היתר להריסת מבנה

כל המידע והנתונים על היתר להריסת מבנה

הריסת מבנה הנה פעולה הפוכה לבנייה אך גם היא פעולה הנדסית. היתר להריסת מבנה ניתנת כמו היתר לבנייה, מכיוון שפועלה זו הנה פעולה הנדסית המצריכה היתר, על ההריסה להתבצע בצורה מקצועית וחוקית על מנת לצמצם הסתברות לאסון.

הריסה מבנה - ע"י אנשי מקצוע

הריסת מבנה הנה פעולה מורכבת הטומנת בחובה סכנה. במידה וההריסה אינה מתבצעת במקצועיות, יכול להיגרם נזק ברכוש ונפש לסביבת ההריסה. לכן, חשוב שמבצעי ההריסה יהיו אנשי מקצוע מנוסים בתחום, ובכך החברה לוקחת את האחריות  במידה וחלילה נגרם נזק בנפש או ברכוש. היתר הריסה למבנה חייב להתקיים לפני תחילת ההריסה, קבלן מקצועי לא יחל את עבודתו על מבנה שאין לו היתר הריסה. אדם ההורס מבנה שבידו אין היתר הריסה למבנה, עובר על החוק והוא חשוף לתביעה פרטית או ע"י הרשויות. חברתנו מבצעת הריסת מבנים באישור בלבד.

צפו במחירון מעודכן – הריסת מבנים מחירים

שיטות הריסת מבנה

הריסת מבנה יכולה להתבצע בשלושה דרכים:

  • פיצוץ- ע"י מהנדסים שמומחים בתחום.
  • כלים כבדים - במידה וישנה אפשרות (תלוי במיקום ויכולת ההגעה של הכלים)
  • מכשור ניסור וקידוח- עבודה מבפנים לבחוץ, יותר איטי אבל הכרחי במצבים מסוימים

מתי משתמשים במכשור ניסור בטון וקידוח? מדוע אנו הורסים קיר קיר ולא את כל הבית בבת אחת? לדוגמה כאשר לקוח רוצה לשנות את הבית לגמרי אין צורך בפירוק השלד,

ולכן אנו הורסים רק את הקירות בתוך הבית, דבר שאין באפשרות פיצוץ או כלים כבדים לבצע. כמובן שהחלוקה נעשתה פה בגסות, ולרוב נדרש שילוב בין שיטות ההריסה,

עלות ההריסה תלויה בהרבה גורמים ולכן הצעת מחיר ניתנת לאחר שקבלן מבצע נוכח בשטח וראה בעיניים. לאחר ההריסה חברתנו מספקת שרות מלא של פינוי ההריסות כך שלא תרגישו שהרסתם.. לשאלות וקבלת הצעת מחיר, צרו קשר עם חברת בטון קאט וצוות המקצוענים שלנו יגיעו אלכם.