כל מה שצריך לדעת על ניסור וקידוח בטון

ניסור וקידוח בטון היא טכניקה שכל מבנה נדרש אליה בשלב מוקדם או מאוחר. כדי לחתוך בבטון צריך להשתמש בכלי עבודה ייעודיים ומעבר לכלי עבודה ייעודיים, צריך להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומורשה. מי שמבצע עבודות בטון הוא קבלן ניסור בטון. העבודה מבוצעת לרוב באישור קונסטרוקטור לאחר תכנון מדויק ובדיקה שלא קיימים מכשוליםבדרך. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על ניסור וקידוח בטון.

מה ההבדל בין ניסור לקידוח בטון?

ניסור וקידוח בטון היא שיטת עבודה המבוצעת בדרך כלל בזמני שיפוצים או בזמן בזמן בניית שלד המבנה. שתי השיטות מבוצעת באמצעות כלים דומים בטכניקת ניסור יהלום. הטכניקה הזאת כוללת מסור ייעודי או מקדחה ייעודית אשר עליה מצופה אבקת יהלום או חלקיקי יהלום. הסיבה לשימוש ביהלום היא מכיוון שמדובר על חומר גלם עוצמתי, החומר הטוב והמדויק ביותר לניסור וקידוח בטון.

בעבר היה נהוג לשבור בטון בדרכים אחרות ואגרסיביות, כתוצאה מכך השיפוץ התייקר, המקום התמלא בלכלוך והשיטה לא הייתה מדויקת. ניסור וקידוח בטון היא שיטה נקודתית המאפשרת לנו לקבל תוצאות במקום ותוך פרק זמן קצר. השיטה נחשבת לבטוחה יותר ויעילה במגוון סיבות נדבר על זה המשך. כעת, מה ההבדל בין ניסור בטון לקידוח בטון?

ניסור בטון ניסור בטון משמש אותנו ליצירת פתחים גדולים, לעיצוב רצפות בטון. ניסור בטון היא השיטה הכוללת שמשלבת בתוכה גם קידוח וגם הסרה של בטון. ניסור בטון נעשה באופן מדויק על פי מידות רצויות, המסור עובד עם מנגנון קירור אשר גם תורם להפחתת אבק וגם תורם לתוצאות מדויקות ומהירות. יש סוגים שונים של ניסור בטון והוא משמש אותנו למגוון רחב של נושאים, החל משיפוץ סטנדרטי ועד לתוספות למבנה קיים.

למחירון בנושא ניסור וקידוח בטון >

קידוח בטון ההבדל העיקרי בין קידוח בטון לניסור בטון היא שיטת העבודה. קידוח בטון נועד כדי לייצר פתחים עגולים (חורים) בקירות למטרות כאלה ואחרות. לדוגמא, נייצר חור בבטון באמצעות קידוח כדי להעביר תשתיות חשמל, צינורות אוורור ועוד. המקדחה היא שונה ממקדחות סטנדרטית שאנחנו מכירים, מדובר על מקדחה עם גליל הכולל בתוכו שבבי יהלומים. יש מידות שונות של קידוח, המידות נקבעות לפי צול“.

מתי נכון להשתמש בניסור וקידוח בטון?

מתי נצטרך להשתמש בטכניקת ניסור וקידוח בטון ומתי נוכל לוותר על השיטה? תחילה, חשוב להדגיש שניסור וקידוח יהלום חייב להיות מבוצע על ידי קבלן מנוסה ומוסמך מדובר על טכניקה מורכבת ומסוכנת, אמצעי הבטיחות חייבים לעמוד בתקנים ונדרש לעשות תכנון מוקדם כדי להימנע מפגיעה בתשתיות

חברת בטון קאט הינה חברה המתמחה בביצועי עבודות בטון, הן ניסור והן קידוח. החברה מחזיקה במוניטין חיובי של 15 שנה ועובדת בהתאם לתקנות הכתובות בחוק. מעבר לכך, חברת בטון קאט שמה דגש לפניה בכל הנוגע לעניין הבטיחות בטיחות במהלך העבודה וכמובן, לעבוד אך ורק עם אישור קונסטרוקטור (במידה ונדרש).

כעת, השימוש בניסור בטון וקידוח בטון נעשה כאשר אנחנו צריכים לחתוך בטון. לרוב העבודה תתבצע בשלבים מוקדמים של בנייה. כאשר אין עדיין תשתיות חשמל במבנה נדרש להגיע עם מחולל חשמל כדי לבצע עבודות בטון. עבודות בטון משמשות להעברת תשתיות, קווי מים, קווי חשמל, אינסטלציה, קידוח למזגן וכן הלאה. שימו לב, המחיר של קידוח וניסור בטון נקבע לפי קריטריונים רבים, בין היתר: עובי בטון, מורכבות עבודה, פינוי פסולת ומוניטין החברה. אל תתפשרו על איכות החברה אם אתם מעוניינים להנות מתוצאות מדויקות ובטוחות

תוכן עניינים

Rate this post
אלישיב רוימי

אלישיב רוימי

מנכ"ל חברה שעוסקת ניסור וקידוח בטון בפריסה ארצית, עבודה בסטנדרטים מחמירים – חברת בטון קאט אשר נוסדה על ידי אלישיב רוימי, עוסקת בעבודות הריסה, עבודות ניסור וקידוח למגזר הפרטי והעיסקי. חברתנו מתחייבת לעבודה מקצועית ובמחירים הוגנים ותוך הצגת אמינות ושקיפות.

השאירו פרטים
שירותים נוספים

שלח טופס להצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן