חברתנו מתחייבת לעבודה מעולה במחירים הוגנים ותוך הצגת אמינות ושקיפות.

זמניםאחד היעדים העיקריים של קבלני הבניה בישראל הוא ניהול לוח זמנים לביצוע כל פרויקט, בניה פרטית, בניה מסחרית, שיפוצים ופרויקטים אחרים. לעמידה בלוחות הזמנים השפעה מכרעת על עלויות הפרויקט (עיכוב של שלבים ו/או בעלי מקצוע עשוי להביא לתשלום קנסות וכיסוי ימי עבודה של עובדים שאינם עובדים בפועל), כמו גם על המוניטין של הקבלן המבצע.

חברת בטון קאן מובילה בתחום הניסור וקידוח בבטון וכן בתחום הריסת מבנים, בין היתר בזכות מחויבות עמוקה של החברה ועובדיה לכל פרויקט ופרויקט, והקפדה על עמידה בלוחות הזמנים כפי שנקבעו מראש בהסכם ההתקשרות.

חברת בטון קאט מעסיקה מאגר של אנשי מקצוע, מן הטובים בתחום, במבנה ארגוני הכולל שבעה צוותי עבודה המוכנים לכל קריאה ומספקים מענה מותאם אישית ומקצועי בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

כל הצוותים זוכים לעבוד תחת פיקוח מקצועי ועבודה עם מיטב ציוד הקידוח והניסור החדשני והמתקדם ביותר בשוק. כל עובדי החברה זוכים להכשרות שוטפות ועדכניות בנוגע לשיטות עבודה ותנאי בטיחות נדרשים.

אנו מספקים עבודה מקצועית גם בשעות לא שגרתיות ומחוץ ליום העבודה המקובל, ולמעשה שירותי חברת בטון קאט ניתנים בתיאום מראש עשרים וארבע שעות ביממה למשך שבעה ימים בשבוע. השירות והעבודה בשעות לא שגרתיות ניתנים במטרה לספק עמידה בלוחות זמנים גם בפרויקטים מורכבים ומאתגרים בעלי לוחות זמנים צפופים במיוחד.

אנו מספקים שירות מהיר ועמידה בלוחות זמנים לכל פרויקט בכל סדר גודל.