צריכים לשבור קיר?

רוצים לדעת עלויות? חברת בטון קאט ניסור וקידוח בבטון תיתן לכם הצעת מחיר מדויקת בהתאם לצורך ולתקציב העומד לרשותכם. עלות שבירת קיר אינה אחידה ,משתנה ותלויה במספר פרמטרים המשנים את המחיר. עלות שבירת קיר יכולה להתחיל בכמה מאות שקלים ולהגיע לאלפי שקלים, תלוי בכל בקיר.

פרמטרים המשפיעים על עלות שבירת קיר

  • גודל הקיר- הפרמטר המשפיע ביותר, גודל הקיר יזיז את המחיר בצורה המשמעותית ביותר.
  • עובי הקיר- ישפיע גם הוא על זמן העבודה, הכלים הנחוצים ועל כמה כוח עבודה צריך.
  • סוג הקיר- קיר בלוקים, גבס, בטון מזויין ועוד סוגי קירות התלויים בחומר ממנו הם עשויים, דבר המשפיע על כלי העבודה שאנו צריכים להביא איתנו.
  • מיקום הקיר- הגישה אל הקיר יכולה גם היא להשפיע על המחיר. קיר שמיקומו לא בעל גישה לכלים מסוימים וסיטואציות מורכבות כאלה ואחרות, ישפיעו בהתאם על העלות.
  • למעשה- הקבלן בעל העיניים המקצועיות והניסיון בתחום יעשה חישוב של כלל הפרמטרים, ובהתאם לזאת ייתן הצעת מחיר משתלמת בהתאם לתקציב העומד לרשותכם.

חשוב מאוד לציין שבעבור כל תשלום, לא רצוי כלל לעבוד עם אדם שאינו עבר הסמכה, ואף עבודה זו עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך, נזק שיכול לעלות ברכוש ובכסף רב.

צפו במחירון מעודכן – הריסת מבנים מחירים

בטון קאט ניסור וקידוח – מחירים ללא תחרות

חברת בטון קאט מבצעים עבודות ניסור בטון וקידוח בכל חלקי הארץ. אנו עובדים עם הקבלנים הגדולים בארץ. ביצענו עשרות פרויקטים מדרום הארץ ועד לצפונה. אנו נמצאים בתחום משנת 2005. אנו מחזיקים שלושה צוותים מנוסים בעלי וותק רב בתחום. אנו מחזיקים בציוד החדיש ביותר בתחום. בנוסף לכל זאת כל עובדי החברה עברו הסמכה ולמדו רבות כיצד יש להפעיל מכונות בעוצמה כה רבה, על מנת למנוע סיכונים וטעויות מיותרות. אם חסרים לכם עוד סיבות או שיש לכם שאלות נוספות, אתם מוזמנים להתקשר ולהצטרף ללקוחותינו המרוצים.