שאלות ותשובות ניסור בטון

ניסור בטון – כל השאלות, כל התשובות

ניסור בטון זוהי טכניקה מתקדמת המסייעת לנו לקדוח ולנסר בבטון בלי לגרום לנזקים בקירות כמו סדקים, שברים או קילופי טיח.

הניסור בבטון אינו מתבצע רק בעבודות בנייה גדולות, הוא רלוונטי גם לשיפוץ הבית, המשרד או העסק שלכם.

אז מה זה בעצם ניסור בטון, מי צריך ניסור בטון ואיך תבחרו בהצלחה חברה מקצועית לעבודה בבטון, על כל השאלות האלו ועוד, תמצאו תשובות במאמר הבא.

  • מהם החומרים המרכיבים את הבטון?
  • מה עדיף להשתמש בקונגו או בטכניקה של ניסור וקידוח בבטון?
  • איך נדע לבחור חברה מקצועית המציעה שירותים של ניסור בטון?
מהם החומרים המרכיבים את הבטון?
תשובה: יש מרכיבים שונים, לכל תערובת יש את המרכיבים הייחודיים שלה וכל תערובת בטון מתאימה לצרכים אחרים. אך הבסיס של כל סוגי הבטון הוא המרכיבים הבאים:צמנט חומר מליטה המשמש כחומר הדבקה בין מרכיבי תערובת הבטון השונים וגורם להם להפוך למקשה אחת.סיד – זהו תרכובת לבנה של חמצן וסידן אשר מופקת באמצעות שריפה של אבן גיר.חול – נחשב לאחד מחומרי התערובת העיקריים המרכיבים את הבטון.חצץנחשב לחומר משמעותי בתערובת הבטון, חומר המעניק לבטון את הכוח והחוזק שלו.פלדה – סגסוגת חזקה המורכבת ממתכת, ברזל ומרכיבים נוספים.
מה עדיף להשתמש בקונגו או בטכניקה של ניסור וקידוח בבטון?
תשובה: בעבר, כאשר רצו לפתוח פתח בקיר בטון או להגדיל פתח קיים השתמשו בקונגו. כיום כמעט ואין מי שעושה שימוש בקונגו לצרכים אלו ולצרכים נוספים דומים. לניסור באמצעות היהלום יש יתרונות רבים, הניסור יוצא מדויק, הוא אינו גורם לנזקים כמו, למשל, סדקים בקירות, העבודה שקטה והוא גורם למינימום של לכלוך ואבק.
איך נדע לבחור חברה מקצועית המציעה שירותים של ניסור בטון?
תשובה: כמו בכל תחום, גם בתחום הזה חשוב לקבל המלצות על חברות מובילות בתחום ולהקפיד לבחור חברה בעלת ניסיון.
  • לא אחת נתקלתי במושג "בטון מובא", מה המשמעות של זה?
  • מה זה ניסור בטון?
  • האם הטכניקה של קידוח וניסור הבטון מתאימה רק לעבודות בנייה גדולות?
לא אחת נתקלתי במושג "בטון מובא", מה המשמעות של זה?
תשובה: בעבר היו מכינים את הבטון באתרי הבנייה. בשנים האחרונות ייצור חומר הבטון עבר למפעלים, הם מייצרים את הבטון והם משנעים אותו אל אתרי הבנייה. בטון מובא זה הכינוי לבטון שאינו מיוצר באתרי הבניה, אלא במפעלים.
מה זה ניסור בטון?
תשובה: ניסור בטון זוהי טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לנו לנסר ולקדוח בבטון בלי לגרום לנזקים. הניסור בבטון מתקיים באמצעות מסור או שרשרת יהלום. היהלום נחשב לחומר החזק ביותר בטבע, ולכן זהו החומר היחיד המסוגל לנסר את הבטון שהוא חומר עמיד וחזק במיוחד.
האם הטכניקה של קידוח וניסור הבטון מתאימה רק לעבודות בנייה גדולות?
תשובה: ממש לא. גם בשיפוצים, קטנים או גדולים בבית או בכל חלל אנחנו נעזרים בטכניקה של ניסור הבטון. אם למשל תרצו לשנות את חלוקת החללים בדירה שלכם ותיתקלו בקירות או בקורות בטון, אם תרצו להגדיל את פתחי החלונות או הדלתות או ליצור פתחים חדשים, אם תרצו לפתוח פתח לעליית הגג ועוד, תידרשו להשתמש בניסור בטון.

אודותינו

transparent

חברתינו מתמחה בניסור וקידוח בטון ביהלום מבצעים מגוון עבודות ללקוח העסקי והפרטי. אנו נותנים שירות ניסור וקידוח בבטון בכל חלקי הארץ. העובדים שלנו מחזיקים באישורים הנדרשים לביצוע כלל עבודות אלו לפי התקן. הניסיון שרכשנו במהלך השנים, ובעזרת הציוד החדשני העומד לרשותינו נותן לנו את היכולת לבצע בהצלחה כל משימה נדרשת. בדגש על עבודות הריסה בעזרת ניסור בטון ביהלום. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהנות ממחיר ושירות ללא תחרות.

המלצות