מה צריך בכדי לבצע שבירת קיר תומך

עלינו לבצע זאת בזהירות רבה, עם כלים מותאמים ובהחלפת התמיכה, שכן הקיר התומך עומד בפני שבירה ופינוי. על מנת לבצע זו בצורה נכונה תוך צמצום מרבי לאסון עלינו לבצע זו עם הכלים המתאימים וכוח אדם מיומן ומנוסה במגוון עבודות הריסה כגון שבירת קיר.

צפו במחירון מעודכן – הריסת מבנים מחירים

שבירת קיר תומך בזהירות ומקצועיות

חברתנו מבצעת פרויקטים גדולים בכל רחבי הארץ ועובדת עם חברות בניה מהגדולות בתחום, ביצענו עשרות פרויקטים ואנו מחזיקים בחברתנו שלושה צוותים מיומנים ומוכשרים בתחומם אשר עברו הסמכה ולמדו כיצד יש להפעיל ולתפעל מכונות אלו.

הבטיחות והמקצועיות הנם אבני יסוד בחברתנו. אם בעבר הרסו קירות רק באתרי בנייה וכ’ו כיום בזכות מכונות חדשניות ניתן להכניס לכל בית מכונות המאפשרות לנו לבצע את ההריסה. על מנת להרוס קיר תמיכה עלינו לאבטח את האלמנטים הנתמכים, ורק לאחר מכן נוכל לבצע את הריסת הקיר, לאחר הריסת הקיר צריך להיות פתרון חלופי או קבוע

במקום קיר התמיכה שאותו שברנו. האמצעים איתם שוברים את קיר התמיכה צריכים

להיות מדויקים, כמו מכונת ניסור בטון ובעלי רדיוס הריסה מצומצם ככל האפשר. אנו מחזיקים צוות מקצועי ובשילוב עם האמצעיים המתקדמים ביותר בתחום, אנו מבצעים עבודות כאלה, בדיוק ובמקצועיות רבה, במינימום זמן ונזק סיבבתי. לאחר ההריסה חברתנו תפנה את ההריסות. עבור אף מחיר איו לבצע עבודות אלו עם אדם שלא הוסמך לכך, ואף עבודה זו יכולה להביא לנזק בלתי להפיך ואף לגרום לנזק רכושי וכספי, במיוחד בעמודי התמך של המבנה.

בטון קאט שבירת והריסת קירות

חברתנו בטון קאט הוקמה בשנת 2005 ומאז ביצעה מאות הריסות של קירות מכל הסוגים ובכל הסיטואציות. העובדים בחברה הנם מהמנוסים בתחום, והכלים איתם אנו עובדים, מהמתקדמים בעולם. אנו מתחייבים לספק עבודה איכותית במחיר המשתלם ביותר ובהתאם התקציב העומד לרשותכם. בכל מקרה של פגיעה חברת בטון קאט לוקחת אחריות מיידי.

צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם. הצטרפו לקהל הלקוחות שלנו בשיחת טלפון אחת.