קידוח בטון בצפון

קידוח בטון בצפון
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אפשר פשוט להתקשר אלינו 072-394-0822

 

 

חברתנו מבצעת עבודות קידוח בטון בצפון ובכל רחבי הארץ, בנוסף חברתנו מספקת שירותי ניסור וקידוח בטון במחירים הטובים ביותר ובאיכות העבודה הגבוהה ביותר שניתן למצוא בשוק הניסור והקידוח בבטון. חברתנו קיימת בתחום הניסור והקידוח בבטון משנת 2005 וביצעה עשרות פרויקטים ברחבי הארץ, הניסיון כוח האדם, הם הופכים את חברתנו, לחברה המובילה בתחום.

קידוח בטון בצפון
קידוח בטון בצפון

קידוח בטון בצפון ועוד מגוון שירותים

מעבר לקידוח בבטון וניסור בבטון, חברתנו מבצעת מגוון רחב של עבודות הקשורות בתחום, החל מניסור מרפסות, הריסת מבנים, יצירת כלונסאות, פתיחה והרחבת פתחים, הריסת בטון מזויין, שבירת קורות, חיתוך וניסור כל סוגי המתכות. אנו עובדים עם המכשירים החדשים ביותר בתחום הניסור והקידוח מכשירים אלו מספקים רמת גימור גבוהה מאוד במינימום זמן ומקסימום בטיחות. אנו מחזיקים שלושה צוותים מיומנים ומנוסים, בעזרת כוח האדם האיכותי והמנוסה בשילוב המכשירים המתקדמים ביותר בתחום ניסור והקידוח אנו מסוגלים לספק את העבודה המחיר הטוב ביותר וברמה הגבוהה ביותר.

קידוח בטון בצפון
קידוח בטון בצפון

קידוח בטון בצפון הינו דבר שחברתנו מבצעת ובצעה בעבר. מכיוון שבחברתנו קיימים המכשירים החדשים ביותר לקידוח בבטון, מכשירים אלו מסוגלים לספק את העבודה ללא נזק סביבתי, וללא גרימת נזק לקירות תומכים או קירות המחוברים לקיר בו  מבצעים את קידוח. העבודה והקידוח בטון שנעשה גורם נזק סביבתי שלפעמים אינו נראה לעין אך הוא עדיין קיים, לאחר מספר ימים שבועות או חודשים, הנזק שנגרם כתוצאה מהקידוח עם הקונגו נראה לעין או גרוע מכך, יכול לפגוע ברכוש או בחיי אדם.

קידוח בטון בצפון
קידוח בטון בצפון

אמינות מקצועיות ובטיחות

אלה אבני היסוד של חברתנו, מעבר לכך שאנו מציעים את המחיר הטוב ביותר בתמורה לעבודה ברמה הגבוהה ביותר, אנו מספקים ביטחון לעוברים ושבים, ללקוחות ולעובדים על-ידי זה שקיים לרשותנו הציוד המתקדם ביותר בתחום, המספק גם בטיחות לסובבים וגם בטיחות למפעילים. במידה ותרצו להצטרף לקהל לקוחותינו או לכל שאלה או התייעצות, אנא צרו קשר והצטרפו עוד היום לקהל לקוחותינו.

ניסור בטון בכל מקום!

אנו בחברת א.ר מתמחים בניסור וקידוח בטון
אנו עושים זאת תוך מקצועיות רבה ושמירה על כל כללי הבטיחות.

מוזמנים להשאיר פרטים

אפשר פשוט להתקשר אלינו 072-394-0822
סגירת תפריט
התקשרו עכשיו!