צריכים לשבור קיר?

שבירת קיר בלוקים הנה תלויה בעובי הבלוקים, כמות הבטון המשולב בקיר וכמות הברזל במידה וקיים. שבירת קיר בלוקים לא מורכבת במיוחד, אך יש לעשות זאת בצורה שלא תייצר כמות פסולת גדולה, ועל מנת שפינוי הפסולת לא תהיה יותר מורכבת ותיקח יותר זמן.

צפו במחירון מעודכן – הריסת מבנים מחירים

שבירה והריסה של סוגי קירות

חברתנו מתעסקת בשבירה והריסה של כל סוגי הקירות, החל מקירות בלוקים ועד קירות של ממדי”ם וקירות בטון מזויין. ההריסה יכולה להתבצע בצורה ידנית ובצורה מכנית. בצורה הידנית, אפשר לשבור עם פטיש מתאים, השבירה הידני לוקחת יותר זמן, מייצרת פסולת רבה ואינה מדויקת, אך כיום יש באפשרותנו מכונות המאפשרות לנו לבצע הריסה של כל סוגי הקירות במקסימום דיוק ובמינימום לכלוך וזמן(אף שלעתים ישנו הצורך דווקא לשבור בצורה ידנית). הריסה של קירות לרוב מתבצעת עם מכשור מתאים ומתקדם, המכשירים החדשים הקיימים ברשותנו, עושים את העבודה בזמן קצר, בדיוק גבוה וללא פסולת מרובה. אנו מחזיקים שלושה צוותים מנוסים ומיומנים בהפעלת כלי הניסור וההריסה, העבודה שלנו מתבצעת במהירות ובמינימום לכלוך בזכות מכשור מתקדם ביותר וכוח עבודה מהאיכותיים בשוק הניסור והקידוח בבטון.

יש לציין כי עבודה מסוג זה עם אדם שלא עבר הסמכה הנה מסוכנת ואף חשופה לתביעות פרטיות מדניות, ובנוסף לכל, עבודה זו עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך ברכוש ובכסף רב.

שירותי ניסור וקידוח בבטון

חברתנו מבצעת מגוון רחב בכל תחום הניסור והקידוח בבטון, חברת בטון קאט ניסור בטון וקידוח בטון קיימת משנת 2005, מבצעת עבודות לקבלנים מהגדולים בארץ, ביצע מאות עבודות קידוח, הריסה, חציבה וכו’. כל עובדי החברה עברו הסמכה ולמדו כיצד יש לפעול ולהפעיל את המכונות העוצמתיות שברשותנו בכדי למנוע נזקים. במקרה של פגיעה החברה לוקח אחריות מיידי. כי אצל חברת בטון קאט הבטיחות היא מעל הכל!

על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת צרו קשר עוד היום והצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים.