מכונת ניסור בטון

מכונת ניסור בטון ופרטים טכניים

בחברתנו קיימים המכשירים המתקדמים ביותר, מכונת ניסור בטון הנה מכונה גדולה וחזקה המסוגלת לנסר כל סוג בטון בכל עובי שהוא. צריכים ניסור בטון? בעזרת מכונת ניסור בטון מתקדמת נוכל לבצע עבורכם כל סוג ניסור לכל סוג קיר, קורה או ניסור מרפסת.

הריסת קירות מחיר?

החל מ – 99 ₪ למטר הריסת קיר בלוק החל מ – 70 ₪ למטר הריסת קיר בטון החל מ – 120 ₪ למטר

הריסת מבנים מחיר?

הריסת מבנים החל מ – 500 ₪ למטר הריסת חומה החל מ – 200 ₪ למטר הריסת מבנים ניידים החל מ – 450 ₪ למטר

הריסת מחיצות בלוק?

הריסת מחיצות בלוק עובי 5 החל מ – 50 ₪ למטר הריסת מחיצות בלוק עובי 10 החל מ – 60 ₪ למטר הריסת מחיצות בלוק עובי 20 החל מ – 70 ₪ למטר

קצת עלינו

ניסור וקידוח בבטון זה בטון קאט

אלישיב רוימי מייסד ובעלי החברה בטון קאט, עוסק בתחום הניסור והקידוח במשך שנים. הוא עבד עם כל סוגי מכונות ניסור הבטון, והבין שבכדי שהעבודה תהיה מקצועית ונקייה במינימום זמן, על החברה להשתמש בציוד החדיש ביותר הקיים בשוק הניסור. מכונת ניסור בטון חזקה, אמינה, בטיחותית ומדויקת ניתן למצוא אצלנו. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

רוצים להתייעץ איתנו? להזמנת שירות מכונת ניסור בטון חייגו 050-8005688

מכונת ניסור בטון ציוד ומכשור מהמתקדמים בעולם

בעולם הניסור והקידוח בבטון, ישנם שתי פקטורים המשפיעים על איכות העבודה ועל הזמן בו היא מתבצעת. ראשית, איכות הציודבמידה והציוד אינו חדיש או אפשר להגיד מיושן ושחוק, הניסור אינו מדויק ולוקח יותר זמן מהרגיל, המכשירים החדשים בעולם הניסור הנם מדויקים ובעלי עוצמה חזקה במיוחד החוסכים המון זמן ובכך מיעלים את העבודה. בעזרת ציוד חדשני זה ניתן להעניק ללקוח מגוון פתרונות חדשניים ויעילים לביצוע מגוון עבודות חיתוך בטון ביהלום שנית, איכות כוח האדם בסופו של יום, כמה שהציוד יהיה חדיש, האדם הוא מפעיל המכונה, ועליו להיות בעל ידע וניסיון בתחום הקידוח, ובקיא בהפעלת בציוד החדיש אתו הוא עובד. בחברתנו כלל העובדים עוברים הכשרה על סוגי המכשירים החדישים ובכך הם יוצאים לבצע את העבודה עם מכשיר חדש כשהם מנוסים ומתורגלים בתפעול המכשור הנדרש לביצוע העבודה.

תוכן עניינים
5/5 - (1 vote)
אלישיב רוימי

אלישיב רוימי

מנכ"ל חברה שעוסקת ניסור וקידוח בטון בפריסה ארצית, עבודה בסטנדרטים מחמירים – חברת בטון קאט אשר נוסדה על ידי אלישיב רוימי, עוסקת בעבודות הריסה, עבודות ניסור וקידוח למגזר הפרטי והעיסקי. חברתנו מתחייבת לעבודה מקצועית ובמחירים הוגנים ותוך הצגת אמינות ושקיפות.

השאירו פרטים
שירותים נוספים

שלח טופס להצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן