ח למטר
הריסת קיר בטון עובי 65החל מ – 290 ש”ח למטר
הריסת קיר בטון עובי 70החל מ – 330 ש”ח למטר
הריסת קיר בטון עובי 75החל מ – 370 ש”ח למטר
הריסת קיר בטון עובי 80החל מ – 420 ש”ח למטר
הריסת חומההחל מ – 200 ש”ח למטר
הריסת מדרגותהחל מ – 170 ש”ח למטר
הריסת גרם מדרגותהחל מ – 150 ש”ח למטר
הריסת קיר חיצוניהחל מ – 200 ש”ח למטר
הריסת מסתור כביסההחל מ – 120 ש”ח למטר
הריסת מרצפותהחל מ – 70 ש”ח למטר
הריסת אמבטיההחל מ – 170 ש”ח למטר
הריסת חלונותהחל מ – 90 ש”ח
הריסת מטבחהחל מ – 100 ש”ח למטר
הריסת תקרת צלעותהחל מ – 150 ש”ח למטר
הריסה במבנה רלסיםהחל מ – 200 ש”ח למטר
הריסת מבנה פלדההחל מ – 300 ש”ח למטר
הריסת מחיצות כבסהחל מ – 60 ש”ח למטר
הריסת מחיצות בלוק עובי 5החל מ – 50 ש”ח למטר
הריסת מחיצות בלוק עובי 10החל מ – 60 ש”ח למטר
הריסת מחיצות בלוק עובי 20החל מ – 70 ש”ח למטר
הריסת גג רעפיםהחל מ – 70 ש”ח למטר
הריסת גג מבטוןהחל מ – 120 ש”ח למטר
הריסת בנייניםהחל מ – 550 ש”ח למטר
הריסת מבנים ניידיםהחל מ – 450 ש”ח למטר
הריסת דלתותהחל מ – 150 ש”ח למטר
הריסת דלתות פלדההחל מ – 200 ש”ח למטר

 

אלו הם שלושת האופציות אשר עומדות לנגד עניינו לביצוע עבודת הריסת מבנים בצורה מקצועית אמינה מדויקת ומשתלמת,

איך מבצעים הריסת מבנים ומהם השלבים לביצוע מושלם ואסרטיבי.

אחרי שהסברו על שלושת סוגי ביצוע עבודת הריסת מבנים אנו פה כדי להסביר מהם סדר השלבים לכל ביצוע שונה להריסת מבנים שונים וייחודיים. אם והחלטנו שאנו רוצים לבצע עבודת הריסת מבנים בשיטת חיתוך יהלום המכונה "ניסור בטון" אז אנו מחלקים את שלבי עבודת הריסת המבנה לכמה שלבים שלב ראשון זה ביצוע ניתוק המבנה מקרקע או לחילופין ממגע עמיד (קירות יצוקים, עמודים, אבן, וכו') על מנת לבצע את ניתוק המבנה ממה שציינו אנו משתמים בחיתוך יהלום המכונה "ניסור בטון" אחרי ביצוע ניתוק המבנה על מנת לבצע עבודת הריסת מבנה שלמה אנו מתחילים בביצוע עבודת חלוקת המבנה אותו אנו רוצים להשמיד על מנת לבצע חידוש מבנה לאותו מבנה אותו אנו רוצים להרוס, כדי לבצע חלוקת של המבנה אנו נאלץ להשתמש שוב בשיטת חיתוך יהלום המכונה "ניסור בטון" כאשר אנו מחלקים את המבנה אותו אנו רוצים להשמיד אנחנו לוקחים בחשבון את אותם כלי פינוי שעומדים לרשותנו ומכינים את גודל ומשקל של אותם חתיכות שאנו מחלקים על מנת לתת לכלי הפינוי את הקרקע הכי טובה כדי לבצע עבודה מהירה מדויקת ולא מעכבת כדי לבצע את עבודת הריסת המבנה ופינו הפסולת בצורה יעילה מקצועית מהירה ואיכותית.

שלבי העבודה לביצוע הריסה

אחרי שעשינו את שלל הדברים האלו אנו עוברים לשלב ניקוי הפסולת מהאתר על מנת לבצע בניית מבנה חדש. אם והחלטנו שאנו רוצים לבצע את עבודת הריסת המבנה עם כלים הנדסאים ישנם שלבים שונים לביצוע השלמת עבודת הריסת המבנה

  • שלב ראשון: הוא הריסת המבנה בצורה אגרסיבית ומהירה אשר מתבצעת בצורה בטיחותית במקסימום זהירות ובהכוונתם של המהנדסים המומחים בשוק הישראלי, אחרי שביצעו את עבודת הריסת המבנה בשיטת כלים הנדסאים אנו עוברים לשלב שני שלב ניתוק ושבירת המבנה בצורה המאפשרת לנו פינוי יעיל ומהיר,
  • שלב שני אחרי שביצענו עבודת הריסה מבנה בשיטה מסוג כלים הנדסאים המבנה השאר מחובר כחתכה אחת עקב הברזל הגמיש שנותן למבנה אותו אנו רוצים להרוס גמישות ואופציית גמישות למבנה על מנת לנתק את הריסות המבנה שביצענו עם הכלי צמ"ה. ניתוק
  • שלב שלישי: אחרי ביצוע ניתוק הברזל מהבטון אנו עוברים לשלב הכנת המבנה שהפך לפסולת בניין לפינוי מהיר מקצועי ואמין. עבודת פינוי הפסולת של אותו מבנה הריסה צריכה להתבצע בצורה בטוחה מדויקת ואמינה לכן מומלץ לפנות אלינו לקבל יעוץ אמין ומקצועי ומשתלם העמוד לדרישת כל לקוח באשר הוא.

הריסת מבנים על ידי חומר נפיץ

ישנו את השיטה העומדת לנגד עניינו להריסת מבנה היא שיטת הטמנת חומר נפיץ לביצוע עבודת הריסת מבנים, אנו רוצים לציין שעבודת הריסת מבנים בשיטת הטמנת חומר נפיץ היא שיטה מורכבת  ומתבצעת רק כאשר אין ביכולתו לבצע את עבודת הריסת המבנה בצורה שהיא לא בשיטת הטמנת חומר נפיץ. מהסיבה שקשה לקבל אישור לביצוע עבודה מסוג זה.

שלבים להריסת מבנה בעזרת פיצוץ:

  • אישור ההריסה ע''י הגורמים המוסמכים: אחרי שראינו והחלטנו שאנו רוצים לבצע את עבודת הריסת המבנה בשיטת הטמנת חומר נפיץ וקיבלנו את האישורים הרלוונטים מהגורם המקצועי אשר הוסמך ברשויות המסמיכות לכך אנו עוברים לשלב ביצוע עבודת הריסת מבנה.
  • תדריך וחסימת צירים: אחרי שביצענו את הטמנת חופר הנפיץ אנו מקיימים תדריך אחרון עם אנשי הבטיחות לאחר אישור מהגורם הממונה אנו מבצעים את פיצוץ מבנה אותו אנו רוצים להשמיד.
  • פינוי פסולת ההריסה: אחרי פיצוץ המבנה אנו עוברים לשלב פינוי פסולת הבניין שנשארה באתר שלנו לאחר ביצוע הריסת מבנה בשיטת הטמנת חומר נפיץ, מכיוון שהריסת המבנה בשיטת הטמנת חומר נפיץ מבצעת במבנה הריסה אגרסיבית וקשה המבנה מקבל זעזוע קשה ושובר את המבנה לחלקים קטנים. ולכן עבודת פינוי הפסולת הבניין מאתר אשר בוצע בו עבודת הריסת מבנים בשיטת הטמנת חומר נפיץ היא שונה משאר שיטות של עבודת הריסת מבנים. האופן בו מבצעים פינוי פסלות הבניין מהריסת המבנה בשיטת הטמנת חומר נפיץ היא הכנסת כלים הנדסאים לאתר בו אנו עובדים על מנת לבצע עבודת הריסת מבנה אותם כלי צמ"ה (שופל, מחפרון, בגר) הם הכלים הנכנסים לאחר ביצוע פיצוץ המבנה על מנת לאסוף את הפסולת ולהובילם אל אתרי הטמנה העומדים לשירותנו.

לייעוץ והכוונה בנושא הריסת מבנים צרו קשר עוד היום

חברת בטון קאט לאורך כל קיומה ביצעה עשרות פרויקטים מורכבים והתמודדה עם עבודות הריסה מורכבות ביותר.

הריסת מבנים עושים עם הצוות המקצועי של בטון קאט צרו קשר.

5/5 - (6 votes)