המלצות

הם עשו עבודה מדהימה בהריסת מבנה ופינוי הפסולת. הוא גם עשה עבודה נהדרת לתקשר איתנו לאורך כל התהליך וענה על כל שאלה. הצוות שלו היה מנומס ומקצועי, הוא וידא שכל הלך בצורה חלקה גם כאשר העבודה היה צריך להיות קצת מורכבת. ממליץ לכל אחד שזקוק להריסת מבנים לעבוד עם בטון קאט.
נדב לוי
קבלן שיפוצים
השתמשנו בחברת בטון קאט עבור ניסור בטון בבניין. ההצעת מחיר שלהם היה דומה למספר הצעות שקיבלנו, ולכן המחיר היה תחרותי. הצוות של בטון קאט היה נוח לעבוד איתם, דייקנים, מאורגנים, מקצועיים, ידידותיים ואדיבים. אני מאוד מרוצה ממליץ מאוד.
אריק לוין
קבלן בנייה
איזו חוויה מדהימה! החבר 'ה האלה הם סופר מקצועיים. התקשרתי אליהם שאלתי שאלות רבות והם ענו על כולם. הם עזרו לי לתכנן את הכל בנוגע לתכנון הניסור בנוסף, הם היו די מהר. הבעלים היה ממש ידידותי ועזר לי להחליט איזה סוג של שירות אני זקוק ושמתאים לתקציב שלי. הוא נכנס ועשה עבודה נהדרת אני מאוד מרוצה. בהחלט אצור איתם קשר שוב בעתיד!
חיים ליברמן
אדריכל
קיבלתי המלצה באינטרנט על בטון קאט ניסור בטון וזה היה בדיוק מה שחיפשתי. במשך שבוע חיפשתי ניסור בטון ביהלום. אלישיב היה מועיל במיוחד ונתן הסבר מדוייק על ניסור מקצועי. הוא היה מאוד מקצועי עם העבודה שלו. שזה כמובן התאים לתקציב שלי. הוא השלים את עבודתו תוך זמן קצר והיה קל מאוד לעבוד איתו.
צביקה ליפשיץ
יזם בנייה
אין לי אלא להגיד רק מילים טובות על בטון קאט. נזקקתי לקידוח בטון. הם מקצועיים מאוד והיה מסוגל לענות על הצרכים שלי. אני מרוצה מאוד מהתוצאה. אני מאוד ממליץ על העסק שלהם. כבר הפניתי את העסק שלהם לחברים בתחום. גם הם מרוצים מן השירותים שהם מקבלים בטון קאט.
חנן לוי
מנהל עבודה בחברה קבלנית