]שירותי קידוחים בבטון בדרום ובכל אזוריה – מאילת ועד אשקלון. צוות המקצוענים של חברת בטון קאט יגיעו אל הכתובת שתמסרו לנו ויבצעו קידוח בבטון בצורה הטובה ביותר.

ניסור בדרום-אזורי שירות

-ניסור בטון בבאר שבע

-ניסור בטון בערד

-ניסור בטון בירוחם

-ניסור בטון באשקלון

-ניסור בטון באשדוד

*נוכל להגיע לכל כתובת בדרום ובכל רחבי הארץ שתמסרו לנו.

קידוח בטון בדרום ובכל רחבי הארץ ניסור

בטון באילת

קידוח בטון היא שיטה מאוד נפוצה מאוד כיום, אם בעבר קידוח בבטון היה רק לבנייה ולמפעלים, כיום יש מכונות חדשניות ובגודל המאפשר לצוות המקצוענים שלנו להיכנס לכל בית ולבצע את העבודה ביעילות ובמהירות.

קידוח בבטון היא השיטה הכי טובה כיום בשל מספר סיבות:

בראש ובראשנה היא שיטה מהירה יותר משאר השיטות, לדוגמה לקוח שרוצה לבצע קידוח חור למכונת כביסה, אם נבצע את הקידוח על ידי מכונות אחרות הדבר יארך בין שעתיים לארבע שעות, אך אם נבצעה את הקידוח על ידי המכונות החדשניות שלנו הפעולה תארך בין חצי שעה לשעה.

הסיבה השנייה היא שהקידוח נעשה ללא שגיאות וטעויות ובהתאם לדרישות הלקוח בלבד.

הסיבה השלישית והיא חשובה מאוד- שיטת הקידוח היא הבטוחה ביותר, את הקידוח מבצעים צוות מיומן שלנו שהוסמכו להשתמש במכונות. את רוב הקידוחים שלנו אנו מבצעים על ידי קידוח בטון ביהלום.

קידוח בטון ביהלום איך זה עוד?

רוב האנשים רווחים בדעה כי משתמשים ביהלומים בתחום התכשיטים בלבד אבל כיום יש מכונת קידוח ביהלום. בעצם הדיסק של המכונה מצופה ברסיסי יהלומים מרוסקים, רסיסים אלו מעניקים למתכת שכבה חזקה המאפשרת למכונה ליצור חור בבטון החזק. דבר זה מאפשר לנו לבצע את העבודה במהירות, יעילות, ובוודאי במקסימום בטיחות.

קידוח ביהלום נעשה בבטיחות לצוות ובעיקר לבניין, קידוחי היהלום אינם גורמים לנזק לבניין  בהשוואה לקונגו לדוגמה, אשר מזעזע את הבניין.

צפו במחירון מעודכן – מחירון קידוח מחיר

כמה עולה קידוח בטון בדרום?

מחיר קידוחי בטון משתנים ואינם אחידים ונקבעים בהתאם לעבודה הספציפית ועל פי מטרים. ניתן לקבל הצעת מחיר חינמית ללא כל התחייבות ואף לקבוע פגישה להצעת מחיר גדולה חינמית! צרו עמנו קשר וצוות המקצוענים שלנו יגיעו אלכם