פינוי פסולת בניין כל המידע

פינוי פסולת בניין מתחלק לשנים. פינוי מהבית למכולה שבחוץ ומהמכולה שבחוץ למקום בו מפנים את הפסולת. פינוי פסולת בניין עלולה להיות כרוכה בקנסות כבדים במידה ואינה מתבצעת ע”פ חוק ובצורה כזו שלא תסכן עוברי אורח. פינוי הפסולת כרוכה בהוצאות לא קטנות, ולכן חייבים להתייחס לפינוי הפסולת כחלק מהוצאות עבודות ההריסה הבניה ולצמצם את ההוצאה הזו כמה שנית.

צפו במחירון מעודכן – הריסת מבנים מחירים

פינוי פסולת בניין המאושרת בחוק

בכדי ליצור מצב שבו, אנו לא חורגים מהחוקים לפינוי הפסולת ולא מסכנים את הציבור אנו צריכים ליצור מהצב בו אנו יוצרים את הפסולת בצורה מבוקרת. תהליך הניסור ההריסה צריך להיות מבוקר ובסנכרון תמידי עם פינוי הפסולת. אפרט יותר, חברת בטון קאט ניסור וקידוח בבטון, מבצעת עבודות הריסה, קידוח וניסור בטון בעזרת כלים מהחדישים בתחום, כלים אלו מדויקים ביותר ולכן גם מייצרים פחות פסולת. החיתוך והניסור הנם בשליטה מלאה (כל האומר הוא בניגוד להריסה מסיבית עם כלים כגון קונגו וכלים כבדים), צוותי ההריסה יודעים לתכנן את העבודה בצורה כזו שיוכלו להעריך את כמוט הפסולת וכמות הפינויים בעזרת משאית הפינוי. בצורה כזו אנו חוסכים ומצמצמים בעלות הפינוי ומבצעים את הפינוי בהתאם לחוק ובצורה תקינה. פינוי פסולת בניין יכולה לעקב פרויקט שלם ולכן יש לשים חשיבות לאופן הפינוי ועלותו.

עבודות הריסה עושים באחריות בטון קאט

חברת בטון קאט ניסור וקידוח בבטון מספקת מגוון שירותים בתחם הניסור והקידוח בבטון כולל הריסת מבנים פרטיים וציבוריים, כחלק משירותנו אנו נדע לתת מענה גם לפינוי הפסולת במידת הצורך ובכך לספק את מכולל השירותים אותו הלקוח דורש. לקבלת ייעוץ מקצועי, שירות אדיב ומקצועי, זמינות 24/6 והצעות מחיר, צרו קשר עוד היום.