אודות בטון קאט

חברת בטון קאט מספקת שירותים מקצועיים בתחומי ניסור, קידוח בטון והריסת מבנים לקבלנים וליזמים בפרויקטים בינוי בכל סדרי הגודל.

החברה פועלת בשוק הבינוי בישראל למעלה מ– 15 שנים ומשתלבת בפרויקטים ציבוריים, מסחריים ופרטיים, תוך מתן שירות מצוין ואיכות עבודה מעולה בסטנדרטים מחמירים במיוחד.

חברת בטון קאט שמה בראש סדר העדיפויות את נושא הבטיחות בעבודה. כל עובדי החברה עוברים את כל ההכשרות הנדרשות לרבות עבודה בגובה וכפופים לתנאי בטיחות נוקשים בניהם שימוש בציוד מגן מן המתקדם בעולם ופיקוח מקצועי על כל עבודה ופרויקט. העובדים הם עובדים מוסמכים המחזיקים בכל האישורים הנדרשים לביצוע העבודה על פי תקן.

על מנת לספק זמינות ונגישות לאתרי העבודה בחברה פועלים שבעה צוותי ניסור הנותנים מענה מידי ו/או בתיאום מראש, לאורך כל ימות השבוע ולאורך כל שעות היממה. קבלנים רבים מעדיפים לבצע את עבודות הקידוח והניסור מחוץ לשכות העבודה המקובלות במטרה שלא להפריע לעבודה השוטפת באתר או לקדם לוחות זמנים.

אנו בבטון קאט מספקים מענה מקצועי וקפדני בהתאמה אישית לכל פרויקט ולכל צורך. אחד האתגרים המורכבים בעולם הבניה הוא ניהול לוחות זמנים, קושי הנובע בשל הצורך והתלות בקבלני משנה רבים. חברתנו המספקת שירות כקבלן משנה באתר מקפידה על תיאום ציפיות מלא ועמידה בלוחות הזמנים שנקבעו, על מנת שלא לעכב את העבודות הנוספות באתר.

מנכ”ל החברה, אליישיב רוימי הוא איש מקצוע מוביל בתחום, קבלן ניסור בטון מנוסה, מקצועי ומסור. אליישיב מקבל באופן אישי כל פניה, נותן לה מענה בהתאמה לצורך, ומתאים את צוות העבודה המקצועי ביותר לפרויקט. אליישיב מלווה באופן אישי כל פרויקט ועומד לרשות כל לקוח, עד לסיום העבודה לשביעות רצונו המלאה. אליישיב מאמין באיכות והקפדה על פרטים ומנחיל את החזון והמטרה לעובדיו המספקים את השירות והעבודה בשטח.

חברתנו מספקת שירות מקצועי ויסודי תוך שמירה על רמת בטיחות שאין שניה לה, ובאחריות מלאה. אנו עובדים במחירים הוגנים ותחרותיים לשוק ומספקים הצעת מחיר ברורה וכתובה לכל צורך ובקשה, תוך שמירה על שקיפות, אמינות והוגנות.