מחיר משתלם

נהוג להאמין כי תקציב הבניה הוא בגדר המלצה בלבד, המאלצת לחריגות בנות עשרות אחוזים תוך כדי תהליך. אנו בבטון קאט מספקים שירותי קבלנות משנה בתחומי קידוח בבטון, ניסור בטון ועבודות הריסה, ומאמינים בשקיפות מלאה המאפשרת תכנון תקציבי.

כל פניה נענית ומטופלת באופן אישי על ידי מנכ"ל החברה, אשר לאחר בחינת השטח וצרכי הפרויקט מספק הצעת מחיר כתובה, ברורה והוגנת. אנו מקפידים לספק טווח מחירים הוגן העומד בתחרותיות עם כלל המתחרים המספקים שירותי ניסור וקידוח בטון ועבודות הריסה, וזאת לצד איכות שאין שנייה לה ושירות מצוין.

קשה להעריך באופן גס את עלותן של עבודות קידוח וניסור בטון או לחילופין עבודות הריסה באמצעות קידוח, וזאת מאחר ועבודות אלו מתבצעות תחת הקפדה ומתן תשומת לב למספר רב של פרמטרים:

אופי וצרכי הפרויקטניתן להזמין עבודות ניסור בטון לצורך פתיחת צוהר, חלון או דלת בקיר בטון קיים, ניסור רצפת בטון, ניסור קורות בטון המשולבות באלמנטים של ברזל יצוק, קידוח בבטון לצורך הקמת נקודת גז או חשמל, קידוח במטרה ליצור תעלת מעבר לתשתיות השונות, קידוח וניסור יסודות במטרה להריסת מבנה באופן כירורגי וללא כלים כבדים או חומרי נפץ ומגוון עבודות נוספות. מחיר העבודה נקבע על פי אופי הפרויקט, היקפו וצרכיו.

שימוש בכליםבטון הוא בין החומרים החזקים בשוק הבניה ועבודות הניסור והקידוח המתבצעות בו נדרשות לעבודה נקייה וחלקה שתותיר את עיקר המשטח על כנו. על מנת לחתוך ולנסר בבטון ויחד עם זאת לשמור על גימור מושלם נדרשים כלים מכניים מתקדמים בעלי להבים חזקים ועוצמות מנוע, כאשר השימוש בכלים משפיע באופן ישיר על מחיר העבודה.

אודותינו

transparent

חברתינו מתמחה בניסור וקידוח בטון ביהלום מבצעים מגוון עבודות ללקוח העסקי והפרטי. אנו נותנים שירות ניסור וקידוח בבטון בכל חלקי הארץ. העובדים שלנו מחזיקים באישורים הנדרשים לביצוע כלל עבודות אלו לפי התקן. הניסיון שרכשנו במהלך השנים, ובעזרת הציוד החדשני העומד לרשותינו נותן לנו את היכולת לבצע בהצלחה כל משימה נדרשת. בדגש על עבודות הריסה בעזרת ניסור בטון ביהלום. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהנות ממחיר ושירות ללא תחרות.

המלצות