עבודה בסטנדרטים מחמירים חברת בטון קאט אשר נוסדה על ידי אליישיב רוימי, מנכל החברה בפועל, עוסקת בעבודות הריסה, ניסור וקידוח בטון. אחד היתרונות הבולטים של חברתנו היא הקפדה עד סטנדרטים גבוהים ומחמירים במיוחד בביצוע של כל סוגי העבודות, מקטנות ועד גדולות.

אנו מאמינים בלמידה, חדשנות ועדכנות וכל כן מקפידים על עדכנות עם כלל הנחיות הבטיחות, החוקים והתקנים הנוגעים לפרק האמור בעבודתנו, שימוש בחומרים ובכלים מקצועיים ומדויקים במיוחד ועבודה באמצעות כוח אדם מסור, מוכשר ומנוסה בלבד. בטיחות ואיכות הולכות יד ביד בחברתנו ואלו הם הערכים החרוטים על דגל החברה.

כחלק מראיית השירות והחתירה למצוינות רכשה החברה מכונות חיתוך עוצמתיות בעלות ראשי יהלום חדים ומדויקים המאפשרים ביצוע של כל סוגי העבודות ברמת דיוק וברמת גימור יוצאות דופן. העבודות מתבצעות במהירות, תוך שמירה על סביבת עבודה נקיה וללא הצטברות עפר ופסולת מיותרת, וללא יצירת סדקים ופגעים אשר יצריכו תיקוני טיח במשטח העבודה והחיתוך. שיטת העבודה והמכשור המתקדם לצד כוח אדם מסור, מיומן ומנוסה, מבטיחים עבודות ניסור וקידוח בטון ברמה גבוהה במיוחד ותוך מינימום זעזועים ופגיעה במבנה ובמשטח הקיים.

שירותינו כוללים מעטפת שירותים מלאה, לרבות הכנת האתר ופינוי פסולת הניסור וההריסות אשר הצטברו במקום. פינוי הפסולת מתבצע אף הוא בכפיפות לתקני פינוי פסולת מחמירים: על פי חוק ותוך יצירת סביבה בטוחה לחלוטין, מה שמגן על הקבלן/ יזם מפני תביעות ו/או קנסות מיותרים.