הצהרת נגישות

 • עדכון אחרון: 03/02/2023

https://www.nisuril.com/

סטטוס תאימות

אנו מאמינים בתוקף כי האינטרנט צריך להיות זמין ונגיש לכל אחד, ומחויבים לספק אתר נגיש לקהל הרחב ביותר האפשרי,
ללא קשר לנסיבות וליכולת.

כדי להגשים זאת, אנו שואפים לדבוק בקפדנות ככל האפשר בהנחיות נגישות תוכן האינטרנט של World Wide Web (W3C) 2.1 (WCAG 2.1) ברמת AA.
הנחיות אלה מסבירות כיצד להנגיש תוכן אינטרנט לאנשים עם מגוון רחב של מוגבלויות. עמידה בהנחיות אלה מסייעת לנו להבטיח שהאתר יהיה נגיש
לכל האנשים: אנשים עיוורים, אנשים עם מוגבלות מוטורית, לקות ראייה, מוגבלות קוגניטיבית ועוד.

אתר זה משתמש בטכנולוגיות שונות שנועדו להפוך אותו לנגיש ככל האפשר בכל עת. אנו משתמשים בממשק נגישות המאפשר לאנשים עם ספציפיים
מוגבלות להתאמת ממשק המשתמש (ממשק המשתמש) של האתר ולעצב אותו לצרכיהם האישיים.

בנוסף, האתר משתמש ביישום מבוסס AI שפועל ברקע ומייעל את רמת הנגישות שלו כל הזמן. יישום זה מתקנה את ה– HTML של האתר,
מתאים את הפונקציונליות וההתנהגות שלה לקוראי מסך המשמשים את המשתמשים העיוורים, ולפונקציות מקלדת המשמשות אנשים עם מוגבלות מוטורית.

אם מצאת תקלה או שיש לך רעיונות לשיפור, נשמח לשמוע ממך. תוכל לפנות למפעילי האתר באמצעות הדוא“ל הבא {yves2103@gmail.com}

קורא מסך וניווט במקלדת

אתר האינטרנט שלנו מיישם את טכניקת ARIA (Accessible Rich Internet Applications), לצד שינויים שונים בהתנהגות, כדי להבטיח שמשתמשים עיוורים מבקרים עם
קוראי מסך מסוגלים לקרוא, להבין ולהנות מפונקציות האתר. ברגע שמשתמש עם קורא מסך נכנס לאתר שלך, הוא מיד מקבל
הנחיה להיכנס לפרופיל קורא המסך כדי שיוכלו לגלוש ולהפעיל את האתר שלך בצורה יעילה. כך האתר שלנו מכסה כמה מהדרישות החשובות ביותר לקורא מסך,
לצד צילומי מסך של קונסולה של דוגמאות קוד
:

 1. אופטימיזציה לקורא מסך: אנו מנהלים תהליך רקע זה learns the wרכיבי ebsite מלמעלה למטה, כדי להבטיח תאימות שוטפת גם בעת עדכון האתר.
  בתהליך זה אנו מספקים לקוראי מסך נתונים משמעותיים באמצעות קבוצת התכונות ARIA. לדוגמא, אנו מספקים תוויות טופס מדויקות;
  תיאורים לסמלים הניתנים לפעולה (סמלי מדיה חברתית, סמלי חיפוש, סמלי עגלה וכו ‘); הנחיות אימות להזנת טפסים; תפקידי אלמנט כגון כפתורים, תפריטים, דיאלוגים מודאליים (חלונות קופצים),
  ואחרים. בנוסף, תהליך הרקע סורק את כל תמונות האתר ומספק תיאור מדויק ומשמעותי המבוסס על זיהוי אובייקט תמונה כתג ALT (טקסט חלופי).
  לתמונות שאינן מתוארות. הוא גם יחלץ טקסטים המוטבעים בתוך התמונה, באמצעות טכנולוגיית OCR (זיהוי תווים אופטי).
  כדי להפעיל התאמות של קוראי מסך בכל עת, המשתמשים צריכים רק ללחוץ על שילוב המקלדת Alt + 1. משתמשי קורא מסך מקבלים גם הודעות אוטומטיות להפעלת מצב קורא המסך
  ברגע שהם נכנסים לאתר
  .These adjustments are compatible with all popular screen readers, including JAWS and NVDA.
 2. מיטוב ניווט במקלדת: גם תהליך הרקע מסתגל the website's HTML, ומוסיף התנהגויות שונות באמצעות קוד JavaScript כדי להפוך את האתר לפעול על ידי המקלדת. זה כולל את היכולת לנווט באתר באמצעות מקשי Tab ו– Shift + Tab, להפעיל נפתח עם מקשי החצים, לסגור אותם באמצעות Esc, לחצני הדק וקישורים באמצעות מקש Enter, לנווט בין רכיבי רדיו ותיבות סימון באמצעות מקשי החצים, וכן מלא אותם באמצעות מקש הרווח או מקש Enter. בנוסף, משתמשי המקלדת ימצאו תפריטים בניווט מהיר ודלגת תוכן, הזמינים בכל עת על ידי לחיצה על Alt + 1, או כאלמנטים הראשונים של האתר בזמן הניווט עם המקלדת. תהליך הרקע מטפל גם בחלונות קופצים שהופעלו על ידי הזזת מיקוד המקלדת לעברם ברגע שהם מופיעים, ולא מאפשרים להיסחף למיקוד מחוץ לו.משתמשים יכולים גם להשתמש בקיצורי דרך כגון “M” (תפריטים), “H” (כותרות), “F” (forms),”B” (כפתורים) ו– “G” (גרפיקה) כדי לקפוץ לאלמנטים ספציפיים.

פרופילי מוגבלות הנתמכים באתר שלנו

 • מצב בטוח לאפילפסיה:  פרופיל זה הופך לאנשים עם אפילפסיה השתמש באתר בבטחה על ידי ביטול הסיכון להתקפים הנובעים מהבהב או מהבהב אנימציות ושילובי צבעים מסוכנים. 
 • מצב לקוי ראייה: מצב זה מתאים את האתר לנוחות המשתמשים עם ליקויי ראייה כגון ראייה מתדרדרת, ראיית מנהרה, קטרקט, גלאוקומה ואחרים. 
 • מצב מוגבלות קוגניטיבית: מצב זה מספק אפשרויות סיוע שונות שיעזרו למשתמשים עם ליקויים קוגניטיביים כגון דיסלקציה, אוטיזם, CVA ואחרים, להתמקד ביתר קלות באלמנטים החיוניים של האתר. 
 • מצב ידידותי למצב זה מסייע למשתמשים עם הפרעות קשב וריכוז והפרעות נוירו–התפתחותיות לקרוא, לגלוש ולהתמקד ברכיבי האתר העיקריים ביתר קלות תוך צמצום משמעותי של הסחות דעת.
 • מצב עיוורון: מצב זה מגדיר את האתר כך שהוא יהיה תואם לקוראי מסך כמו JAWS, NVDA, VoiceOver ו– TalkBack. קורא מסך הוא תוכנה למשתמשים עיוורים המותקנת במחשב ובסמארטפון, ואתרי האינטרנט חייבים להיות תואמים אליו.
 • פרופיל ניווט במקלדת (לקוי במנוע):פרופיל זה מאפשר לאנשים עם מוגבלות מוטורית להפעיל את האתר באמצעות לוח המקשים Tab, Shift + Tab ומקשי Enter. משתמשים יכולים גם להשתמש בקיצורי דרך כגון “M” (תפריטים), “H” (כותרות), “F” (טפסים), “B” (כפתורים) ו– “G” (גרפיקה) כדי לקפוץ לאלמנטים ספציפיים. 

התאמות ממשק משתמש, עיצוב וקריאות נוספות

 1. התאמות גופנים – משתמשים, יכולים להגדיל ולהקטין את גודלו, לשנות את משפחתו (סוג), להתאים את המרווח, היישור, גובה הקו ועוד. 
 2. התאמות צבע –  משתמשים יכולים לבחור פרופילי ניגודיות צבע שונים כגון בהיר, כהה, הפוך ומונוכרום. בנוסף, משתמשים יכולים להחליף ערכות צבעים של כותרות, טקסטים ורקעים, עם יותר משבע אפשרויות צבע שונות. 
 3. אנימציות –  משתמשים באפילפסיה יכולים להפסיק את כל האנימציות הפועלות בלחיצת כפתור. אנימציות הנשלטות על ידי הממשק כוללות קטעי וידאו, קובצי GIF ומעברים מהבהבים של CSS.
 4. הדגשת תוכן – משתמשים יכולים לבחור להדגיש אלמנטים חשובים כגון קישורים וכותרות. הם יכולים גם לבחור להדגיש אלמנטים ממוקדים או ריחפים בלבד. 
 5. השתקת שמע – משתמשים עם מכשירי שמיעה עלולים לחוות כאבי ראש או בעיות אחרות עקב השמעת שמע אוטומטית. אפשרות זו מאפשרת למשתמשים להשתיק את האתר כולו באופן מיידי.
 6. הפרעות קוגניטיביות – אנו משתמשים במנוע חיפוש המקושר לוויקיפדיה ולוויקימון, ומאפשר לאנשים עם הפרעות קוגניטיביות לפענח משמעויות של ביטויים, ראשי תיבות, סלנג ואחרים. 
 7. פונקציות נוספות – אנו מספקים למשתמשים אפשרות לשנות צבע וגודל סמן, להשתמש במצב הדפסה, להפעיל מקלדת וירטואלית ופונקציות רבות אחרות. 

תאימות לדפדפן וטכנולוגיה מסייעת

אנו שואפים לתמוך במגוון הרחב ביותר של דפדפנים וטכנולוגיות מסייעות ככל האפשר, כך שהמשתמשים שלנו יוכלו לבחור את הכלים המתאימים ביותר עבורם, עם כמה שפחות מגבלות. לכן, עבדנו קשה מאוד כדי להיות מסוגלים לתמוך בכל המערכות העיקריות המהוות מעל 95% מנתח השוק של המשתמשים, כולל Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari, Opera ו– Microsoft Edge, JAWS ו– NVDA (קוראי מסך), שניהם עבור חלונות ומשתמשי MAC. 

הערות, הערות ומשוב 

למרות מאמצינו הטובים ביותר לאפשר לכל אחד להתאים את האתר לצרכיו, יתכן שישנם דפים או קטעים שאינם נגישים לחלוטין, נמצאים בתהליך נגישות או חסרים פיתרון טכנולוגי הולם בכדי להפוך אותם נגיש. ובכל זאת, אנו משפרים ללא הרף את הנגישות שלנו, מוסיפים, מעדכנים ומשפרים את האפשרויות והתכונות שלה ופיתוח ואימוץ טכנולוגיות חדשות. כל זה נועד להגיע לרמת הנגישות האופטימלית, בעקבות ההתקדמות הטכנולוגית. לקבלת סיוע, אנא פנה אל {yves2103@gmail.com}

 
Rate this page

שלח טופס להצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן