אודות בטון טופ

חברת בטון טופ מספקת שירותים מקצועיים בתחומי ניסור, קידוח בטון והריסת מבנים לקבלנים וליזמים בפרויקטים בינוי בכל סדרי הגודל.

החברה פועלת בשוק הבינוי בישראל למעלה מ– 15 שנים ומשתלבת בפרויקטים ציבוריים, מסחריים ופרטיים, תוך מתן שירות מצוין ואיכות עבודה מעולה בסטנדרטים מחמירים במיוחד.

חברת בטון טופ שמה בראש סדר העדיפויות את נושא הבטיחות בעבודה. כל עובדי החברה עוברים את כל ההכשרות הנדרשות לרבות עבודה בגובה וכפופים לתנאי בטיחות נוקשים בניהם שימוש בציוד מגן מן המתקדם בעולם ופיקוח מקצועי על כל עבודה ופרויקט. העובדים הם עובדים מוסמכים המחזיקים בכל האישורים הנדרשים לביצוע העבודה על פי תקן.

על מנת לספק זמינות ונגישות לאתרי העבודה בחברה פועלים שבעה צוותי ניסור הנותנים מענה מידי ו/או בתיאום מראש, לאורך כל ימות השבוע ולאורך כל שעות היממה. קבלנים רבים מעדיפים לבצע את עבודות הקידוח והניסור מחוץ לשעות העבודה המקובלות במטרה שלא להפריע לעבודה השוטפת באתר או לקדם לוחות זמנים.

אנו בבטון טופ מספקים מענה מקצועי וקפדני בהתאמה אישית לכל פרויקט ולכל צורך. אחד האתגרים המורכבים בעולם הבניה הוא ניהול לוחות זמנים, קושי הנובע בשל הצורך והתלות בקבלני משנה רבים. חברתנו המספקת שירות כקבלן משנה באתר מקפידה על תיאום ציפיות מלא ועמידה בלוחות הזמנים שנקבעו, על מנת שלא לעכב את העבודות הנוספות באתר.

מנכ”ל החברה, משה אדרי הוא איש מקצוע מוביל בתחום, קבלן ניסור בטון מנוסה, מקצועי ומסור. משה מקבל באופן אישי כל פניה, נותן לה מענה בהתאמה לצורך, ומתאים את צוות העבודה המקצועי ביותר לפרויקט. משה מלווה באופן אישי כל פרויקט ועומד לרשות כל לקוח, עד לסיום העבודה לשביעות רצונו המלאה. משה מאמין באיכות והקפדה על פרטים ומנחיל את החזון והמטרה לעובדיו המספקים את השירות והעבודה בשטח.

חברתנו מספקת שירות מקצועי ויסודי תוך שמירה על רמת בטיחות שאין שניה לה, ובאחריות מלאה. אנו עובדים במחירים הוגנים ותחרותיים לשוק ומספקים הצעת מחיר ברורה וכתובה לכל צורך ובקשה, תוך שמירה על שקיפות, אמינות והוגנות.

סטנדרטים מקצועיים

עבודה בסטנדרטים מחמירים – חברת בטון טופ אשר נוסדה על ידי משה אדרי, מנכ“ל החברה בפועל, עוסקת בעבודות הריסה, ניסור וקידוח בטון. אחד היתרונות הבולטים של חברתנו היא הקפדה עד סטנדרטים גבוהים ומחמירים במיוחד בביצוע של כל סוגי העבודות, מקטנות ועד גדולות.

אנו מאמינים בלמידה, חדשנות ועדכנות וכל כן מקפידים על עדכנות עם כלל הנחיות הבטיחות, החוקים והתקנים הנוגעים לפרק האמור בעבודתנו, שימוש בחומרים ובכלים מקצועיים ומדויקים במיוחד ועבודה באמצעות כוח אדם מסור, מוכשר ומנוסה בלבד. בטיחות ואיכות הולכות יד ביד בחברתנו ואלו הם הערכים החרוטים על דגל החברה.

כחלק מראיית השירות והחתירה למצוינות רכשה החברה מכונות חיתוך עוצמתיות בעלות ראשי יהלום חדים ומדויקים המאפשרים ביצוע של כל סוגי העבודות ברמת דיוק וברמת גימור יוצאות דופן. העבודות מתבצעות במהירות, תוך שמירה על סביבת עבודה נקיה וללא הצטברות עפר ופסולת מיותרת, וללא יצירת סדקים ופגעים אשר יצריכו תיקוני טיח במשטח העבודה והחיתוך. שיטת העבודה והמכשור המתקדם לצד כוח אדם מסור, מיומן ומנוסה, מבטיחים עבודות ניסור וקידוח בטון ברמה גבוהה במיוחד ותוך מינימום זעזועים ופגיעה במבנה ובמשטח הקיים.

שירותינו כוללים מעטפת שירותים מלאה, לרבות הכנת האתר ופינוי פסולת הניסור וההריסות אשר הצטברו במקום. פינוי הפסולת מתבצע אף הוא בכפיפות לתקני פינוי פסולת מחמירים: על פי חוק ותוך יצירת סביבה בטוחה לחלוטין, מה שמגן על הקבלן/ יזם מפני תביעות ו/או קנסות מיותרים.

עמידה בזמנים

חברתנו מתחייבת לעבודה מעולה במחירים הוגנים ותוך הצגת אמינות ושקיפות.

זמנים– אחד היעדים העיקריים של קבלני הבניה בישראל הוא ניהול לוח זמנים לביצוע כל פרויקט, בניה פרטית, בניה מסחרית, שיפוצים ופרויקטים אחרים. לעמידה בלוחות הזמנים השפעה מכרעת על עלויות הפרויקט (עיכוב של שלבים ו/או בעלי מקצוע עשוי להביא לתשלום קנסות וכיסוי ימי עבודה של עובדים שאינם עובדים בפועל), כמו גם על המוניטין של הקבלן המבצע.

חברת בטון טופ מובילה בתחום הניסור וקידוח בבטון וכן בתחום הריסת מבנים, בין היתר בזכות מחויבות עמוקה של החברה ועובדיה לכל פרויקט ופרויקט, והקפדה על עמידה בלוחות הזמנים כפי שנקבעו מראש בהסכם ההתקשרות.

חברת בטון טופ מעסיקה מאגר של אנשי מקצוע, מן הטובים בתחום, במבנה ארגוני הכולל שבעה צוותי עבודה המוכנים לכל קריאה ומספקים מענה מותאם אישית ומקצועי בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

כל הצוותים זוכים לעבוד תחת פיקוח מקצועי ועבודה עם מיטב ציוד הקידוח והניסור החדשני והמתקדם ביותר בשוק. כל עובדי החברה זוכים להכשרות שוטפות ועדכניות בנוגע לשיטות עבודה ותנאי בטיחות נדרשים.

אנו מספקים עבודה מקצועית גם בשעות לא שגרתיות ומחוץ ליום העבודה המקובל, ולמעשה שירותי חברת בטון טופ ניתנים בתיאום מראש עשרים וארבע שעות ביממה למשך שבעה ימים בשבוע. השירות והעבודה בשעות לא שגרתיות ניתנים במטרה לספק עמידה בלוחות זמנים גם בפרויקטים מורכבים ומאתגרים בעלי לוחות זמנים צפופים במיוחד.

אנו מספקים שירות מהיר ועמידה בלוחות זמנים לכל פרויקט בכל סדר גודל.

בטיחות

עבודות בינוי בכלל ועבודות ניסור וקידוח בטון והריסת מבנים בפרט כפופות לחוק ולתקנות הבטיחות בעבודה, הכוללים הוראות בטיחות כלליות ונקודתיות, בניהן חובת מינוי מנהל עבודה לאתר בניה, פעולות מניעה כנגד נפילה מגובה באתר הכולל פיגומים ומתקני גובה אחרים, שימוש בעגורן, הרמת אדם, בטיחות בעבודה הכוללת שימוש בציוד כבד ובציוד מכאני, עבודות חפירה, עבודות עם ביטומן חם, עבודות הריסה, עמידה בתנאי תברואה וזאת לצד אלמנטים רבים נוספים.

חברת בטון טופ מספקת עבודות ניסור בטון, קידוח בטון והריסת מבנים, באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר ובשילוב תנאי ומוצרי המיגון המוקפדים ביותר הקיימים בשוק. כל עובדי החברה זוכים להדרכות והכשרות שוטפות, המספקות להם את הכלים המקצועיים לעבודה בטיחותית בכל מאת האחוזים. העובדים מוכשרים לעבודות בגובה, מצוידים בציוד מגן מקצועי וכפופים להנחיות בטיחות מחמירות המבטיחות התנהלות שוטפת וחלקה באתרי הבינוי כמו גם את בטיחות העובדים והשוהים באתר.

חברתנו מתמחה בהריסת מבנים, לאחר בחינת השטח, הקרקע והמבנה וכנגד היתר כפי שקבוע בחוק. העבודות מתבצעות באופן כירורגי ומדויק באמצעות תכנון וביצוע של פעולות ניסור וקידוח, באופן המביא בחשבון את כל תנאי הבטיחות הנדרשים ומבלי לסכן חיי אדם או לפגוע בסביבה.

שירותי החברה כוללים גם את פינוי ההריסות לאחר ביצוע העבודה ואתר הבינוי מפונה ומאורגן באופן המתאים לביצוע המשך העבודות באתר, ועד לעבודות הגימור.

בטיחות היא ערך עליון אותו אנו משמרים בכל פרויקט ובכל פעולה.

Rate this page

שלח טופס להצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן