עבודות ניסור בטון הן עבודות מבוקשות בכל רחבי הארץ, באתרי הבינוי, במבנים שעוברים שיפוצים ושיקום, בעיצוב מחדש של חללי עבודה ועסקים, בפרויקטים מסוג תמא 38 ופרויקטים לשיקום ובינוי ועוד. בניגוד להתנהגות של אבן רגילה בתוך הפעלת לחץ עליה, הבטון הנוקשה מגלה תכונות ייחודיות, נטייה להתפוררות ולהתבקעות. חיתוך וניסור בבטון משום כך מצריך היכרות מעמיקה עם החומר ותכונותיו וזאת לצד ציוד מקצועי מתאים ויד מנוסה.

למחירון 2019 מעודכן – ניסור בטון מחיר

קבלן ניסור בטון במרכז מספק שירותים לכלל הפרויקטים בתחום הבינוי, וכן גם לאנשים פרטיים המבקשים לערוך שינוי או שיפוץ בשטחם. בין הפרויקטים והצרכים המובילים בעבודות ניסור בטון במרכז:

נגישות לעסקים חוקי הנגישות במדינת ישראל קובעים כי על כל בעל עסק המספק שירות או מכירה קמעונאית, מוסד ציבורי או פרטי, להנגיש את שירותיו בעבור בעלי מוגבלויות. אחת מתצורות ההנגשה המוכרות ביותר היא יצירת מעבר וגישה לנכים בכיסאות גלגלים, בעלי הליכון או כל אמצעי חיצוני המסייע בניידות. לצד התקנת רמפה במקום או בנוסף למדרגות וקביעה של מעלית יש להביא בחשבון את גודל הפתחים בהם נדרש בעל המוגבלות למעבר. פתחים צרים וסטנדרטיים המתאימים לאנשים בריאים בגופם ההולכים בכוחות עצמם, אינם מספקים למעבר של כלי סיוע רחבים דוגמת כסאות גלגלים. הרחבת פתחים וכניסות במבנים ציבוריים וגם בבתי מגורים מתבצעת באמצעות חיתוך מדויק של התשתית, אשר פעמים רבות כוללת קונסטרוקציה מבטון. חיתוך זה יתבצע בהתאם לתשתית, לעובי ולמחזקים בה (פלדה, ברזל מלובן, חומרי חיזוק נוספים) ברמת דיוק וגימור מושלמת שתאפשר התקנה של משקופים ודלתות בצורה אסתטית, סימטרית ויציבה.

קביעת פתחי תאורה תאורה טבעית היא תאורה שופעת המנצלת אור שמש טבעי להפצת אור במבנה תוך משחקי אור וצל התורמים גם לאלמנט העיצובי. החדרת תאורה טבעית למבנים מתבצעת בדרכים רבות בניהן הצבת קירות מסך ומעטפת מבנים, מערכות זיגוג אטומות בעלי יכולת להחדרת אור וקביעת פתחי תאורה מסוג סקיילייט. פתחי תאורה אלו הם פתחים אותם יוצרים בקירות המבנה החיצוניים, ואוטמים אותם באמצעות לוחות אטומים ושקופים בלי רמת בידוד תרמי גבוהה, דוגמת סנטף ופוליקרבונט. על מנת לקבוע פתחי תאורה כאלה במבנים המשלבים תשתית וקונסטרוקציה מבטון נדרשת עבודת ניסור בטון מקצועית. קבלני ניסור בטון במרכז מדווחים על עליה בביקוש לעבודות ניסור לצורך קביעת פתחי תאורה מסוג זה.

ניסור משטחי עבודה ניסור משטחי עבודה מבטון נדרש במטבחים תעשייתיים או פרטיים ובבתי מלאכה, בהם החליפו את משטחי העבודה ממשטחי שיש ותחליפיו למשטחי בטון מוחלק. הבטון המוחלק והמחוזר יוצר משטחים אחידים ומרהיבים לעין, בקשת של צבעים וגימורים שונים, בעלי רמת איטום גבוהה, המתאימים לשימושים רבים. בהתאמה של המשטחים הללו למטבחים נדרשת עבודת ניסור בטון מקצועית אשר מיועדת לקביעת פתחים לצורך התקנת כיור וברזים, פתח לקביעת כיריים חשמליים או מגז וכדומה.

מעבר תשתיות לא אחת גם במבנה קיים נדרש שינוי של התשתיות הקיימות העוברות דרך הקירות, דוגמת כבלים לתקשורת, לחשמל ולאינסטלציה. כבלים אלו זקוקים לתעלות מעבר בטוחות ויבשות אותן ניתן ליצור באמצעות עבודות קידוח וניסור בטון, בהתאמה אישית לכל צורך.

עבודות ניסור בטון באתר בניה או שיפוצים מתבצעות על ידי קבלן ניסור בטון, שהוא קבלן משנה באתר. משמעות הדבר היא כי קבלן המפתח באתר הוא שיהיה אחראי על הזמנת קבלן ניסור בטון, כמו כל קבלן משנה אחר (חשמל, אינסטלציה, ריצוף), להגדיר עבורו את אופי הבודה, לפקח עליה לשביעות רצונו ותוך התאמה לצרכי הפרויקט ואף לשלם עליה, מתקציב הבניה הכולל כמובן. יחד עם זאת יתכנו גם מקרים בהם ההזמנה תבוצע על ידי אדם פרטי, לעבודות שיפוץ, שינוי ושיקום לבית, למשרד או לכל מבנה אחר, וייעזר בידע ובהכוונה מטעמו של קבלן הניסור, בתכנון המוקדם של העבודה ועד לביצועה.

חברת בטון קאט מספקת שירותי ניסור בטון במרכז, לצד שירותים רבים נוספים בתחום הטיפול בבטון, בכל רחבי הארץ ובפריסה ארצית. חברת בטון קאט מתחייבת לסטנדרטים מחמירים במיוחד של שירות ועבודה בניהם עמידה בלוחות זמנים, עבודה בשעות עבודה גמישות בהתאם לצרכי הפרויקט, עבודה מקצועית ויסודית ברמת דיוק שאין שניה לה וגימור מושלם, שימוש במיטב הטכנולוגיה וכלי העבודה המתקדמים בשוק, עבודה בתנאי בטיחות מוקפדים וקביעת מחיר הוגן.

5/5 - (1 vote)